Odbijanie Miast

Status
Zamknięty.

Quetz

New Member
Dołączył
10.5.2007
Posty
7
Witam!

Moje pytanie tyczy sie tego, że jak na przykład: odbiję kilka miast z buntownikami to nastawienie orków do mnie się zmieni? Czy będę mógł potem wykonywać nadal zadania dla orków, bez względu na to ile już miast odbiłem? Ma to w ogóle jakiś wpływ?

Z góry dzieki, pozdrawiam
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Odbijając miasta wraz z buntownikami zyskujesz reputację u buntowników. Gdy reputacji u nich będziesz już miał zbyt dużo ( nie pamiętam dokładnej liczby ) wszyscy orkowie bez względu na nic będą cię atakowac... Osobiście odradzam ci grania jednocześnie po obu stronach konfliktu, ponieważ wyzwalając miasto dla buntowników zabijasz orków, którzy naprzykład mogli dac ci jakieś zadanie (dzięki czemu zyskałbyś reputację u nich), lub sprzedac ci przydatny pancerz lub broń... Lepiej na początku obrac sobie drogę i iśc przez nią do końca gry... Przecież grę można ukończyc niejeden raz prawda ?

Pozdrawiam - Vullin

EDIT:
CYTAT
Aha, kapuję. Czyli jeżeli będę wykonywał zadania dla orków, to po jakims czasie rzucą się na mnie buntownicy? Tak samo jest z koczownikami i asasynami?


Wiesz co... Co do tego, czy rzucą się na ciebie buntownicy to chyba tak. A co do koczowników i asassynów to kompletnie nie mam pojęcia, gdyż sam daleko w G3 nie zaszedłem... Więcej ci chyba nie pomogę. Nie chcę cię wprowadzic w błąd...
 

Quetz

New Member
Dołączył
10.5.2007
Posty
7
Aha, kapuję. Czyli jeżeli będę wykonywał zadania dla orków, to po jakims czasie rzucą się na mnie buntownicy? Tak samo jest z koczownikami i asasynami?
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jeśli chodzi o Asasynów i Koczowników to chyba jest tak samo jak wyzwolisz za dużo miast. Misje możesz wykonywać dla obu stron lecz tylko po jednej trzymasz. np. Orkowie będą cię atakować jak wyzwolisz powyżej 2 miasta Orków a dokładnie 3 po 2 przywódzcy Orków będą cię atakować. :( :D ;)
;)
Radzę ci na razie wykonywać zadania dla obu stron lecz nie wyzwalać żadnego miasta. Ardea i Vengard nie zaliczają się do tej reguły. :D :) ;)

Pozdrawiam ;)
 

Ceki

New Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
18
Na pocz?tek wyzwól Cape Dun i Montere oczywi?cie wykonaj misje dla Orków ze wzgl?du na punkty do?wiadczenia które dostaniesz a potem ich si? pozb?dziesz, mój ulubiony cytat z gry...


"Wiadomo tylko jedno, wszystko b?dzie w porz?dku" ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom