Odszukanie Larsona

Status
Zamknięty.

Smorbi

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
46
Zaglądałem na mapki. Jedyne miejsce, w którym mógłby być Larson to ognisko przed wejściem do jaskini, w której 3 kopaczy kopie rudę. Ale go tam nie ma :( Pomóżcie. Mam z tym naprawdę duży problem.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Może on po prostu nie doszedł do wyznaczonego miejsca, czyli przed tą jaskinią przy ognisku, może jest w drodzę bo za wcześnie przyszedłeś tam też tak miałem. Jeśli jednak to nie wina tego to może być to Bug, albo sobie gdzieś poszedł lub zaczepił o jakiegoś potwora, stwora. :( ;) :D

Prześpij się, pochodź, poszukaj, może znajdziesz a jak już go na prawde nigdzie nie będzie (czyli BUG) to użyj kodu. ;) :D :)

Pozdrawiam ;)
 

Smorbi

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
46
Problem w tym, że skazany jestem na ostateczność - cheatowanie. Sprawdzałem listę kodów i nie wiem o który Ci chodzi. Czy o "spawn"? Czy jest jakiś, którego nie ma tu na forum?



[SIZE=14pt]Poprawka, rada pawla_pl okazała się słuszna ;) Myślę, że temat można z powodzeniem zamknąć. [/SIZE]
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Jak chcesz znalezc Larsona jest z jakiegos klanu, niepamietam w jakim byl to wez kolesia chyba ronar sie nazywal i idz z nim do jego domku i po drodze kolo mostu spotkasz larsona i bedzie walczyl z wilkami lodowymi. Zrob tak by Ronar czy jakos tak nie zginal i powybijaj wilki i inne rzeczy wczesniej i jakby co to wroc przed tym momen, przed ktorym poszedles z nim do domku i idz sam i pojdz z Larsonem do kopalni ok nra
pozdroo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom