[ogólne]Jakie MMORPG

Jakie MMORPG lubice najbardziej?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Ja najbardziej lubię vallheru ciągle w nie gram, no może nie wymieniłem za dużo tych tytułów ale wiecej nie znam, a jak wybierzeciue opcje inne podajcię tytuł!

Vampek: Bravo za znajomość regulaminu MMORPG.
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Thiel
smile.gif
Gra bardzo fajna, lepsza od Vallheru bo mniej ludzi w nia gra i nie ma takiego tłoku.
P.S. Zapraszam do klanu Angels of Death
smile.gif
 

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
hgeh, a ja przeuwielbiam Knight online, chociaż szkoda, że nie am darmowego serva world of warcraft.
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
ja nie wiem po co ta cała gatka Knight Online przecież wszystkich miarzdży to jest the best MMORPG
a pozatym nie ma w ankiecie MU a to jest świetna gra (napewno nie lepsza od Knight Online)
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
gra

Tak szczerze mówiąc to gothic forever nie ma sobie rónych. Nie przepadam za thielem czy innymi. Dlatego u mnie gothic forever is the best.
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
Ultima Online-chociaż płatna ale dobra no i jeszcze jest Mu online,D&D ale to trza mieć program, no i mmorpg(massive multiplayer offline rpg) są fajne tylko to trzeba sie spotykać
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
dałem Gothic Forevar tylko dlatego żeby było więcej opcjii, ale tego isę nie4 spodziwałem!Pzrecież Gothic Forever to kicz!Jak ostani raz byłem:
Mamy 0 Zarejstrowanych graczy i 0 graczy w grze!, a po za tym jak chciałem kupić zbroje to była tylko jedna i to na 1 pziom "lekkie spodnie kopacza", to nie może się równać z vallheru gdzie ciągle jest przepełniony serwer i gra w to prawie 1,5tys. osó!Dziwię się, ze ąz tyle osób oddało głos na taką tandete jak Gothci Forever!

VALLHERU!VALLHERU!
 

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
Zmieniam swoja pozycję, czekam na GUILD WARS i zacznę niedługo grać w ultimę online!!! KO jest słabo rozbudowany, mówiąc szczerze. I co to jest wogle tenb "gothic forever"????
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
ja juz gram lolku

patrz pare tematow nizej

w razie problemow wal na gadu 4565061

Vampek: Cosik mi mówi, że temat powinien być już zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom