[ogólnie] Fajne Animy?

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Witam!
Wczoraj ogladalem fajnego anima Trinity Blood i mam pytanie czy jest nastepna czesc albo jest jakiś jeszcze fajny anim bo nie wiem co teraz ogladnac. Jesli zanacie jakies fajne animy proszę napisać :)

Pozdro
 

PUNK EREMITA

Member
Dołączył
2.6.2005
Posty
54
Ja ostatnio oglądałem final fantasi ( ta nanowszą część chyba to jest VIII) i powiem, że nawet fajne przynajmniej mi sie podobało a po za tym to jeszcze pamietam tylko jeden ale to leci w odcinkach znaczy juz nie leci
sad.gif
- Dragon Ball. Pamietam jak to codziennnie ogladałem.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Lol! Animy? Chyba chciałeś napisać anime
dry.gif

Cóż mogę polecić Ci dwie bajki, które oglądałem często - jest to seria Dragon Ball, która niestety się już skończyła i film nowej generacji Appleseed. Dragon Balla zawsze moża zassać z p2p a Appleseed kupić na DVD lub VHS. Polecam obydwa anime, są naprawde godne uwagi.
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Final Fantasy oglądałem ale XVII ( to jest najnowszy
smile.gif
) i bardzo ni sie podobała zajefajna grafika
biggrin.gif
. A Drago Ball:
DB jestem zagorzałym fanem, tak samo ogladałem codzienie rano DB chyba 7 rano zawsze wstawałem i oglądałem to były czasy
wink.gif
Ogladałm wszystkie serie Db oprócz AF najnowszej a wy ogladaliście??

PS. Żałuję że nie emitują już DB w telewizji polskiej tylko w niemieckiej itp.
Jeśli chcecie to na allegro sprzedaję pełnjo rzeczy o DB
nick: Fuks15
ale teraz nie sprzedaje bo sa swieta w styczniu zaczne znow sprzedawać
smile.gif


Pozdro wielkie!!!!!!!!!!!!!
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Dragon Ball AF to bujda wymyślona przez fanów serii.Taki DB nigdy nie istniał i nie jes emitowany w TV a jakieś tam obrazeczki to fanarty zrobione przez fanatyków.

Tak Dragon Ball to najlepsze anime w histori anime
laugh.gif
no ale skoro juz widzałeś to polecam Ci "Bleach" bardzo fajne z tego co wiem to ogląda to coraz wiecej ludzi .Więcej juz nie znam i nie oglądam ale Bleach jest naprawde spox.


P.S Dragon Ball RULEZ !!
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Eee... Ten DB to się nigdy nie skończy??

A co do tematu to looknij na Hellsinga. Obejrzyj równierz Ghost in the shell. Oba anime to klasyki, które warto obejrzeć. Pozdro!!
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Dzieki za powioedzienie mi że AF nie istnieje przyznam że tego nie wiedziałem
smile.gif
. Hellsinga już ogladalem wszystkie odcinki
smile.gif
a Ghost in the shell wlasnie niedlugo sciagam
wink.gif
. A Bleach: czytalem gdzies o tym i sprawdze sobie co to jest
wink.gif


Thx za odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdro
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Bleach , Naruto , Hellsing ( ale tego juz ogladales
tongue.gif
) Neo Genesis Evangelion , te tylowe moge ci z pewnoscia polecic x] 2 pierwsze sa emitowane na bierzaco x] hmm coz tu dodac
tongue.gif
zabieraj sie do sciagania x]
 

Aver

New Member
Dołączył
25.12.2005
Posty
1
Ja już anime oglądam od jakiegoś czasu i z tego co widziałem polecałbym:

Elfen lied - miejscami bardzo brutalne lecz jest to świetne anime (ma 25 epizodów)

QUOTE W niedalekiej przyszlosci naukowcy stworzyli istoty nazwane "Dicloniusami", sa to istoty obdarzone w poterzna bron... Sa nastepnym szczeblem ewolucji czlowieka, jednak czy te istoty beda posluszne swoim stworcom? Mroczna historia, opowiada o ucieczce jednej z tych istot z centrum badawczego ktora zostawia za soba kupe trupow. Czemu uciekla? Gdzie sie kieruje? Kim jest? Sprawdzcie sami...

gundam wing - anime o robotach (jest równierz gundam seed lecz uwarzam że to gundam wing w gorszej wersji)

Hellsing - świetne anime o wampirach

Bleach - 62 epizody to troche dużo lecz po obejrzeniu kilku odcinków ciężko doczekać się na następne


QUOTE Głównym bohaterem serii jest 15-letni chłopiec, Kurosaki Ichigo, gimnazjalista o pomarańczowych włosach. Mogłoby się wydawać, że nie różni się niczym od innych ludzi, ale jednak umiejętność, którą posiada, sprawia, że widzi więcej niż inni. Mianowicie posiada zdolność widzenia duchów. Pewnego dnia jego życie zmienia się diametralnie. Tegoż to dnia w jego domu pojawia się tajemnicza nieznajoma odziana w czarną szatę z pięknym mieczem przywiązanym do pasa. Owa dziewczyna nazywała się Kuchiki Rukia i była Shinigami (Bóstwo Śmierci - osoba zwalczająca złe duchy). Podążała ona za energią duchową Hollow'a, który właśnie owej nocy zaatakował rodzinę głównego bohatera. Okazało się, że Hollow przybył właśnie po Ichigo, gdyż ten posiadał ogromną energie duchową. Rukia próbowała powstrzymać Złą Duszę, ale niestety nieskutecznie. Sytuacja zrobiła się na tyle poważna, iż trzeba było uciec się do ostateczności. Shinigami postanowiła przekazać swoją moc Ichigo, aby ten mógł walczyć z Pustym w równej walce. Po otrzymaniu mocy, miecz zwany Zanpakutou, przeszedł transformację, co ogromnie zaskoczyło Rukię- jeszcze nigdy nie widziała go tak potężnego i ogromnego. Wtedy to zrozumiała, że Ichigo nie jest zwykłym chłopcem. Tak oto rozpoczyna się przygoda Kurosakiego Ichigo jako Bóstwa Śmierci.

To są anime które najbardziej utkwiły mi w pamięci i bardzo je polecam wszystkim


QUOTE ...film nowej generacji Appleseed...

Ten cały Appleseed to jest porażka
dry.gif
ładny świat całkowicie psują postacie które wyglądają okropnie.
Najlepszy film jaki oglądałem to final fantasy 7 adwent children.

a tak przy okazji to dorzuce od siebie przydatne linki
Polskie napisy do anime

Stronka z anime
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
mi podoba sie gto czyli great ticher onizuka i x-men ale teraz co nie na temat
jestem ostatnio wkurzony bo zamiast gto to leci na hyperze jakies gilgamesh 2
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja nieznoszę animów, ale podoba mi się tylko GTO, czyli Grate teacher Onizuka. Jeżeli Dragon Ball można nazwać animem to mi się też podoba.

Pozdro
biggrin.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Dragon Ball. Najbardziej znane anime świata (chyba nie zaprzeczycie xD). Ja tam anime oglądam spontatnicznie, bo jakoś nie mogę znaleźć kanału, na którym mógłbym spokojnie oglądać (odrazu mówię, że nie posiadam Hypera, ale wiem co to jest xP). Ostatnio jednak znalazłem b. fajne anime pt. "Król Szamanów" (Shaman King). O dziwo leci ono na kanale Jetix (kiedyś Fox Kids). Pamiętam, jak mój brachol oglądał tam jakieś bajki, a później puścili właśnie to anime. Odrazu mi się spodobało
wink.gif
. Może trochę wyjaśnię fabułę.

Zbliża się czas wielkiego turnieju szamanów, który odbywa się raz na pięćset lat. Szamani z całego świata mają zamiar wziąść udział w tym turnieju, aby zdobyć tytuł Króla Szamanów i jednocześnie władzę nad światem. Szamani są to ludzie obdarzeni zdolnościami łączenia się z duchami i wykorzystywania ich mocy. Naprzykład, jeśli dany duch jest wojownikiem i połączy się z szamanem, to szaman zdobywa całą jego wiedzę na temat walki i siłę. Są połączeni (trochę chaotycznie to tłumaczę) i działają razem. Każdy szaman może mieć (a właściwie powinien) ducha stróża, który łączy się już na stałe z szamanem i zostaje jego towarzyszem podróży przez świat żywych. Historia zaczyna się gdy uczeń pewnej szkoły odkrywa, że potrafi widzieć duchy. Nie ma pojęcia co to oznacza. Na cmentarzu spotyka dziwnego chłopaka, który zdaje się rozmawiać z duchami. Co dziwniejsze okazuje się, że ten chłopak przeprowadził się do szkoły Mortiego (bo tak ma na imię ten uczeń). Tamten o imieniu Yoh zaprzyjaźnia się z Mortim i zabiera go na cmentarz, aby wyjaśnić całą sprawę. Niestety zostają zaatakowani przez gang. W tym momencie Morti widzi na własne oczy, jak Yoh łączy się z duchem z pobliskiego cmentarza. Duch ma na imię Amidamaru i jest potężnym Samurajem. Później Amidamaru zostaje duchem stróżem Yoha i tutaj zaczyna się cała przygoda. Yoh i Morti spotykają coraz więcej duchów i szamanów (niekoniecznie przyjaźnie nastawionych). Nie będę dalej przynudzał, bo mogę tak długo xD. Może wyjaśniłem to trochę chaotycznie, ale anime jest naprawdę warte obejrzenia.

Emisja: Od poniedziałku do piątku o godzinach 19:45 oraz 22:40 (coś koło tego).
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
ja oglądałem dwa kultowe anime to bylo chyba 2 czy 3 lata temu dragon ball ale tylko seria z i gt bo zwykły to była taka dziecinada no i slayers
biggrin.gif
o tak ten anime mial wszystko trzeba szkdoa ze juz niema ani tego ani db bede musial sobie skolowac na kompa.Pozdro
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Wypada wspomnieć o świetnym Anime, czyli serii Gundam Seed. Pięknie narysowane, fabuła doskonała i do tego wciąga jak cztery tornada, postacie całkowicie nieprzewidywalne. W prawdzie wiele jest seriali o mechach, lecz wedłgu mnie GS jest wspaniały, a jego kontynuacja, Gundam Seed Destiny tak samo dobra, lub czasami nawet lepsza.
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Ja kiedyś oglądałem nawet spoko anime serial "Generał Daimos" na poloni ale już nie leci . To było chyba 4 albo 5 lat temu . A tak to Dragon ball jest fajny ale pełnometrażowe filmy . Bo serial mnie nudził jedna walka nawet 20 odcinków trwała i to mnie dobijało . Innych nie znam .
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No ja ostatnio wręcz nałogowo
tongue.gif
oglądam "Neon Genesis Evangelion". Bardzo fajne anime o ludziach walczących z dziwnymi stworami nazwanymi przez nich "Aniołami". Polecam wszystkim nawet tym, co nie przepadają za anime. Ja taki byłem, ale to mnie bardzo wciągnęło.

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom