Obóz Bractwa

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Cosie stało z obozem bractwa po upadnięciu bariery w***** jak kamfora tylko spotkałem Cor Angara i Lestera>?????????????


BoRyS : Na forum nie uzywamy brzydkich slow.
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Beliar zamienił wszystkich członków bractwa w poszukiwaczy poza Angarem i Lesterem. :p :D :twisted: 8)
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Hahaha.... to miałbyć żart ??? Bractwo upadło... wszyscy się rozeszli... :p
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
nazgul ma rację, jak się gra mageim to ta kwestia wychodzi w czasie gry... smutna rzecz sie stała z moim bractwem...
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Tego to nie wiedziałem... teraz gram magiem to zabacze... no to naprawde smutna rzecz... :(
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Aż tak smutno to nie jest ,przynajmniej dostajemy trochę exp. za poszukiwaczy
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
Gandi Ty morderco :) powinieneś wziąć przykład z Cor Angara, który po wizycie w krypcie ze szkieletami mówi "nie chcę już więcej zabijać. czuję się jakbym zabijał kogoś z mojego bractwa" ja też się tak czułem.
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
no przecież napisałeś, że dostajesz za nich exp.
a jeśli chodzi o sam wyraz "morderca" to odmieniłem go dobrze ,bo napisałem "ty morderco" a nie jesteś "mordercĄ"
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Zabiłem jednego poszukiwacza i jak dla mnie to jeden za dużo nawet że jestem Magiem a Magowie nie zabijają ale musiałem kiedy otkryłem że
poszukiwacze to członkowie bractwa to poculem jak bym zabił przyjaciela. :cry: :twisted:
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Zdarzają się podwójniStrażnicy Swiątynni zdarzają się pseudoStrażnicy Świątynni i zdarzają się pseudopodwójni Strażnicy Swiątynni :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ja zabijam tylko tych poszukiwaczy, którzy mnie zaatakują... a jeśli są jakieś wątpliwości co do mojej przynależności do Straży Świątynnej, to cóż, nie mnie to oceniać...
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
ja zabijam tylko tych poszukiwaczy, którzy mnie zaatakują... a jeśli są jakieś wątpliwości co do mojej przynależności do Straży Świątynnej, to cóż, nie mnie to oceniać...

Chodzi o to ,że naprzykład dajecie takie teksty:

Zabiłem jednego poszukiwacza i jak dla mnie to jeden za dużo nawet że jestem Magiem a Magowie nie zabijają ale musiałem kiedy otkryłem że
poszukiwacze to członkowie bractwa to poculem jak bym zabił przyjaciela

albo:

czuję się jakbym zabijał kogoś z mojego bractwa" ja też się tak czułem.

Bez przesady nie przejmujcie się aż tak tymi świrami z obozu bractwa
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
no widzisz Gandi, jak grałem w G1 to obóz bractwa mnie tak oczarował, że zostawałem Świątynnym Strażnikiem. a ponieważ się angażuję w grę, to było mi przykro w G2 gdy się dowiedziałem co się stało z bractwem...
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Jak zagralem w G2 i weszlem do kolonii to nie umialem sie polapac gdzie kiedys bylo bractwo dopiero po paru chwilach podrozy zorientowalem sie ze tereny na ktotym bylo bractwo zmienilo sie w terytorium orkow i poszukiwaczy, ale najlepsze jest to ze bedac magiem poszukiwacze nie zadawali mi zadnych obrazen :lol:
 

Pandrodorek

New Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
4
Ja wiem co sie stalo z OBOZEM bractwa. Jak zapewne wiecie teraz jest na terytorium orków więc w obozie musza miec kwatery generałowie,pułkownicy orków. niezła nawet teoria.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Jesli o mnie chodzi to gdy tylko zaobaczyłem jakiegoś poszukiwacza to waliłem z kuszy albo magi dopiero jak grąłem magiem dowiedziałem się że to była sekta ale co to za różnica wróg to wróg i należy go zabić
 

hagen

New Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
11
proste

wszystko beliar zrobił zmienił ich wszystkich w poszukiwaczy oprucz 2 kolesi

ps.gandi jak leci
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
No co wy wszystkie bestie i potwory należy zgładzić, a co do bractwa to czebyło się dwa razy zastanowić zanim zaczeli słóżyć śniącemu wszystkie inne obozy które nie wieżyły w śniącego żyją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom