Obrazki...

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Zabawa polega na tym... Osoba rozpoczynająca konkurs (w tym przypadku ja) prosi o jakiś obrazek (obojętnie, może byc np. bezimienny...). Następna osoba musi dac obrazek właśnie taki, jak chciałem (nie inny !) i sama podaje swoją prośbę. Kolejna osoba robi to samo. I tak dalej...

No to zaczynam:
Chciałbym obrazek z Kononowiczem =]

EDIT: Ok, zmieniamy zasady =P
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
kononowicz.jpg

może być? nie za małe?

to dajcie mi teraz obrazek.... z ministrem oświaty

edit: Johnny, czyli wystarczy tylko z premierem :D albo tylko z prezydentem hehehe
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Mówisz masz!
Kaczynscy_1.jpg


Ja poproszę fotkę Diody Elektrowni (Dody :p )

Mam propozycję nie do odrzucenia: zamiast pisać czyje zdjęcie chcecie, niech będzie to w formie zagadki... Inaczej zamykam. I tyle. - GW
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Doda63.jpg


Piłkaz reprezentacji Polski, nr 13 na koszulce. Ma byc widac jego twarz wiec bez oszustw :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
55733rk2.jpg


Grupa angielskich komików, twórcy Hiszpańskiej Inkwizycji, wielu innych skeczów i kilku filmów pełnometrażowych.

Edit:
Ja tam na dole nic nie widzę ;]
Edi 2 :
nooooo teraz jest GIT
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nie wiem, czy dobrze znalazlam, ale chyba tak :D

python.gif


Pasuje?? :D

A ja chce zdjecie hmm..:

CYTAT
Piosenkarz(amerykanski). Ten hippisowski wykonawca zasłynął swoim największym przebojem San Francisco (niektórym znanym jako "Be sure to wear, some flowers in your hair") w roku 1967.
W 1986 roku zaśpiewał w nowym składzie grupy The Mamas and The Papas. Nagrał też z Beach Boys hit "Kokomo". Działalność z The Mamas and the Papas zakończył w roku 1998. Zamieszkał na stałe w Los Angeles.


Juz bardziej sie chyba nie dało podpowiedziec :p

[SIZE=14pt]EDIT:[/SIZE] Jeszcze wieczorem bylo widac en obrazek, no coz pokaze go jeszcze raz...
A chodzi Ci o grupe Monty Python's, tak?? :D
Oto zdjecie:
pythonok1.gif
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Cuś takiego mam:

Gościu nazywa się Scott McKenzie
scott_mckenzie.jpg


CYTAT
Ur. 12 sierpnia 1981 roku w Arles, Francja - francuski piłkarz, napastnik grający w klubie Liverpool F.C. obecnie wypożyczony do Olympique Marsylia.


ps. Grał też w filmie - Taxi 4. Scena wyporzyzenia była tam pokozana. :)
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Djibril Cissé
Djibril%20Cisse_mystiq.jpg


to ja poproszę obrazek:
film umiejscowiony jest w starożytności: po wygranej bitwie z Germanami, syn zabija ojca i zostaje nowym Cesarzem Rzymskim, następnie skazuje generała na śmierć - jednak on ucieka

chcę zdjęcie tego rzymskiego generała
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
A co mi tam też się zabawię : ]
g1wo7.jpg


CYTAT
Artysta przyszedł na świat 5 stycznia 1969 roku w Canton (stan Ohio). Amerykański piosenkarz znany przede wszystkim z prowokujących tekstów, kontrowersyjnego wizerunku i zachowania. Uznany za skandalistę, był tematem wielu kontrowersji, szczególnie pod koniec lat 90 XX wieku.

Poproszę zdjęcie bez makijażu.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
mansonmarilyn.jpg


Brian Warner znany jako Marlin Manson. Tutaj chyba bez makijażu.

Ja chcę zdjęcie pewnego boksera z Filadelfii. Jest to postać filmowa. Zaczyna jako menel, kończy jako wielki mistrz.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Rocky Balboa

Rocky_Balboa.jpg


ur. 9 listopada 1915 w Konowce koło Połtawy, zm. 9 marca 2006 w Warszawie. aktorka, artystka kabaretowa. Mieszkała w Łomży i była silnie związana z rozwojem kulturalnym tego miasta. Co to za osoba?? (podkreślam że już nie żyje)
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
01.jpg


Chodzi o Hankę Bielicką

CYTAT
Urodził się 20 lutego 1967 w Aberdeen, stan Waszyngton w USA. Był gitarzystą i wokalistą legendarnego zespołu. Jego żoną była Courtney Love, z którą miał córkę Frances. Zmarł 5 kwietnia 1994.


Ci co mnie lepiej znają odrazu się domyślą ^^ Nie mogłem się powstrzymac =]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
mpp0792kurtcobainguitarpo6.jpg


Kurt Donald Cobain

CYTAT
Lider a zarazem basista brytyjskiej grupy heavymetalowej, założonej w 1975.


Edit - eeee to nie Dickinson ...... ŹLE xD
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Bruce Dickinson (mój dawny idol :)) IRON MAIDEN... Jeszcze rządzi!

Bruce-Dickinson3.jpg


nie mogłem sie powstrzymać żeby go umieścić :D... z braku czasu oddaje osobę.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
A ja proszę fotkę tego który jest uosobieniem (nie wiedziałem jak to ująć) reggae.
 

iguś

Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
73
Uosobienie reggae? Nie wiem co miałeś na myśli, ale daje to xD

ganman.jpg


To ja proszę zdjęcie/rysunek szatana, albo uosobienie zła. Liczę na waszą wyobraźnie :D.

On chciał Boba Marley'a - doc.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
CYTAT
uosobienie zła.

HAHAHA! Nie mogłem się powstrzymać!
lol_c10a7.gif


Nie podaliście poprawnego obrazka więc:
CYTAT
Lider a zarazem basista brytyjskiej grupy heavymetalowej, założonej w 1975.

//xdariax zgadła
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Chodzi Ci o Steva Harrisa, tak??? Zedytuj swojego posta, czy dobrze znalazlam :)
harris6eh7.jpg


Ja poprosze oooo...
CYTAT
(ur. 5 listopada 1959 w Kingstone, w Kanadzie) – kanadyjski piosenkarz, gitarzysta i autor piosenek.

Jak moglibyscie, to prosilabym o jego zdjecie "cale", czyli nie sama glowe :):) Jesli mozecie ofc :)

EDIT: Dobrze igus, bardzo sie ciesze, podobaja mi sie ilustracje ) sory, zdjecia :)
Pozdro :*
P.S. Kurcze dziwi mnie to, ze Ty igus,taka mila i sympatyczna dziewczyna, a lubisz takie mroczne klimaty :) ^_^
 

iguś

Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
73
Czyżby to Bryan Adams? To daję nawet 2 :]

01.jpg

bafotokicsi.jpg


To ja proszę o... upadłego anioła.

EDIT:
CYTAT
Iguś przeczytaj regulamin. Można pisać max 2 post na 1 stronę tematu w konkursach. Poprosiłem Xara o usunięcie tego trzeciego, nie będę raportował, bo jakbyś dostała warna to potem będzie że Jodeł się czepia i jest chu*.


Rób co uważasz za słuszne. Warn proszę bardzo, raportuj, niech mnie zablokują, zbanują na IP za to, że popełniłam błąd. Ja już o Tobie zdania nie zmienię, mam wyrobioną opinię-jak się pewnie domyślasz negatywną :/. Chciałam zakończyć temat, bo po co wypominać i ciągle do tego wracać, ale Ty widocznie przyczepiasz się raz, a dobrze. Przepraszam jak kogoś uraziłam.
 
Do góry Bottom