Oddać czy nie ???

Status
Zamknięty.

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Poradźcie mi, co sie bardziej opłaca : oddać Szpon Beliara Saturasowi ( chyba 2000 xp za to jest ) czy zostawić go sobie :?: Bo mam dylemata, chciałbym go ponosić ale trochę expa też mi się przyda :? Bo nie wiem czy jakieś doświadczenie jest jak nie oddamy Szponu... Poradźcie :?
 
A

Anonymous

Guest
ja to bym nie oddawał bo szkoda takiej broni i jeszcze jedno jestem magiem posługuję sie drugim kręgiem a ze szponu można zrobic rune kradzierz energi niestety działa tylko na ludzi ale nie zależnie jaki koles ci nie podskoczy to z tą runką zabierasz mu energie do 1 punktu życia a puzniej go byle czym walisz :wink: więc lepiej nie oddawaj bo to poteżna broń i nieźle ci sie pszyda w późniejszym etapie gry
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Oczywiscie ze nie odawaj o ile to nie bedize mialo znaczenia na rozwoj fabuly . Co prawda ja jeszcez kruka nie pokonalem ale ja bym nie oddawal
tongue.gif
(Niech sam sobie ten saturas lata jak che cos miec
tongue.gif
)
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Szpon beliara możesz oddac później naprzykład w 5 akcie.Exp ci nie ucieknie a ta bron na pewno ci sie przyda :]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
nie oddawaj tej broni bo ci sie przydaj jak będziesz chceiał se orki np pozabijać albo coś w tym stylu ale morzesz go puzniej oddać jak już będziesz miał lepsze kosy to ci sie nie przyda
 
A

Anonymous

Guest
jak chcesz się dowiedzieć ile exp dostaniesz to zrub save przed oddaniem miecza jak ci się nie spodoba nagroda za oddanie szpona to se wczytaj save
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Jacie nagroda wynosi 2000 exp i nie uwazam ze jest az tak duza w stosunku do straty tak potęznego na początku miecza
wink.gif
.Jak by bylo 10k expa to juz co innego
biggrin.gif
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Poradźcie mi, co sie bardziej opłaca : oddać Szpon Beliara Saturasowi ( chyba 2000 xp za to jest ) czy zostawić go sobie :?: Bo mam dylemata, chciałbym go ponosić ale trochę expa też mi się przyda :? Bo nie wiem czy jakieś doświadczenie jest jak nie oddamy Szponu... Poradźcie :?


Jak byłem Paladynem to go sobie zostawiłem a jak Magiem to go oddałem Saturasowi.
 

bardek

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
11
ja gralem Lowca smokow i go sobie zostawilem.Dopiero w 5 akcie oddalem go saturasowi
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Ja tez sie zastanawialem co z nim zrobic ale zostawilem na koncu byl spoko mieczyk chociaz gralem lowca smoków i mialem lepszy ale i tak walczyłem Szponem najgorsze było to ze w walce ze smokiem-ozywiencem to mi wsuwal blyskawice wiec nie uzywalem go na ostatnia walke
zauwazylem jeszcze cos takiego ze jak sie zuca hmara potworkow na ciebie i siekasz Szponem to blyskawica wsuwa kilku potworkom ale moze mi sie tylko wydawalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom