[ogólnie] jaka klasa jest najpopularniejsza?

jaka klasa jest najpopularniejsza?


  • Total voters
    0

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
No właśnie jaka klasa jest najpopularniejsza?

Według mnie najlepsza i teraz najpopularniejsza klasa na vallheru to rzemieślnik. Najłatwiej nim zdobyć PD i jest się bezpiecznym jeżeli posiadamy immunitet. Wystarczy tylko zdobywać minerały, aby wyrabiać przedmioty. Ja osobiście w jedynym MMORPGie w jakie gram ( vallhweru oczywiście) jestem rzemięślinkiem stolarzem.
Chociaż nie powiem, ze klasa wojownika jest zła, przeciwnie jest całkiem spoko i jest równie popularna jak rzemieślnika.

Przeopraszam proszę modów o dołączenie maga. Śmiertelnie zapomniałem!
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
ja tam grałem zawsze magiem elfem i w około 1,5 miech zdobywałem 300 lvl:p albo jeszcze większy... i nigdy nie narzekałem.. ale powiem że teraz vallheru to jedno wielkie gówno ponieważ thindil tak to zrąbał ... max. energia ... 100?
ohmy.gif
chyba jakoś zrobie własne vallheru:p
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
może mi ktoś powiedzieć:
1.Co to jest za gra?
2.Jaka jest grafika?
3.O co w niej chodzi
4.Czy warto to ściągać?
5.Ile zajmuje miejsca?
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
1)Vallheru gra tekstowa przez neta
2)Brak (sam tekst oraz kilka ryskunków)
3)o wiele rzeczy (wejdziesz a zobaczysz możliwości)
4)tego się nie ściąga (gra sie przez przegądarkę internetową
5)0 Kb
tongue.gif


tej gry jest wiele klonów takich jak (Arcani,Imperium,Gothic Forever)
które działają na tej samej zasadzie tylko ze w rożnych światach-państwach-miastach
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
W tej grze chodzi przed wszyrtskim o to żeby zebrać 20 kawałków mapy i dostać się do tajnego labiryntu, a w nim trzeba pokonać strażnika złego smoczka:) to jest chyba coś takiego jak smok - ożywiniec tylko, że tamten jest bardzo potężny. Jezeli ktoś przejdzie labirynt trafia do galerii bohaterów i zaczyna się nowa era.
Po drodze możeszs tworzyć klany dołączać do nich, zająć się rzemiosłem walką z innymi ludźmi!
Gierke polecam i radze dołączyć do klanu " Rycerze Świętej Inikwizycjii" jak chcesz jakiejś pomocy to wal do mnie id 1164 a jak się bedziesz rejestrwoał to przez ten adres: http://vallheru.intechion.com/register.php?ref=1164
Zrobisz mi przysługę, a ja moge oddać ja tobie i to duża, bo bedziesz poczatkującym graczem, zaopatrze cię w ekwipunek i kase jeżeli zagrasz w vala.

Pozdro
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Jezeli coś chcesz Berburion to kontaktuj się ze mną na GG, a kasy mam jak narazie pod dostatkiem no jeszcze możesz pisać prywatbną wiadomość na valllheru.
W jakim jestes klanie i w jakim byłeś, a jak nie byłeś w żadnym możesz dołączyć do "Rycerzy Świetej Inikwizycjii.
Nie kontynujemy tutaj rozmowy więcej na Gdu - Gadu.
Pisz jak chcesz
 
Do góry Bottom