[ogólnie] Sarnie żniwo,

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Witam,

Zapewne dużej części userów znane są filmy i produkcje Z.F. Skurcza i GITu. A tym co jeszcze nie obejrzeli tych superprodukcji po krótce przedstawię (przy pomocy trailerów i skopiowanych opisów :p ):

Bulgarski Pościkk- http://www.youtube.com/watch?v=4xiG1MPCkMI

Wściekłe Pięści Węża- Tu

Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku- http://video.google.pl/videoplay?docid=-4934118147726606132


Dwa ostatnie tytuły są ze soba fabulanie powiązane, a "Bulgarski Pościkk" jest klasyką polskiej komedii (dwa pozostałe też) :D.
Przeciętny czas trwania tych hitów to 1 godzina. Najkrócej mówiąc: Niezbyt mądre filmy, dobre żeby się pośmiać ;).

A tu krótsze (już w całości):

Dżudo Honor 7
Bed szeląg
Kobyle caco
Bulgarski Pocisk

I jeszcze inne, ale nie będę tu dawał 10 linków. Jak ktoś jest zainteresowany to odsyłam na youtube.com ;).

Są jeszcze kreskówki takie jak Pod Gradobiciem Pytań (tok-szoł) Miś Push-upek, Piesek Leszek, Człowiek Biegunka i Generał Italia. Podam parę linków tego ostatniego z najnowszej serii :lol::

Die Signature
Das Gas
die Krankkrizis
Das Atleten

Jest jeszcze wiele innych, lepszych i gorszych w nowej serii, ale znów odsyłam na youtube.com.
A jak wam się podobają takie kreskówki/filmy/tok-szoły ;)?

Strona GITu: www.gitprodukcja.pl


Pozdrawiam.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Oczywiście oglądałem wszystkie produkcje z.f. Skurcz aka Git Produkcja. Sarnie żniwo to mój ulubiony film, do którego wracam przeciętnie raz na tydzień ;D. Czekałem na wersję dvd całymi miesiącami, aż w końcu pojawiła się na merlin.pl i kilka dni po wydaniu była już u mnie w domku :D. Potężna dawka absurdalnego humoru, nieziemskie sceny walki i zawrotna fabuła xD. Do tego te dźwięki ^_^.

Zapomniałeś wspomnieć o megaprodukcji "Sum tak zwany olimpijczyk", nie tak wspaniała jak Bułgarski, ale i tak roxuje. Oba starsze filmy można ściągnąć z ftp:
http://www.skurcz.robbo.pl/filmy.htm
Nowsze zakupić na merlin.pl oraz w empikach :].

Warto dodać, że twórczość grupy zainspirowała wielu młodych offowych twórców ;D.

//
A! Krótkometrażówki totalnie ownują ^_^
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
A ja wolę jakoś Plan9

http://plan9.art.pl/

Choć wszystkie produkcje offowo-garażowe są pocieszne. Sami z kumplami trochę montowaliśmy, to przyznam, że zabawa lepsza przy robieniu, niż oglądaniu =]
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
I tak nic nie pobije starych produkcji... filmów które w założeniu miały być całkowicie poważnymi, dobrymi filmami nakierowanymi na sukces. Cóż rzeczywistość zweryfikowała ten pogląd. Mam na myśli głównie dwa filmy japoński "Zły Mózg z kosmosu" oraz "Zabójcze ryjówki". Oba mogę polecić :) ale pierwszy przez wielu uznawany jest za najgorszy film świata. W życiu się tak nie uśmiałem na żadnym filmie... nawet na komediach Barei.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ja z produkcji ZF Skurcz miałem okazję widzieć tylko Bulgarski Poscikk i Sum Tak Zwany Olimpijczyk. Niestety BP widziałem w młodym wieku i odbiło się to na mojej psychice xD Filmy są po prostu boskie, kocham je i nie wiem ile razy je już oglądałem :D (Sum jest znacznie słabszy, ale i tak wymiata :) ). Jeszcze muszę zdobyć inne ich produkcje i będę najszczęśliwszym człowiekiem świata :) )

PS. Z produkcji ZF Skurcz polecam jeszcze teledysk Kazika - Idę Tam Gdzie Idę. Też ładne cudeńko ;]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Oglądałem wszystko po kilka razy. Jedyne czego nie udało mi się dorwać jeszcze to WPW. Skurcz jest świetny. Najlepsza amatorska grupa filmowa jaką widziałem. Filmy pełnometrażowe - miodzio. Krótkometrażowe - bomba ;]. Co do kreskówek GIT produkcji.... fajnie ;] choć czasami idzie się załamać przy misiu Push Upku xD
To właśnie Skurcz zainspirował mnie i mojego kumpla do robienia własnych filmików ;]
Ale trzeba przyznać sceny walki, które robi Skurcz są niepokonane ^^.
 
Do góry Bottom