Nowostki

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Napisz czy fajne i czy warto się wybrać.I tak się wybiorę,nawet jak nie warto :p Tylko muszę poczekać jeszcze z pół roku zanim u nas w kinie to będą grać :angry:
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Nikt się nie wypowiedział na temat Wanted: Ścigani.
Recenzja:

CYTAT
Młody mężczyzna (James McAvoy) dowiaduje się, że jego zaginiony ojciec w rzeczywistości jest zawodowym zabójcą. Kiedy ojciec zostaje zamordowany, syn zostaje zwerbowany do organizacji, która wyszkoliła jego ojca. Dostaje nauczyciela o imieniu Sloan (Morgan Freeman). Pod jego okiem chłopak przechodzi trening, który ma sprawić, że zajmie miejsce swojego ojca.


Ode mnie- Film dobry. Zmyliłem się tytułem (myślałem, że coś o samochodach będzie), ale film innego gatunku. Sceny pościgu i szkolenia są fajne. Ogólnie polecam.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Dla miłośników odtwarzania miliona filmów z jednego scenariusza. [Rec] jest drętwy i głupi. Poza tym, to nie nowość. Rok już ma ponad, o ile się nie mylę.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak już pewnie wiecie od dawna trwaja prace na szósta cześcią Harrego Pottera. Premiera ma być gdzieś w Listopadzie. Wiecie może dokladnie kiedy ma wejść do kin. Ja już sie doczekać nie moge. Jak coś to piszcie ;)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Sorry, że piszę podwójnego posta, ale muszę się z wami podzielić. Otóż wczoraj wybrałem się na Madagaskar 2. Jednym słowem napiszę, bajka jest świetna. Polecam serdecznie. Na pewno nie pożałujecie!
Pozdro ;)
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Sorka ze odswierzam stary temat, ale mam sprawe do was xd

Ostatnio ogladalem trailer filmu "2112 i strasznie napalilem sie na ten film :D Nie wie ktos moze kiedy ten film wyjdzie?
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Kopu, kopu. :p
W wakacje byłem na filmie "Harry Potter i Książę Półkrwi".Szczerze mówiąc, to Chris Columbus, reżyser najlepszych ekranizacji z serii "Harry Potter" zawiódł mnie.Film może by się spodobał 8-miolatkowi ale dla widzów powyżej 10 lat jest film denny.Co prawda na koniec płakałem jak bóbr (Dumbledore's is dead!!! ;() to cała reszta była kiczowata.Już na samym początku można to zauważyć: Harry'ego w pociągu znajduje Luna zamiast Tonks, są tylko dwie przepowiednie z, bodajże, sześciu etc. Jeśli ktoś oglądał to proszę o wypowiedź.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
polecam całkiem świeżego filma o tytule Hang Over
wyborna komedia
dobrzy aktorzy, świetna reżyserka, bombowy humor
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Polecam Resident Evil Afterlife.
Polecam nie jako film wybitny, bo takim nie jest. Polecam jako film wart obejrzenia w technice 3D. Z tego i tylko z tego względu. Plus dynamiczna muzyka dopełniająca obrazu. To jest to...
Jeżeli ktoś pyta o fabułę... Sorry... o co chodzi....
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
A ja polecę dobrą kontynuacje starego dobrego filmu. Kontynuacha nosi tytuł Wall Street Money Never Sleep.
Jak dla mnie świetny. Ciekawy, zrozumiały, do tego dobra obsada. Same plusy jak dla mnie.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
dziś premiera " Piraci z Karaibów : Na nieznanych Wodach" liczę że będzie tak dobra jak pozostałe części. Poczekam trochę i wybiorę sie na ten film do kina. Liczę na świetnych aktorów i jeszcze lepsze efekty specjalne.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
dziś premiera " Piraci z Karaibów : Na nieznanych Wodach" liczę że będzie tak dobra jak pozostałe części. Poczekam trochę i wybiorę sie na ten film do kina. Liczę na świetnych aktorów i jeszcze lepsze efekty specjalne.

To się rozczarujesz, bo budżet filmu był szczuplejszy o 100 milionów dolców i graficznych efektów jest mniej ze względu na cięcia kosztów. Generalnie krytycy zjechali piratów, że to tylko skok na kasę. Mimo to zapewne film zarobi krocie.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Dzisiaj premiera filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.II Czy macie zamiar się wybrać, może już ktoś z was był, jak coś to podzielcie się wrażeniami.
Ja na pewno pójdę. Można powiedzieć, że na książkach Rowling się wychowywałem, przeczytałem wszystkie części i grzechem by było nie pójść na ostatni film, który kończy całą opowieść.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
A wybieram się dziś na 20. Mam nadzieję, że będzie to mniej przegadana część. Niestety 1 była moim zdaniem.
Książki czytałem do 5 części więc zakończenia nie znam i mam nadzieję, że mnie zaciekawi. A na sam film idę bardziej z przymusu. Presja mojej dziewczyny ;p Na pewno coś skrobnę jak wrócę do domu.
 
Do góry Bottom