ocena gothica1

jak oceniasz gothica 1?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
na ile ocieniacie gothica w skali od 1do10??? ja dam 10! Gothic THE BEST
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ewidentnie 10 lepszy od części drugiej pod względem klimatu i fabuły... ta część jest cudowna i na zawsze odmieniła obraz tego świata
tongue.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Moja ocena: 7 Trochę niedopracowań, sporo błędów, brak kilku ciekawych dodatków, i trochę za mała różnorodność potworów. Reszta miodzio.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
moja ocena 10-nichodzi mi w grach o grafe( z tego brakuje gI ), patze na wciagajaca fabule i scenariusz gry :!:
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Jak dlamnie to eXtra gra ale jedna rzecz mi się w niej nie podoba.
Chodzi o rozwiąznie częście fabuły wyżuceniem ze SO a to mój ulubiony Obóz !! Dlatego to mogli trochę inaczej zrobić :?

PS: Wkurza mnie też fakt że nie można zdobyć/kupić Ciężkiej zbroi Strażnika
sad.gif
 

HORN

Member
Dołączył
14.9.2004
Posty
32
Dla mnie 8 są niedopracowania ale to i tak najlepszy RPG w jaki grałem innym nie dał bym więcej jak 5.
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Daję 9 z duużym plusem. Dychę pomiajam, bo gierka ma parę błedzików (ale takich pyci pyci 8) ). Mimo to, "obok Planescape: Torment'a" najlepszy cRPG, w jaki grałem w życiu.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ja dałbym 10 gdyby nie to, że gothic nie został wykończony jak zapowiadano. Na przykład na trailerze widać tryb multi. Grając ma sie wrażenie, że gothic jest nie dokończony, stoły alchemiczne, kowal w SO mówiący o tym jak wykonać lepsze miecze itd. Przez te nie wykończenie daje 9.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja daje 8 troche błędów i nie dociągnieć ale ogółem gra jest spoko :wink:
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja daje 9. Gra jest świetna ale zdarzaja sie przerozne bledy i czasem sa tereny przez ktore nie ma ochoty sie isc <joke>
tongue.gif
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
ja daje 9 bo ma troche błendów a pozatym żadnej grze nie dał bym 10 bo każda jest troche niedopracowana
 

Myxir

New Member
Dołączył
16.9.2004
Posty
6
Ja daje 10 i to z całą pewnościa . Dlaczego ?
po pierwsze lepsza fabuła
po drógie trudniejszy od G2
po trzecie fajniej zrobiona od G2 (znaczy nie chodzi mi tu o grafe itp. ale o to że jest bardziej taka no fajna) nie wiem jak to powiedzieć .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom