Oficjalne Nagrania In Game Z Serii "risen Mood Clip'

  • Thread starter Electric_Dragon
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
E

Electric_Dragon

Guest
Jak donosi serwis Risen Info, Deep Silver umieściło na swoim blogu a także w serwisie YT krótki klip prezentujący tryb gry. Ma on zapoczątkować całą serię takich klipów. Video opatrzono w odgłosy tła oraz w utwó ze ścieżki dźwiękowej

Mnie osobiście się on podoba



Ściągnij video w wersji HD
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Świat gry przedstawiony na filmiku ładnie się prezentuje , wygląda trochę jak egzotyczna wersja Korinis , widać parę fajnych zwierzaczków i te tajemnicze karzełki na końcu . Zapowiada się obiecująco , ciekawe co nowego odsłonią kolejne filmiki .
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Co tu dużo pisać. Grafika prezentuję się bardzo dobrze, taki ładniejszy Gothic 3. Muzyka trzyma poziom, czuję, że szykuję nam się kolejny świetny soundtrack :) Trzymam kciuki za PB, oby wyszła im gra na miarę Gothica.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
grafika nasuwa mi na mysl jedno stwierdzenie: nie ruszy mi, chociaz to samo mowilem o G3 - a jakos ruszyl...

ale jedno cos mi rzucilo sie w oczy, to scierwojadopodobne cos wyglada tak jakby kosciste, zabiedzone, inaczej niz stare dobre kurczaczki z gothica.. no coz ale to nie jest gothic trzeba pamietac
muzyka w porzadku, chociaz w innym klimacie, taka spokojna, melancholijna
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Pozwole sobie skopiować moją wypowiedź z Risen Info:

Gówno nie In-Game. Niech włączą grę, żeby było widać ludka i zaczną normalnie grać. To będzie In-Game. A takie latanie po lokacjach to nie jest in-game. Tu wszystko można przerobić, sprawić, że wszystko gra płynnie, a niech odpalą swoją grę na kompie i pokażą kawałek rozgrywki, handel, walke itp. Wiem, że już pokazali, ale nagrywane z kamer.
 
E

Electric_Dragon

Guest
W wywiadzie ktoś z PB palnął, że premierę planują wstępnie na miesiąc październik tego roku. Więc może wrzucą jakieś nagranie 'prawdziwe'. DS, to jest pierwszy odcinek serii krótkich klipów. Więc w sumie moim zdaniem jest spora szansa, że będzie ujawniane coraz więcej w jakości HD.
Co do kompa, w moim przypadku i tak należy mu się odnowa biologiczna :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie sap tak DR ;), chcieli pokazać ogólny świat gry, w tym przypadku raczej ten dziki. Na prawdziwe ingame pewnie jeszcze trochę poczekamy. PB nie chce dawać nagania "prosto z gry", gdyż najprawdopodobniej jeszcze nie jest ona na tak dobrym poziomie dopracowania, by to robić lub po prostu nie chcą za dużo ujawniać ;).

Co do samego klipu. Scenki widziałem już wcześniej w jakimś innym video. Cóż, grafika jak grafika, wiadomo, że ładna. Natomiast mocno spodobała mi się strona audio. Odgłosy lasu, szum fal - jak realne. Oj, zapowiada się ciekawie.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Kolejny świetny materiał. Grafika jest piękna,lasy i przedstawione na nim zwierzęta również. Szczególnie podobały mi się te jeżyki :D Masz rację Rangiz, muzyka w tle bardzo mi się podoba. Oby kolejne materiały pokazały coś konkretnego.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ładnie, może zagram. Ale po obejrzeniu ingame z kamery nie podoba mi się system walki.
A to video jest bardzo ładne. Jeśli się nie mylę były tam wielkie ptaszyska jak ścierwojady, ale ze zmienionym wyglądem. Trochę mi się to nie podoba, bo sądziłem że jeżeli Risen to coś nowego to wszystko będzie od podstaw, nie korzystając z Gothiców. Kolorystyka jest moim zdaniem zbyt intensywna. Jeżeli to ma być rozluźniająca gra dla starszych i "fajoska" gra dla młodszych graczy to nie zagram. A skoro mają być mroczniejsze klimaty to powinno być bardziej... szaro. Nie chodzi mi o to, że w mrocznej grze nie może być np. ładnej polany. Jeśli ta gra to coś w stylu Gothica to kolory nie pasują. Tak samo jak w Gothic 3, jest za kolorowo. Potworki się także dziwnie obracają. No i widać zmodyfikowane kreto... tzn. jeżoszczury.
Strona dźwiękowa ma się dobrze, o ile nie świetnie. Muzyczka relaksująca, w końcu to "ładny lasek".
Mała aura tajemnicy nadaje temu klimat, ale jak już mówiłem, kolory nie pasują.
 

pawelos23

Member
Dołączył
13.4.2009
Posty
34
Wedlug mnie to bedzie wielki HIT na swiecie jak i w Polsce... ( Wiekszy Hit niz Wiedźmin :D:D )Na moim kompie gra nie pojdzie ale czekam na zakup nowego gdy pokaze sie Risen i Gothic 4 :D
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Vendetta styl walki jaki wiedziliśmy na filmach jest stary i już zmieniony.

Tak mówiło PB.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Takie klimaty włoskich, nadmorskich miejscowości. Ta brukowane uliczki i zabudowania - jak we Włoszech. A ten szum fal... Risen już mnie zachwyca pod względem dźwiękowym. A n końcu znowu ta sama scenka z tymi goblinami, czy jak je tam nazwać. Widać, że PB chce z nich zrobić symbol gry, tak jak symbolem Gothica jest ścierwojad.

Także pod względem graficznym i dźwiękowym jak na razie wszystko ok. Ale to nie jest najważniejsze...
 
E

Electric_Dragon

Guest
Bo te z w wywiadach twórcy wspominali, że gra będzie osadzona w śródziemnomorskim klimacie. Co na kształt właśnie nadmorskich miejscowości we Włoszech. Ja chciałbym bardziej zobaczyć nagrania z podziemi wyspy. To nie gobliny tylko Gnomy i też uważam, że będą maskotką gry :)
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Nowy filmik naprawdę fajny. Te śródziemnomorskie klimaty chyba mnie przekonały, chociaż nie ukrywam, że wolałbym coś troszkę bardziej surowego, może w stylu Assassin's Creeda. Mimo wszystko mieśćina prezentuje się naprawde dobrze. Nadal mam wrażenie, że postacie poruszają się strasznie sztucznie, ale liczę, że to jeszcze dopracują. Ogólnie rzecz biorąc PB wykonało naprawdę konkretną robotę, czekam na film z nowym systemem walki.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ahhh ta gitarka w tle...leniwie buduje nastrój

Jedyny zarzut to za kolorowo.....chociaż momentami przypomina mi się Piracki obóz.
Jakieś takie swobodne skojarzenie
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Ładnie to wszystko wygląda, ale animacje trochę słabo dopracowane :(. Ale jeszcze mają czas, więc wszystko przed nami.

Bardzo ładna muzyka w tle... Spokojna... Można się rozmarzyć... Jak chyba wszyscy już powiedzieli, muzyka na pewno będzie na wysokim poziomie. A grafika? To chyba jest ten sam silnik co G3 (gdzieś tak słyszałem), więc za wielki wyskok to nie będzie. Jeszcze jest sprawa, czy normalny szary Kowalski zagra na swoim komputerze w to bez zmniejszania wielu opcji (G3 na minimalnych wygląda gorzej niż G1... ). Bo jeśli optymalizacja będzie tak dobra, wymagania nie duże to chwalę :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Yeed tyle kolorów, bo gra utrzymana ma być w klimatach śródziemnomorskich. ;)

Co do drugiego filmu - patrz moje zdanie wyzej.

Jedno mi nie pasuje. Ciąglę widzimy to samo.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Zwróćcie uwagę na kamień pojawiający się na molo w 0:28 i 0:34 sekundzie. to nie jest bug, pragnę uprzedzić. Takie oto wyjaśnienie otrzymaliśmy od przedstawiciela DS
CYTAT
No, it's just a conscious performance decision. You can increase the view distance lice crazy but then again I have to make the decision if I want smooth framerates for capturing or not So it's not a question if the game is able to do it, but if your hardware is strong enough.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No no widzę ściągneli pomysł z Community Patch 1.70. Tam jest taka możliwość, że można ustalić odległość w której pojawiają się obiekty. Nie chodzi mi o krajobraz a właśnie o takie małe drobne obiekty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom