nudy...

Status
Zamknięty.

.::Darrick::.

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
24
wymyślcie coś bo tu takie nudy... może konkurs albo coś troche zaangażujcie sie moderatorzy !! rubice coś od tego jesteście !!
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Rozumiem o co ci chodzi forum o gothic 1 zaczyna powoli podupadać, ponieważ są już teraz nowe wersje tej gry (NK , 2) lecz nie jest to powodem do rozpaczy pisz na innym forum, a mod'y mają wystarczająco dużo pracy przy usuwaniu temató, postów, dawaniu ostrzeżeń itd. więc nie miej do nich pretensji.
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
zgadzam się z windoo a wogule clone_xX jest cool i wogule nie wiem czemu masz pretęsje strona jest coll ale rzeczywiscie przydałby się konkursik
smile.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Bez paniki
smile.gif
gdy pokarze się następna część Gothica znowu będzie masa tematów o których można będzie pisać
biggrin.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
No to sobie poczekamy jeszcze z 2lata
tongue.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Lepiej puźno niż wcale
smile.gif
Przydało by się troche optymiznu
tongue.gif
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
kur@a ja już bym zamknął ten topic, why? jaki to ma związek z nocą kruka?? po za tym prawie każdy post tutaj nie ma więcej niż linjke długości, więc apeluje close this (stupid) topic
PS: Moderatorzy są od tego by Moderować a nie dostarczać rozrywki userom, wymyśl coś sam i zbierz ludzi a nie bezsensowny topic zakładasz jeszce w nie tym dziale co trzeba
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Jeżeli dobrze wiem to od konkursów jest dział Gothic.Up -> Nowinki Gothic tam ten post powinien być. a furum wcale nie jest nudne, oże jakiś konkurs by się przydał ale to już zależy od Dobrej Woli adminów. Jak bedęą mieli czas to zrobią, nie trzeba ich specjalnie nękać, bo odwalają dobrą robotę z tym forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom