Odliczanie Na Oficjalnej Stronie Risen 2

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
http://gothic.org.pl/risen-2/risen-2-dark-waters---tajemnicze-odliczanie.html
http://www.risen2.com/

Co Waszym zdaniem może zdarzyć się jutro o 22, kiedy to wyzeruje się licznik? W końcu zobaczymy trailer czy też coś innego?
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Przypuszczam, że pokażą oficjalny trailer, albo oficjalnie skończą prace nad grą. Możliwe, że coś innego, ale nic nie przychodzi mi od głowy.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Opublikują wersję beta Risen 2 ;). Wiem pomarzyć można. A tak na serio to dadzą z pewnością trailer bo już inne serwisy go widziały, ale tylko wybrane osoby.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Trailer, jakieś nowe screeny... kij wie co jeszcze. Nie ma co oczekiwać fajerwerków, ale na (dobry) trailer bym sobie popatrzył.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Przypuszczam, że pokażą oficjalny trailer

Prędzej oficjalny Teaser, niż Trailer. Moim zdaniem nie ma co się podniecać, bo jeszcze za wcześniej na mocne uderzenia marketingowe.

No chyba, że w końcu zaczęli myśleć o społeczności :)
Może jakiś konkurs ;D do wygrania preordery EK :D
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Też obstawiam teaser, albo zmiana na głównej z nocnego cyklu eksplorowania na dzienny. I coś mi się wydaję że będą kolejne takie odliczania.

Link do samego odliczania: http://www.risen2.com/risen2_timer.swf
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tej, przy R1 też było odliczanie. Pamięta ktoś czym ono się zakończyło? Z tego co pamiętam jedno odliczanie rozpoczęło kolejne, ale w końcu coś nastało, ale pamięć mi uleciała co to było.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
jestem wręcz pewny że to będzie jakiś oficjalny trailer i mam taką nadzieję :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Jak podaje niemiecki WoR, możecie także wysyłać mailem do Deep Silver Wasze typy, co się stanie po wyzerowaniu licznika. Do wygrania figurka gnoma i egzemplarz Risen. Generalnie nie wiem, czy jest sens wysyłania naszym zgłoszeń, czy w ogóle - jako z innego kraju - będą brane pod uwagę. Bo tylko na niemieckim WoRze o tym piszą, nie wspominając o zgłoszeniach społeczności z krajów ościennych. No ale próbować można, nie?

Email zgłoszeniowy: machmit@deepsilver.de
W tytule maila wpisujecie: Countdown
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jak wchodzę na zapodaną przez ciebie ED strony to mam wszechobecną czerń i tyle :(
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jak wchodzę na zapodaną przez ciebie ED strony to mam wszechobecną czerń i tyle :(

U mnie jest ok. To problem z przeglądarką.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
jeżeli zrobili taki "konkursik" to będzie coś oryginalnego, więc raczej nie trailer.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No proszę. Jednak to trailer. Przyznaje, że dość szybko. Najwyraźniej prace toczą się intensywnym tempem :)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Tajemnica rozwiązana, tak więc zamykam :)

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom