Obrazki...

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Upadłych dużo było nie wiedziałem co wybrać ale wybrałem to
aniol611je.jpg





CYTAT
(ur. 5 września 1939 w australijskim Queanbeyan) - australijski aktor znany z filmu.......
Chce Kadr z filmu o jakim myślałem OFC z nim na planie :)





CYTAT
EDIT: JOdeł jak zwykle musi się uczepić...o byle szit...taka już jego natura IGa olej go..on już ma taki spaczony zmysł...i musi się uczepić bo inaczej to by była tragedia...tylko by czasem spojrzał na siebie
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Do Iguś:
CYTAT
Uosobienie reggae? Nie wiem co miałeś na myśli, ale daje to xD

No właśnie. Jak nie wiesz co miałem na myśli to nie pisz. Dałaś pierwsze lepsze, to nie problem wyszukać sobie w googlach hasło reggae. Mnie chodziło o konkretną osobę. Twój post uważam za perfidny spam, nie wiem to nie pisze proste...


33a_02_DRNO_56_243x251.jpg

FOTA 2

CYTAT
A ja proszę fotkę tego który jest uosobieniem (nie wiedziałem jak to ująć) reggae.


CYTAT
Jodeł - nie gorączkuj się tak, bo nie masz o co. Iguś źle odpowiedziała i tyle. Twój post uważam za przykład perfidnego braku samokrytyki.
A czy ja kogoś obrażam?
Mówię co czuje, o czym myślę i co widzę. Nie będę nic owijał w bawełnę. Nie mam nic do niej, nie obrażałem jej, podobają mi sie jej posty, ale ten nie ;]. Z tego co sama napisała można wnioskować że był to świadomy spam.
PRZEPRASZAM ZA SZCZEROŚĆ. "Mówię prosto w twarz, po strachu..." Nie?

CYTAT
A nie zaraz o perfidnym spamie...

Nazywam rzeczy po imieniu.

Iguś przeczytaj regulamin. Można pisać max 2 post na 1 stronę tematu w konkursach. Poprosiłem Xara o usunięcie tego trzeciego, nie będę raportował, bo jakbyś dostała warna to potem będzie że Jodeł się czepia i jest chu*.









EDIT2@:
Szczurek, oj szczurek, mod a nie zna regulaminu...
Nie piszemy 3 postów na 1 stronę tematu. MAX TO 2!
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Jodeł - nie gorączkuj się tak, bo nie masz o co. Iguś źle odpowiedziała i tyle. Twój post uważam za przykład perfidnego braku samokrytyki. <_<.

Może chodziło o to a może nie.

BobMarleyTheVerybestofCD__20050822160810.jpg


Poproszę jakąś postać, która promuje wartości homoseksulane ( nie musi być to człowiek).

Edit.

CYTAT
Mówię co czuje, o czym myślę i co widzę. Nie będę nic owijał w bawełnę. Nie mam nic do niej, nie obrażałem jej, podobają mi sie jej posty, ale ten nie ;]. Z tego co sama napisała można wnioskować że był to świadomy spam.


Ok, wiem o co chodzi, ale mogłeś to napisać normalnie. A nie zaraz o perfidnym spamie... Poza tym ta zagadka mogła być rozumiana na kilka sposobów :p. Dobra, koniec tematu.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
_41418476_tinky_203.jpg


Ach ta torebka mowi sama za siebie xd

To ja mam trudne :p Poprosze fotke zespołu ktory wystąpił jako Support przed Pearl Jam, Linkin Park i Coma w Chorzowie :D
Dodam że z Mysłowic.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Gutierez
foto_1_1235264.jpg


Ja chciałbym zdjęcie człowkieka (aktora) który zasłynął z roli (nie powiem) na karaibach. Ostatnio wyszła 3 część tego filmu.

Złamanie 7 punktu regulaminu Warn - doc.
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Johnny_Depp020.jpg


Ja prosze o zdjęcie aktora który jest jakby ,,Guru'' religii scjentologicznej
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Tomcio Cruise :wub: :wub: :wub:

XDXD

Ja proszę o zdjęcie przedstawiające wokalistę polskiej grupy muzycznej grającej rocka i blues. Nazwa zespołu pochodzi od jamu - gatunku muzyki popularnego w latach 70, tworzonego przez takie zespoły jak Grateful Dead czy The Band. :D
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Dżem.
24392582vg6.jpg


CYTAT
Wyjątkowy aktor i reżyser, który wszedł do świata filmu niezapomnianymi rolami dziwaków: zagrał znudzonego fotoreportera w "Polach śmierci"(1984) i niewidomego lokatora Willa, w filmie Roberta Bentona "Miejsca w sercu" (1984). Udowodnił talent komiczny w niezbyt znaczącym filmie "Making Mr. Right" (1987). Zupełnie inne oblicze zaprezentował w "Niebezpiecznych związkach" - odtwarzał tam postać Vicomte de Valmont, najwyższego kapłana uwodzenia..
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
John Malkovich

John-Malkovich-Might-Join-The-Beowulf-Team-2.jpg


Znany miedzy innymi z roli w filmie Doctor Dolittle. Udzialał glosu osłowi w filmie Shrek.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
eddiemurphypartyallthetpo9.jpg


Basista zespołu metalowego założonego w Katowicach. Zespół istnieje od 1979 roku. W 1984 roku został laureatem festiwalu Jarocińskiego.
Chodzi o aktualnego Basistę.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Krzysztof Stagman
359acd85b028deabe82ba497008f461c.jpg




Poproszę o aktora grającego główną rolę w filmie "Trainspotting"
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ewan McGregor

ewan-mcgregor.jpg


Teraz cos trudniejszego: Sprawozdawca sportowy, wybrany na najlepszego sprawozdawce roku 2005.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Tomasz Sekielski ten po prawej
przeswietlenie_100_wydanie.jpg



nom to ja chcę teraz wokalistę RHCP

edit:powaliłem sprawe...nie zwróciłem uwagi że chodzi o komentatora sportowego :)
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Anthony Kiedis
keidis.jpg


to ja chcę fotkę brązowego medalisty w skokach narciarskich na małej skoczni z Salt Lake City (2002)
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Adam Małysz
139.jpg


CYTAT
Urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Jest znany przede wszystkim jako dziennikarz muzyczny i radiowy, publicysta i showman. Karierę w telewizji rozpoczął od programu Halo-Gramy, który nadawany był przez Polsat. Największą popularność przyniósł mu program Idol

Poproszę o zdjęcie z młodości : )
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Chodzi Ci o Kube Wojewodzkiego :)
No to ja dam dwa zdjecia... :p

Tu pierwsze - z dowdu. Byl bardzo mlody na nim :)
woj1az9.jpg



I drugie, juz troche starszy...
kubawojewodzkivk3.jpg


CYTAT
ur. 14 pa?dziernika 1981 w Saint Louis w USA - ameryka?ski raper i piosenkarz R&B.
Jest muzu?maninem i synem jazzowego perkusisty Mora Thiama.
Na jednym z albumow zago?ci?y s?awy ze ?wiata rapu takie jak Eminem i Snoop Dogg.


EDIT Czy Pablo dal jakis obrazek??Bo ja nie widze:/
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
akonhc1.jpg




Wraz z duńczykiem założył słynną grupę heavymetalową ich największe przeboje to nothing else matters, one, enter sandman pewnie już wiecie o kogo chodzi
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
245pxjameshetfieldax7.jpg


Amerykański piosenkarz.Uznany za skandalistę, był tematem wielu kontrowersji. Urodzony w Canton w stanie Ohio. Wyreżyserował własny film pt. "Doppelherz"
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Manson

po.229201.jpg


A ja poproszę o zdjęcie pisarza, twórce najbardziej, chyba, znanej książki o mafii. Dodam że przepraszał światowych twórców za to że popełnił gniot jakim według niego była ta kultowa do dziś książka.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Może mała reaktywacja tematu? Bo nic się nie dzieje to można chociaż popisać w tym temacie i pozgadywać. ;)

Godfather czy chodziło o Mario Puzo?

mario-puzo-a5a.jpg


Jak tak to moja kolej. Zdjęcie tej osoby:

CYTAT
ur. 16 czerwca 1971 w Nowym Jorku , zm. 13 września 1996 - zamach na jego życie miał miejsce tydzień wczesniej w Las Vegas) –raper, poeta, aktor i aktywista społeczny z zachodniego wybrzeża Ameryki. Urodził się na Brooklynie. W oficjalnych dokumentach został zapisany jako Lesane Parish Crooks.


Pozdrawiam. ;)
 
Do góry Bottom