[ogólnie] Seriale Science Fiction

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Seriale SF powiedzcie oglądaliście kiedyś jakieś? Czy wogóle lubicie takie seriale. Ja jako wielki fan fantastyki przepadam za nimi. Szczególnie lubie takie seriale jak:
- StarGate SG1 - mój ulubiony, kontynuacja filmu pełnometrażowego. Aktualnie kręcone jest. Serial kręcą już ponad 8 lat! Po 10 sezonach serial został skończony niestety :( Nie będzie już takiego drugiefo :]
- StarGate Atlantis - aktualnie kręcą 3 sezon
- Star Trek Voyager - mój ulubiony ze Star Treków, statek z załogą utknął w drugiej części galaktyki i starają się wrócić na ziemie. Zajęło im to tyle ile jest sezonów, 7 lat
- Star Trek Enterprise - występuje m.in. Scoot Bacula
- Star Trek The Next Generation - ten najbardziej znany, jest to ten z Picardem, Datą
- Star Trek - Pierwszy jaki wyszedł, klasyka SF. Gdyby nie to nie byłoby większość seriali SF
- Babilon 5 - super serial SF. Pewna stacja Babilon 5 jest stacją na neutralnym terenie. Mieszkają tam m.in. ambasadorowie z wszystkich ras. Z czasem stacja się staje głównym punktem oporu z rasą "cieni"
- Farscape - astronauta wpada w tunel gwiezdny i ląduje na drugiej stronie galaktyki, stara się wrócić na Ziemię
- Gwiezdna Eskadra - jeden sezon, Ziemia kolonizuje planety, ale na jednej istnieje życie i wypowiada ona wojnę Ziemi. Super Serial, zapiera dech w piersi. Jeden sezon, mogło być więcej, ale oglądalność nie zadowoliła producentów i nie kręcono dalej go.

To są moje ulubione :)

Pozdrawiam
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Star trek: TNG - chętnie bym sobie do tego wrócił i znów pooglądał, ale cholernie ciężko się ściąga... jedynie pełnometróżwki dobrze. A serial kapitalny jak dla mnie.
ST: DS 9 - całkiem, całkiem. Można pooglądać i się dobrze bawić.
ST: Voyager - Prawie tak dobry jak TNG. I dużo borg xD
Enterprise - widziałem jeden odcinek i mi wystarczy... cóż za gniotowaty gniot... zepsuli co się dało.
 
Do góry Bottom