O LOL!!!

Status
Zamknięty.

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Może już ktoś znał tą stronkę ale podaje ADRES. Obejrzyjcie se rysuneczki na samym dole strony. Według mnie tragiczny pomysł =/
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Wiesz wcale nie są takie złe...:]

A czy ja pisałem, że są złe? Wykonanie nie najgorsze ale nie wszyscy chcą oglądać gołego Diega. Czemu tylko nie zrobili personelu "Czerwonej Latarni" ?
biggrin.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Wiesz wcale nie są takie złe...:]

A czy ja pisałem, że są złe? Wykonanie nie najgorsze ale nie wszyscy chcą oglądać gołego Diega. Czemu tylko nie zrobili personelu "Czerwonej Latarni" ? :D

To samo mi na gg pisałeś. Ja tam Czerwonej Latarni nie znam, nigdy nie byłem:) Ale fakt faktem, że nagi Diego (czemu akurat on???) nie każdemu może przypaść do gustu. Hmmm... lubi chłopców? Ale swoją drogą, kobiety są lepsze w rysunkach, więc goli faceci mogą tu mieć swoje uzasadnienie...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
ech macie racje beznadziejny pomysl z tym Diegiem w ogole to te rysunki sa dla mnie beznadziejne. Ale to moje prywatne zdanie kazdy moze myslec co chce:)

Vampek: Wbrew pozorom- on się nie spóźnił. Po prostu skasowałem kilka offtopicowych postów, przez co wygląda, jakby ten post był pisany z miesiąc po poprzednim.
 

Haczysław

New Member
Dołączył
27.11.2004
Posty
4
nie obrazać mi tu diega!ale z tych "cenzuralnych" rysunków podoba mi sie jak lester, diego, milten i gorn coś jedzą.szkoda że nie ma tam bezimiennego :evil:

Vampek: troszkę się spóźniłeś z odpowiedzią. Na przyszłość- patrz na datę ostatniego posta.

5 dni to nie tak dużo. Loozik Vampek. Gdyby to była prośba o pomoc to tak, ale w tym przypadku nic złego się nie stanęło - Gothi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom