Npc Sobota

Status
Zamknięty.

grusethos

New Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
3
Witam!
Mój problem jest taki, że ukradłem jedną kupkę złota u Soboty, po czym uciekłem. Później poszedłem do niego z zadaniem questowym, ale jego nick jest w pomarańczowym kolorze, a on nie chce ze mną rozmawiać, tylko mówi coś w stylu idź złodzieju czy coś. Niestety mój jedyny save jest zaraz po wyjściu z jego chaty... Po przespaniu 2 dni dalej nie chce ze mną gadać.
Idzie coś zrobić?
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
rzuć na niego amnezję jeśli masz w ekwipunku.Po rzuceniu tego czaru powinien normalnie z tobą rozmawiać,ale nie jestem pewny czy to dotyczy też questów.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Tylko uważaj, bo może być tak, że się wkurzy, że rzucasz czar i zacznie Cię atakować. Wtedy to już nie ma żadnego wyjścia.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Albo może zapłać za swój czyn,czasami jak coś ukradnie zaczepia cię ork i możesz go przekupić o ile zabardzo drogocennego nie ukradłeś
 

antykiller

New Member
Dołączył
31.8.2008
Posty
10
ale przecież zadnie u niego nie jest niezbędne do przejścia gry, poszukaj po prostu innych misji ;)
 

grusethos

New Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
3
Dzięki wam wielkie!
Musiałem użyć solucji, żeby zdobyć zwój zapomnienia. Sobota coś tam sapał, ale udało mi się rzucić czar i teraz wszystko wróciło do normy. Na questach mi zależało, ponieważ za bardzo łatwe zadania oferował spore wynagrodzenia:)
Dzięki raz jeszcze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom