Oda Do Spamera

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Coś mnie przed chwilką natchniło mnie by napisać coś takiego ku czci wszystkim spamerom.
Kierowała mną jakaś wyższa śiła bo nigdy nie pisałem żadnych wierszy ani opowiadań i szczerze nawet nie zamierzałem.

"Oda do spamera"



Dla czego widzisz n00ba w mej osobie?

Ja nic Ci nie robie

Ja spokojnie spamie Sobie dalej

Regulamin wale

Na ilość postów kłade

Znowu ostreżenie dał mi jakiś Lamer

Zaraz założe nowy temat który był już niegdyś

I napisze priv do Clona czy by dał mi moda



Cd w produkcji;p

Edit:Heh wiem że to jest kiepskie bo nie mam predyspozycji do pisania poezji.
Zamieśćiłem to tu bo ćiągle mi sie w głowie kołatało;) a zresztą wykorzystuje każdą okazje żeby dogryzc spamerowi.
Cd nie robie bo w moim wykonaniu jest to rzeczywiśćie kiepskie ale może ktoś przejmie moją idee.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Fajne to ale troche mało rymów
wink.gif
. Pisz cd;), jestem ciekaw co cie natchnęło... może kolejny spamer?? Pisz szybko to CD i niehc będzie więcej rymów, ocena to.... eee za krótkiew to żeby ocenić
wink.gif
, a nie chce złęj oceny wystawić za długość ;P.

Pozdrawiam Jodełko
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Fajne, fajne
biggrin.gif
. Tylko trochę krótkie, ale jak c.d. jest w produkcji, to się cieszę
biggrin.gif
.

QUOTE
Dla czego widzisz n00ba w mej osobie?

Ja nic Ci nie robie

Ja spokojnie spamie Sobie dalej

Widziałem ja takich, oj widziałem na innych forach...

Za krótkie żeby je oceniać, ale cel jest szczytny. Powodzenia w pisaniu kolejnych "ód"
smile.gif
.
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
To coś jest yyy fajne?? :| pisząc to nabawisz się jeszcze jakichś kompleksów
sleep.gif
Styl jakim napisałeś "prawdę" o pewnych ludziach potocznie zwanych spamerami możliwe iż jest adekwatne do informacji, które są tu w tejże miejscu zamieszczone lecz sposób i styl w jaki to ukazałeś na światło dzienne jest okropne i żałosne (hmm jak zresztą spamrzy).
Jeśli powiadasz, że pisałeś to w czasie natchnienia to twój talent pisarski jest zerowy albo poczekaj na jakąś wartościowszą wenę bo to co tu zamieściłeś to chłam.

Z poważaniem
Adonix

PS: Od kiedy to ody, wiersze etc. przekazuje się w częściach a nie w całości?? To nie opowiadanie
sleep.gif
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Blizna, coś ci nie wyszło. To wcale nie przypomina ody, poza tym oda to poważny utwór a nie takie coś
dry.gif

QUOTE Dla czego
"dlaczego"

QUOTE spamie
"spamuje" lepiej brzmi
Nie chcę cie dołowac, ale...beznadzieja, sorry. Nawet zbytnio nie wiem o czym to jest. Piszesz o jakimś spamerku, co sobie tematy zakłada i priva pisze do admina. Troche niepoważny temat i na dodatek dałes szumną nazwę "Oda do Spamera". Wybacz, ale nawet noty nie postawie.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Według mnie to bardzo fajny mały wierszyk, który mam nadzieje, że przeczytają spamerzy i nauczą się, że nie warto tego robić. Całkiem dobre przesłanie.
biggrin.gif

Nie ma tu za dużo rymów albo ich wogóle nie ma, ale co tam.
biggrin.gif


Czekam na kolejne twoje wiersze Blizna. Ocena hmm. Narazie za mało by ocenić.

Znowu ostrzeżenie dał mi jakiś Lamer

I napisze priv do Clona czy by dał mi moda

To według mnie najlepsze. Ciekawe czy Clone by odpowiedział.
biggrin.gif
biggrin.gif
laugh.gif


Nie działa mi pytanie ?? Trudno. To jest moja ocena i inni mogą mieć inną.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Takie to.... nie ciekawe. I wcale nie trzyma się całości. Nawet za wiersz trudno to postrzegać, bo treść wręcz bez sensu, rymy takie sobie. A do tego to wyłącznie 8 nędznych linijek. Jakby ktoś był wredny to by powiedział że to tez można zaliczyć do spamu
dry.gif
. Tak naprawdę wrzuciłeś wszystkie zachowania spacerów i próbowałeś z tego coś uciułać. Z miernym skutkiem jeśli chodzi o moje zdanie.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
yyyhmmmm ... takie sobie .. po 1 za krotkie ;p , jak chcesz pisz dalej , ale pamietam jak przyszedles ty na to forum to tez niezle spamiles chyba nawet podajze 3 warny miales ^^ , a teraz sie nasmiewasz i jedziesz po takich ludziach , zastanow sie troche czy jest sens takie cos pisac...
 

GORN15

Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
153
To jest takie jakieś dziwne
wink.gif
bardzo krótkie, mało rymów to nie wiem jaką Ty miałeś wene
smile.gif
wymieniłeś co robi spamer ale mimo wszystko to jest takie troszke mniej niż średnie naracie ci ocenki nie wystawie ale C.D napewno przeczytam tylko żeby dłuższe było bo to to....... no właśnie
Pozdrawiam
smile.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Heh, przypomina mi to wiersze/opa ludzi, którzy pisza je dla nabicia kilku postów, ale nie było moim celem wskazaniem ciebie takim userem, nawet o tym nie myślcie.

Ten wiersz/oda jest krótka, NIECO błędów, mało przemawiające rymy, no ale jak napisałeś, to napisałeś to w napływie natchniena
biggrin.gif
.

Ja nastomiast wystawie note, 3/10; 1+/6;

Pozdro, szczurek, dostaniesz nową rolę w moim opie
tongue.gif
.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE ale pamietam jak przyszedles ty na to forum to tez niezle spamiles chyba nawet podajze 3 warny miales ^^
Tak wiem to sie tyczy również mojej przeszłośći ale warny miałem dwa jeden za avka i drugi hmm długo by opowiadać a zresztą nie tobie będe sie tłumaczył o moich warnach;)

QUOTE a teraz sie nasmiewasz i jedziesz po takich ludziach
Naśmiewam sie czy sie nie naśmiewam tu chodzi bardziej o przesłanie...

QUOTE zastanow sie troche czy jest sens takie cos pisac...
Zastanowiłem sie i uważam że jest sens ponieważ mało nowo przybyłych n00bków czyta regulamin a takie coś mogło by ich uświadomić.

Pomysł wydawał mi sie dobry tylko sorka za kiepskie wykonanie;p
Pracowałem już nad cd bo to prawde mówiąć napisałem w dwie minuty ale niech lepiej sie zajmie tym ktoś lepszy w pisaniu wierszy.
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Miałeś bardzo fajny pomysł z napisaniem takiego wierszyka który poniekąd ukazuje prawdziwe życie małego spamerka... Rymy nie są doskonałe, ale i tak mi sie bardzo podoba, ale na następny raz napisz trochę dłuższe. Poza długościa utworu nie mam żadnych zastrzeżeń, tak jak mówiłem bardzo fajny wierszyk i napisz coś więcej.


pozdrawiam
tongue.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Hehehe...
biggrin.gif

Trochę mi to przypomina to co kiedyś pisałem "Kabaret Spamer"
Całkiem fajne ale popracuj jeszcze nad tym. Przede wszystkim dłuższa forma bo tak jakoś kruciutko się czyta.
wink.gif
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Blizna to co poniżej napisałem to zajęło mi jakieś 5 minut
wink.gif

Dodam coś od siebie
smile.gif
:


Tę biedną mysztak ściska
istny dręczyciel i masochista
już dzieci szukają dla myszki legowiska bądź schroniska

lecz cóż mogą małe smarkacze
uczynić z takim łajdakiem
co tylko męczy tą myszę,
i pudło te niżej
zwie się surferem
zajada się bułkami z serem
szuka zaczepki skakając jak pchła
zarażając wszystkie fora

Swym bytem, istnieniem
wchodząc wnowe tematy, rozmowy
z udawanym podnieceniem
lecz inni już nie mają być z nim ochoty

I patrzą bezradni
jakież to śmieci i puste słowa
krążą po ich dyskusyjnych forach
Te działy niegdyś narodzone i młode
teraz nabrały zmarszczek i zmartwień
przez tych co tylko potrafią
nabijać swój własny baner

Patrzą gdzie tylko miejsce
by zasadzić ziarno rozpaczy,
chłamu, potoku oszczerstw i chlewu...

I zwykliż to ludzie wyczekują cudu zbawienia
czy może jednak herosa przebudzenia?
Doczekali się w końcu na czas oświecenia
Patrząc za widnokrąg ujrzeli w oddali
rycerzy dla swych podwładnych oddanych
Zakon moderatorów chluba prawości
Wierni i oddani w swej rycerskości
ku chwale admina i jegoż juniora
na ktorych w ostateczności nadchodzi pora

Wszędzie słychać radość i bale
lecz wśród biesiadników są i niezadowoleni z tego wcale
Nadszedł okres walki i wojny
przeciw odpadom, zgniliźnie i Boże bądź nam szcodry i hojny
pobłogosław palladynów walczących w pocie czoła
przed orszakiem niepokornych nie słuchających ich słowa
Na banicję z nimi moja wtym głowa!


Z poważaniem
Adonix
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
"Oda" Blizny mi się całkiem podobała. Zgodzę się ze stwierdzeniem, że nie jest to prawdziwy wiersz, ale ja lubie takie krotkie rymowanki (chociaż to się tak bardzo nie rymuje). Wiersz Adonixa tojuż co innego. Jest w nim wiele metafor i wszystkich tych rzeczy, które w wierszu powinny być
tongue.gif
. Jego wiersz zmusza nas do przemyśleń i zastanowienia. Masz talent
smile.gif
. Podsumowując Blizna stworzył fajną rymowankę, a Adonix stworzył bardzo ładny wiersz.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
No to jest właśnie to. Wiersz z prawdziwego zdarzenia. Wytykający wszelkie winy spamerów utrzymany w bardzo schludnej formie. Nie ma on wprawdzie takiego... Hm... radosnego i trywialnego charakteru niż ten Bizny ale za to biję z niego wręcz odezwa do całego forum nawołujące do przeciwstawieniu się spamerom. Mógłbym jeszcze tu się rozpisywać ale czy "dobrze zrobione" ma jakieś odmiany ?

Em. A tak na marginesie. Adonix czy Blizna pozwolił ci na wklejenie tu swojego wiersza ? Bo lepiej nie narażać się na łamanie regulaminu.
happy.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE (Kan @ 10-11-2005, 14:22) No to jest właśnie to. Wiersz z prawdziwego zdarzenia. Wytykający wszelkie winy spamerów utrzymany w bardzo schludnej formie. Nie ma on wprawdzie takiego... Hm... radosnego i trywialnego charakteru niż ten Bizny ale za to biję z niego wręcz odezwa do całego forum nawołujące do przeciwstawieniu się spamerom. Mógłbym jeszcze tu się rozpisywać ale czy "dobrze zrobione" ma jakieś odmiany ?

Em. A tak na marginesie. Adonix czy Blizna pozwolił ci na wklejenie tu swojego wiersza ? Bo lepiej nie narażać się na łamanie regulaminu.
happy.gif

Tak pozwoliłem każdemu tu wklejać(w tym Adonixowi) wiersze o spamie nie ma jakiejkolwiek mowy o złamaniu regulaminu.
No skoro już wszystko jasne może ktoś jeszcze umieśći tu swoje dzieło ku czci spamerom;)
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Moze gdyby było dłuższe to było by ciekawse, widać że jest to hmmm ekopis?
tongue.gif

Ale hmm podoba mi sie za pomysł i to juz plus..no cóz moze "spłodzisz" jakąś dalszą częśc i będzie gut, narazie tego nie oceniam bo nie ma co, jednak podkreślam ż epomysl jest fajny ^^
 
Do góry Bottom