[ogólnie] Azjatyckie Kino Akcji

Kto jest najfajniejszy


  • Total voters
    0

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Lubicie takie kino????
Pasjonują was efektowne sceny walki????
Jaki jest wasz ulubiony aktor i film z takich klimatów
Ja jestem pasjonatwem takiego kina i jestem w stanie obejrzeć największy kicz kinowy
ale uwielbiam takie klimaty MOje ulubione filmy to: hm...3/4 taki filmów pochłaniam
Lubię w większoćci wszystkietakie filmy a z aktorów najmniej Sammo Hunga a poza tym reszta jest wypaśna

Kogo Lubicie najbardziej

Jackie Chan - tu chyba większość zna :) zagrał w "Godzinach Szczytu"
1856_84968209_159878866_H140818_L.jpg


Jet Li - też znany zagrał w "Hero"
fearless%20(42).jpg


Sammo Hung - mniej znany ...grał w filmie "Pijany mistrz" a jeszcze nie dawno w serialu "Martial Law - Stan Wyjątkowy"
KUNG2.JPG


Bruce Lee - Klasyka tu nic nie muszę pisać po prostu "Wejście Smoka"
FureurDragon3.jpg


Yun-Fat Chow - Grał w filmie "Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok"
chow_yun_fat5.jpg





Off: szczuro ten co grał w Stanie wyjątkowym "Martial Law" to właśnie jest Sammo Hung :)
..tylko na zdjęciu jest jak był jeszcze był młodszy
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Filmy z Jackie Chanem zawsze oglądam bardzo chętnie. Koles zna sie na sztukach walki i swietnie przedstawia t w filmach w ktorych gra. Do tego filmy z jego udzialem obfituja w humor ;]
Godziny Szczytu, Kowboj z Szanghaju. Do tego jakas kreskowka nawet była calkiem spoko :)

Edit: Był jeszcze taki jeden typ, gral w serialu stan wyjątkowy...
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Jackie Chan. Dlaczego? Ponieważ jest świetnym komediowym aktorem. Zna bardzo dobrze sztuki walki i umie to połączyć z grą na ekranie, co mu się udaje. Potrafi być zabawny i za to ma +.

Pozdrówka
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Jackie Chan jak dla mnie to najlepszy aktor. Potrafi się nieźle bić i nawet daję mocną dawkę humoru w filmach typu Smoking, godziny szczytu. Jak dla mnie to bardzo dobrze zagrał w swojich dotychczasowych rolach.


CYTAT
Edit: Był jeszcze taki jeden typ, gral w serialu stan wyjątkowy...


Ten gostek to Sammo Hung Kam-Bo
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Heh ja odkąd tylko sięgam pamięcią zawsze lubiłem filmy z Bruce'em Lee...wręcz uwielbiałem. "Wejście Smoka" oglądałem chyba z 100 razy (mam do teraz nagrane na kasecie :)). Oglądałem też filmy dokumentalne z nim związane itp. Po prostu dla mnie to geniusz.
Co do Jackie Chan'a to też go nawet lubię, jego filmy mnie bawią (czyt. potrafi być zabawny) i lubię je oglądać, ale Bruce wymiata :D.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Mi również odpowiada ten typ filmów, jackie Chan jest śmiesznym, dobrym komediowym aktorem. Jak najbardziej mi takie filmy odpowiadają, czasami sie śmieje. Najbardziej podobały mi się Godziny Szczytu i Kowboj z Szanghaju. Te dwa filmy dobrze pamiętam oglądałem je kilka razy. Co do Bruca Lee to również lubię go. Po Wejściu Smoka, zobaczyłem co ten koleś umie. Jak już mówiłem nie mam nic przeciwko takim filmom, a nawet wręcz przeciwko lubię je oglądać(Z reguł lubię patrzeć na filmy Komediowo Sensacyjne). Więc sami pomyślcie jaka jest moja decyzja.
Jet'a Li lubię za film, gdzie grał maszyne do zabijania nie pamiętam jak ten film się nazywał... Grał tam jeszcze Morgan Freeman
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Ja najbardziej z azjatyckich aktorów lubię Jeta Li. Bardzo fajnie walczy. Najbardziej podobał mi się film ,,Romeo musi umrzec'' z nim w roli głównej.
Na drugim miejscu jest Jackie Chan. Ale on cześciej gra w filmach komediowych a nie w filmach akcji. Jednak i tak go lubie.
Trzecie miejsce to Bruce Lee i ,,Wejście Smoka''
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Tutaj ciężko wybrać faworyta. Ale:
Lubię Bruce'a za jego wspaniałe popisy na scenie i jego grę aktorską w filmie "Wejście Smoka". Film podoba mi się za każdym razem gdy go oglądam. Jeden z wielkich aktorów kina akcji.
Jackie Chan miał dużo śmiesznych roli, w których dobrze się sprawiał, a także dobrze machał nogami.
Jet'a Li lubię za wspaniałą rolę w filmie "Człowiek Pies". Wspaniałe popisy swymi umiejętnościami odnoście sztuk walki.
Z tej trójki wybrałem Bruce'a. Jednak to jego pierwszego dojrzałem w filmach akcji i to on jako pierwszy wzbudził moją sympatie wśród Azjatyckich aktorów.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jackie Chan, zawsze go bardzo lubiłem, jest zabawny śmieszny i zna sztuki walki. Po prostu go lubię i tyle, zawsze go chętnie oglądałem. :D B) ;)

Co tu jeszcze dodać. :D :)

Pozdrawiam ;)
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Mój kolega zrobiłby mi wejście smoka gdybym zagłosował inaczej :p Tak na serio, to chyba najlepszy jest właśnie Bruce Lee. Oglądałem już masę filmów z nim w roli głównej. Szkoda tylko, że już żaden film z nim nie powstanie :( W sumie Jackie Chan i Jet Li też mogą być - ale Bruce Lee stanowi klasę samą w sobie (i ma takie Gothicowe nazwisko, a raczej to Lee ma Bruce'owe :blink: )
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Ja zagłosowałem oczywiście na Bruce Lee, folmy z nim sa jak dla mnie kapitalne. Podoba mi sie to że w takich filmach pierwszoplanowy aktor coś robi, a nie ma takiej bezczelnie liniowej fabuły jak w filmach z segalem, zabili mki zone, zemsta i koncowa walka koniec, zabili mi patrnera koncowa walka koniec itd. Filmy z Lee jak dla mnie maja klasę ;]


Pozdro
 
Do góry Bottom