Oficjalne Nagrania In Game Z Serii "risen Mood Clip'

  • Thread starter Electric_Dragon
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Podoba mi się w tym nagraniu woda, i dolina w 51 sekundzie. Już czuje klimat tej gry. :)
 
E

Electric_Dragon

Guest
Tp poczuj bardziej klimat miasta portowego i fortecy obok wulkanu. Znowu przepiękne odgłosy, tym razem żywsze. Widzimy codzienne zajęcia w mieście. Chyba wpierw zacznę grę ścieżką inkwizytora.

http://www.gametrailers.com/player/48861.html

Zastanawiającą rzeczą jest fakt,że na YT zablokowany filmik jest dla zwykłych użytkowników. Tak jakby Gaetrailers w jakiś sposób zdobyło wyłączność.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Trza obrobić bank, żeby mieć na komputer, który udźwignie taką grafikę. Piękna po prostu, dajcie ją w moje ręce. :D
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Trzeba przyznać, że grafika stoi na wysokim poziomie, ale wydaje mi się, że nieco przesadzasz z tym komputerem. Grafika w dużym stopniu podobna do Gothic 3. Ja tam myślę, że nie będzie tak źle. Jestem pewny, że na moim aktualnym komputerze Risen będzie mi śmigał.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Z tego co przeczytałem, wymagania mają zostać zoptymalizowane. Skoro będzie obsługiwać DirectX 9.0c, plus ulepszony silnik. Z wymaganiami nie powinno być tak źle. Zauważyliście, że przez cały filmik w kadrze praktycznie wszędzie pojawia się mężczyzna noszący beczkę?
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Tak bajeczna ta grafika ;P Wszystkie te tekstury takie dopracowane ;) Ale ja jednak bym wolała, żeby twórcy skupili się na fabule, questach niż na grafice.

No, a ten koleś z beczką to dziwny trochę. Chociaż na samym początku, to on nie niesie beczki, tylko skrzynię.
Może tak to specjalnie zrobili, żebyśmy się dziwili i nad tym zastanawiali, a może jest jakieś powiązanie z fabułą? Tylko nie wiem, co mogliby z beczką wymyślić hah ^^ Ciekawe, nie powiem.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Wydaje mi się że dużo na razie nie powiedzą o fabule, twórcy lubią robić tajemnice :p. Grafika powala, dżungla jest bardzo ładna, dopracowana, tak samo miasto - przez chwilę widać krew na ziemi - jak dla mnie jest taka sama jak w poprzednich grach - bardzo nie realistyczna... I trochę animacje szwankują - "gnomy" za szybko siadają i wstają - co najmniej ja mam takie wrażenie. Mam nadzieje że poprawią oni błędy, mają jeszcze dużo czasu :)

CYTAT
Tylko nie wiem, co mogliby z beczką wymyślić hah


Pewnie ta beczka to jakiś mityczny artefakt, ludek który ją nosi to nasz bezimienny, a niesie ją do swojego mentora aby wygnać z naszego świata moce bogów :p
 
E

Electric_Dragon

Guest
Mnie bardziej ciekawi fakt, czy da się wyuczyć jako umiejętności zamiatania ulic - niczym dzisiejsi pracownicy ZUMu ;)

CYTAT
Mam nadzieje że poprawią oni błędy, mają jeszcze dużo czasu


Czy ja wiem, od około półtora miesiąca eliminują błędy, premiera wg kilku źródeł ma mieć miejsce we Wrześniu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czyli Gothic w nowej oprawie....niczego innego po tym tytule nie można się spodziewać
 
E

Electric_Dragon

Guest
Ja bym powiedział, że można się spodziewać czegoś innego. Rzeczywiście twórcy zapowiadali, że będą czerpać to co najlepsze z poprzednich części.

W sumie mnie to nie przeszkadza. Niech czerpią to co najlepsze a poprawiają to co raziło w oczy. W każdym razie do premiery już blisko.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Święta racja, ED. Oby tylko nowy bohater był chociaż w połowie tak charyzmatyczny jak Bezi.
I tylko szkoda, że ja sobie nie pogram...

CYTAT
premiera wg kilku źródeł ma mieć miejsce we Wrześniu.


Chyba, że do tego czasu kupię kompa. Jakie są przybliżone wymagania?
 
E

Electric_Dragon

Guest
Wymagań jeszcze nie znamy. Na pewno będzie obsługiwał DirectX 9.0c. Mają zostać zoptymalizowane, tak by nie powtórzyła się sytuacja jak przy GIII
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Pod względem świata, gra będzie wymiatać. To jest już raczej pewne, wiemy to dzięki tym klipom i screenom.
Natomiast cała reszta, to jedna wielka tajemnica (no może prócz fabuły, która zapowiada się równie ciekawie). Tak więc pozostaje nam czekać na pierwsze, dokładniejsze zapowiedzi.
Mimo to wierze tym małym szwabkom z PB. Panowie dostali po dupie po premierze G3, do czego nie przywykli i na pewno nie pozwolą, by to zdążyło się drugi raz. Poza tym czuję, że ich duma została naruszona, a Risen ma być tym, który przywróci im wiarę w siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom