Ocena pracy Moderatorów

Status
Zamknięty.

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Jestem tu od niedawna lecz z tego co widze tematy które są zbęden są zamykane potem powinny być usówane chyba że są to sorki, a tak to jest cool
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
cloNe_xx
bardzo spoko koleś. Jak mam do niego sprawe na gg, zawsze mi pomoże, wytłumaczy mi coś, jak czegoś nie wiem...ogólnie dobry admin. podziwiam go za to, ze prowadzi duze forum radzi z tym sobie świetnie.

Arcane
Ostatnio awansował na junior-admina. Uważam, że słusznie. User na poziomie, inteligentny i ogólnie nie olewa sobie swojego stanowiska.

GaNdi
Także, złym modem nie jest. Gadamy czasem na gg. Rozmawia sie fajnie. Plus dla niego, że lubi "Kod Leonarda Da Vinci"
biggrin.gif
.

Glifion
Moj ulubiony mod, nie dlatego, że należy do zbóji. Po prostu jest bardzo miły, pomaga jak mam problem, świetnie mi sie z nim gada na gg, choć gadamy (ż)(rz)adko. Jego posty sa zawsze na poziomie. Tak trzymac.

Gothi
Nie chce sie narazić, ale powiem wprost, że za gothim nie przepadam. Nie za posty, czy za to, że źle nie moderuje. Nie podobają mi się jego poglady (temat: tolerancja) ...ale to nie znaczy, że ich nie szanuje.

MadBull
Jak nie był jeszcze modem, zawsze wydawał mi sie dobrym userem. Nie spamował (nie zauwazyełm), jego posty zawsze były bardzo inteligebtne. Jestem na TAK.

Vampek
Ostatni...podziwiam go. Tak, serio. Podobno ma 13 lat, ale po jego pstach nigdy bym tak nie powiedział. jest bardzo dojrzały psychiczie. Niesamowicie inteligentny. Jak rozpoczął pracę moda, duzo pisał. Ostatnio jakoś zmarniał
tongue.gif
.

Tyle. Na koniec powiem, że forum ma bardzo dobrych modów. Pilnują porząku bardzo dobrze, przykładają sie do pracy. Dumny jestem z naszych modów ( z ciebie też cloNe
smile.gif
)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Dlugo sie zastanawielm, czy oplaca mi sie tu wypowiedziec ale, QUOTE Konsekwencje nie będą wyciągane za to co tu zostanie napisane, no chyba, że ktoś zacznie robić spam bla bla bla...wiec co mi szkodzi
laugh.gif
a wiec zaczynam:

:arrow: cLoNe_xx - gosc spoko, zawsze pomaga jak ktos ma problem, osoba bez ktorej nie poznal bym tylu ludzi
smile.gif

Swoje obowaizki na 4um wypelnia, bardzo dobrze.

:arrow: Arcane - gosc rowniez spoko, bardzo go cenie i szanuje.
Swoje obowaizki na 4um wypelnia, bardzo dobrze.

:arrow: GaNdi - hmm ciezko mi cos o nim napisac, tak jakos za nim nie przepadam,
Swoje obowaizki na 4um wypelnia, hmm, bo takie ma zadanie

:arrow: Gilfon - za nim jakos tez nie przepadam, czepia sie praktycznie wszystkiego co ktos napisze ale coz, taka jego robota
Swoje obowaizki na 4um wypelnia, dobrze, ale moglby troszke wyluzowac.

:arrow: Gothi -koles jakis taki... malo widoczny, nie pamietam kiedy go ostatni raz widziel i chyba dobrze, bo tez za nim nie przepadam
Swoje obowaizki na 4um wypelnia, tak jak wypelnia.

:arrow: MadBull - ten czlowiek mnie totalnie rozbroil, jak cLoNe_xx napisal topic o wyborach modow to gosc zjawil sie nie wiadomo skad i... zostal moderatorem. Moze byl tu za nim ja sie zarejestrowalem, ale i tak gosc mnie nie przekona do swojej osoby.
Swoje obowaizki na 4um wypelnia, jeszcze nie widziel aby cos poprawil, przeniusl, zedytowal wiec no comment

:arrow: Vampek - hmm, przeczytajcie sobie to co napisalem wyzej i... juz wiecie co onim sadze. To samo co o innych, czly nie zabardzo za nim przepadam.
Swoje obowaizki na 4um wypelnia, tak sobie. Moglby sie bardziej postarac.

Czas na podsumowanie. Ci ktorzy umieja czytac, to wiedza ze nie zabardzo przepadam za nowa ekpia moderatorska (do tej ekipy nie zaliczam cLoNe`a i Arcane`a). Jakos tak nie odpowiadaja mi oni, bardziej wolalem starych modow. Od dawna zastanawiam sie kiedy CloNe zrobi nowe wybory na te stanowiska ale chyab sie ich tak szybko nie doczekam.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
QUOTE
Czas na podsumowanie. Ci ktorzy umieja czytac, to wiedza ze nie zabardzo przepadam za nowa ekpia moderatorska (do tej ekipy nie zaliczam cLoNe`a i Arcane`a). Jakos tak nie odpowiadaja mi oni, bardziej wolalem starych modow. Od dawna zastanawiam sie kiedy CloNe zrobi nowe wybory na te stanowiska ale chyab sie ich tak szybko nie doczekam.

Nie musialeś mnie wymieniać, ale jak już widać nie jestem Moderatorem. Brak Czasu i kilka innych drobiazgów, oddałem stanowisko Bobkowi choć nie specjalnie widziałem go na tym miejscu ,jak sądze Feomathar będzie zadowolony. To tyle...
 

Dimmu Borgir

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
68
No dobra cLoNe_XX – nie trzeba tu duzo mowic dobry admin znajacy się na rzeczy ale miał kilka dziwnych decyzji jak pewna która spowodowała odejście kilku ludzi ale mniejsza o to

Arcane – Najlepszy mod teraz junior admin po prostu równy chłop i chyba jako pierwszy z modow zauważył/skrytykował slawietny post o (nie)tolerancji

Glifon – hehe rozpoczęciem pracy podwazył autorytet kilku starych modow co wywołało nie lada oburzenie i schizmę ale nie martw się glifon ;] nikt do ciebie zalu nie miał ;] acz do jasnie oświeconego no ale dobra jush z tym wszystkim powiem teraz krotko po Arcanie w mojej klasyfikacji jeden z lepszych modow ;] i spoko koles ;]

Madbull – no no chyba ostatni człowiek po za mna który wieży w anarchistyczna rewolucje na swiecie za to ma plusy u mnie no i działa jak przeciw waga dla Emdena ;] co się mu chwali

Gandi – hmm trudna decyzja nie będę owijał w bawełnę ale jak po nie którzy userzy forum mam wrażenie ze może Modem jestes dobrym ale kiedys byłes lepszym userem

Vampek – nie powiem jako do moda nie mam zastrzezen ale podobnie jak u gandiego władza uderzyłą do głowy aha pamietam dobrze twój post obrazajacy starych członokow forum ;] jak to było najgorze odejscia no no nie ładnie Vamp

Gothi – i tu uwaga ode mnie jako mod nie powinieneś okazywać swoich poglądów na forum ale nie ty zrobiłeś przeciwnie chyba każdy pamięta post o Tolerancji i o ludziach chorych psychicznie poczekamy miesciac i zobaczymy post w wykonaniu Gothiego o tytule Auschwitz prawda czy mit ;] i tu powiem S.i.e.g H.e.i.l Gothi o/o/o/o/o/o/

tak na peesie to ciekawe ile ostrzezen dostane :]
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Pisze jak byś znał wszystkich Modów osobiście, w co nie wątpie, bo prawdopodobnie jakiś stary user przybył nas nawiedzać. Nie przeszkadza mi to, ale rówież czułem się lepiej jako zwykły user, i dlatego oddałem moda...
 

Dimmu Borgir

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
68
No bo znam jestem tu dłużej niż myślisz hehe ale to prawda co powiedział gandi moderator to bardzo nie wdzięczne zajęcie i nic tego nie zmieni
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
QUOTE No bo znam jestem tu dłużej niż myślisz hehe ale to prawda co powiedział gandi moderator to bardzo nie wdzięczne zajęcie i nic tego nie zmieni

Nie koniecznie, jeśli byłeś spamerem i dostałeś ostrzeżenie, bana lub coś w tym stylu , nie mogę się dziwić o twoją urazę do modów, likwidacja spamu nie jest nie wdzięcznym zajęciem, to konieczność, na którą nie każdemu starcza chęci...
 

.::Darrick::.

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
24
Ujme to tak , nieznam was ale wiem Giffon że niepotrzebnie zasugerowałeś postać Vampka w złym świetle , moze ci sie wydaje ze to dla jaj, ale pomysl i przeczytaj kto wypadl najbardziej negatywnie - oczywiscie vampek, wiec nierub takich rzeczy na przyszlosc (autosugestia jesli wiesz o co mi chodzi )

[ : Pią Lut 18, 2005 7:12 pm ]
cLoNe_xx - Dobrze wykonuje swoją prace
- Arcane - hmm ostatnio rzadko cokolwiek pisze albo mi sie wydaje
ohmy.gif

- GaNdi - duzo robi szumu , niestety tylko w "lesniczuwce"
- Glifion - jeden z najlepszych modów dużo sie udziela, podobnie jak cLoNe.
- Gothi - co ?? jak?? gdzie?? przeceiz tego goscia wogule niewidac!!
- MadBull - hahaha Jeden wielki zart i to co robi na forum CZYLI NIC
- Vampek - stara sie i to jest najwazniejsze niemam zastrzezen ale widac ze brakuje mu fachowej reki do pisania(młodość ech)

tak wieć moim zdaniem należały by sie niewielkie czystki u was Pozdro.

[ : Pią Lut 18, 2005 7:15 pm ]
aha jeszcze jedno - Takie jest moje zdanie i tylko moje zdanie , zostaliscie ocenieni przezemnie pod krytycznym okiem , po prostu niezamierzam nikomu lizac dupy bo taki niejestem a jak sie to komus niepodoba - to bez urazy niech spie*****
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
aha jeszcze jedno - Takie jest moje zdanie i tylko moje zdanie , zostaliscie ocenieni przezemnie pod krytycznym okiem , po prostu niezamierzam nikomu lizac dupy bo taki niejestem a jak sie to komus niepodoba - to bez urazy niech spie*****

LOL! Nie mam słów! Przecierz jesteś na forum 1 dzień i juz krytykujesz pracę modów:/. To "lekka" przesada. Podoaj konkretne argumenty jeżeli ci sie coś nie podoba.

cytaciki:
- MadBull - hahaha Jeden wielki zart i to co robi na forum CZYLI NIC

To, ze malo postów pisze to nie znaczy, że źle moderuje. Nie wiem czy widziałeś choć jeden jego post...a tak od siebie powiem, że są one zwykle długie i inetligentne.

- Vampek - stara sie i to jest najwazniejsze niemam zastrzezen ale widac ze brakuje mu fachowej reki do pisania(młodość ech)

hmm...tu także sie nie zgadzam. Posty Vampka sa raczej pożądne. Jeżeli pokażesz mi jeden post tegoż usera, który zawiera spam czy głupote...czekam.

Gothi - co ?? jak?? gdzie?? przeceiz tego goscia wogule niewidac

LOL. Praca moda nie polega na pokazywaniu sie jak modelka na wybiegu.

niezamierzam nikomu lizac dupy bo taki niejestem a jak sie to komus niepodoba - to bez urazy niech spie*****

Słuchaj no, nikt nie chce abyś lizał mu dupę (SIC!). Przynajmniej ja. Napisałeś , że :
jak sie to komus niepodoba - to bez urazy niech spie*****
- w tym momencie obraziłeś moda. Dlaczego? Bo mnie sie to niepodoba. I co ma spier******? Nie. To z toba tak bedzie jak bedziesz obrażał innych.
[/quote]

[ : Pią Lut 18, 2005 7:19 pm ]
aha jeszcze jedno - Takie jest moje zdanie i tylko moje zdanie , zostaliscie ocenieni przezemnie pod krytycznym okiem , po prostu niezamierzam nikomu lizac dupy bo taki niejestem a jak sie to komus niepodoba - to bez urazy niech spie*****

LOL! Nie mam słów! Przecierz jesteś na forum 1 dzień i juz krytykujesz pracę modów:/. To "lekka" przesada. Podoaj konkretne argumenty jeżeli ci sie coś nie podoba.

cytaciki:
- MadBull - hahaha Jeden wielki zart i to co robi na forum CZYLI NIC

To, ze malo postów pisze to nie znaczy, że źle moderuje. Nie wiem czy widziałeś choć jeden jego post...a tak od siebie powiem, że są one zwykle długie i inetligentne.

- Vampek - stara sie i to jest najwazniejsze niemam zastrzezen ale widac ze brakuje mu fachowej reki do pisania(młodość ech)

hmm...tu także sie nie zgadzam. Posty Vampka sa raczej pożądne. Jeżeli pokażesz mi jeden post tegoż usera, który zawiera spam czy głupote...czekam.

Gothi - co ?? jak?? gdzie?? przeceiz tego goscia wogule niewidac

LOL. Praca moda nie polega na pokazywaniu sie jak modelka na wybiegu.

niezamierzam nikomu lizac dupy bo taki niejestem a jak sie to komus niepodoba - to bez urazy niech spie*****

Słuchaj no, nikt nie chce abyś lizał mu dupę (SIC!). Przynajmniej ja. Napisałeś , że :
jak sie to komus niepodoba - to bez urazy niech spie*****
- w tym momencie obraziłeś moda. Dlaczego? Bo mnie sie to niepodoba. I co ma spier******? Nie. To z toba tak bedzie jak bedziesz obrażał innych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom