Nowostki

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
A więc proponuję by tutaj gadać o wszelkich nowostkach - czy to nowowydanych filmach, czy o ciekawych niusach.

Ja na wstępie poruszę temat "Złotego Kompasu". Mógłbym się ograniczyć do "Co to, cholera, było?!". Ale rozłożę, to na czynniki:

-czemu reżyserem był koleś od gównianego "American Pie"?
-czemu spieprzono scenariusz?
-czemu w Polsce musieli to zdubbingować?
-czemu wszystko dzieje się bez przyczyny?


Ogólnie spać mi się chciało i nudziło niemiłosiernie w kinie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ja polecam świeży film z Benem Stilerem "Dziewczyna moich koszmarów"
Wybrałem się z dziewczyną do kina i w sumie nie zawiodłem się.
Ben nadal ma powera a filmik lajtowo przyprawiony w delikatnym sosie
naprawdę przyjemna komedyjka na odstresowanie po ciężkim dniu
Ben występuje w filmie ze swoim ojcem...ani trochę nie podobni do siebie.
Świetna gra bena i ciekawy splot wydarzeń aczkolwiek bardzo przewidywalny i schematyczny
mimo niewielkiego nowatorstwa naprawdę polecam

Co do filmu Gothiego...nie komentuje bo nie widziałem :eek:
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Huh, całkiem ciekawa rzecz się kroi - Jackson będzie producentem dwóch części "Hobbita", a reżyserem naprawdopodobniej zostanie Sam Raimi! To mogłoby się udać =] Choć rozczarował mnie "Władca...", myślę, że z "Hobbita" Raimi zdoła wykrzesać coś pozytywnego =] Na pewno będzie śmiesznie.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Gothi "Złoty kompas" to z tego co wiem ekranizacja, więc scenariusz pewnie jest odpowiednikiem treści książki...

Pozdr
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Otóż nie bardzo. Jest na motywach jedynie,bo książka jest mocno antykościelna, a oni chcieli zrobić bajkę dla dzieci. I gówno wyszło.
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Byłem na tym z klasą. Ekhm... jedyne co mi wpadło w oko i zrozumiałem z fabuły to to że ruskie się nawalali z ciawarami(cyganie:p) i jakiś pył, i ze odzdzielali dzieci od ich (jakieś stworki). Żenada.

A ja nie moge się już doczekać I am legend z Willy'em Smithem :p To będzie film B) Mogę również polecić Hitmana(odbiega od gry dużo ale sam film dobrze zrobiony)

PS Były jeszcze gadające misie w komapsie... <_<
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
damn, damn, damn, damn

Ta zniewaga krwi, kurdę, wymaga.

Słyszał ktoś już pod jakim tytułem w Polsce zobaczymy "Cloverfield'a"?
KURDĘ! "Projekt: monster"

Mam ochotę mordować =/
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
"Dziewczyna moich koszmarów" - W gruncie rzeczy lubię Stillera, toteż na film wybrałem się w pierwszy wolny dzień. Jakie wrażenia? Pozytywne. Momentami rechotałem ze śmiechu a przez całą resztę nie znikał z ust lekki uśmieszek. Godne polecenia, choć do kanonu klasyki komedii chyba się nie zapisze ; P

"Beowolf" - Ostatecznie zdecydowałem się nań wybrać do "wielkiej hali z wielkim ekranem". Odczucia mam dosyć mieszane - film za "genitalia" nie trzymał, nie powodował również senności. Widowisko (bowiem film wykonany w naprawdę wysokiej jakości) miłe dla oka. Fani "wikingowych opowiastek" powinni być zadowoleni ; ]
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
"Sztuczki" - przed chwilą obejrzałem ( niestety przez moje żałosne kino musiałem poniżać się do ściągania ;x ); moim zdaniem film genialny.

CYTAT
Twórcy ?Zmruż oczy? - najczęściej nagradzanego polskiego filmu ostatnich lat powracają pełnym błyskotliwego humoru filmem o samochodach, kobietach i miłości. Jest to również opowieść o tym, jak można rzucić wyzwanie losowi, oszukać go lub przekupić, a czasem zagrać vabank z przeznaczeniem. Inteligentne poczucie humoru, pozytywne wibracje i magia zawarte w tym filmie sytuują go obok takich tytułów, jak: ?Amelia?, ?Duża ryba? czy ?Jasminum?. ?Sztuczki? Andrzeja Jakimowskiego sprawiają, że uśmiech nie znika z twarzy, a fantastyczne dialogi pamięta się długo po wyjściu z kina. Doskonałe, skąpane w letnim słońcu zdjęcia Adama Bajerskiego oraz nastrojowa muzyka Tomasza Gąssowskiego napełniają nas optymizmem.
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
"Indiana Jones & The Kingdom of the Crystal Skull"
Czyli fani Indiego zadowoleni byc powinni. Bo to co w poprzednich czesciach bylo najlepszego - tutaj pod dostatkiem.
mozna sie przyczepic troche zbyt wybujalej wyobrazni tworcow co do zakonczenia, ale jednak koniec koncow wypada bardzo dobrze.


Coś koło 50 błędów wyłowiono w tej produkcji....niespójności fabuły....ekipa na planie xD..ale io tak obejrzeć warto...bo nieśmiertelny indy to jest klasyk
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Dzisiaj byłem na Hancocku - z początku miałem lekkie obawy, jednak w trakcie filmu kompletnie rozwiane. Will Smith coraz bardziej zaskakuje mnie swoimi umiejętnościami - do tej pory nie podejrzewałem go, że potrafi tak dobrze grać, a po I'M Legend to drugi film z rzędu, gdzie właściwie on sam ciągnie cały film swoją grą aktorską... Ciekawie pomyślana fabuła, zajebiste efekty specjalne, no i chwilowe przebłyski humorystyczne :p Naprawdę niezły film, na który nie żałuję wydanej kasy :D
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak juz pewnie wiecie od 1 sierpnia ma sie ukazac The Mummy 3. Ogladaliscie poprzednie czesci? Ja tak i musze przyznac ze nawet fajne filmy przygodowe. Mysle ze pojde na film. A wy?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja też z pewnością się wybiorę,poprzednie 2 części mi się podobały,nawet fajajne przygodóweczki z odrobiną humoru,więc na 3 się wybiorę,lecz narazie muszę nadrobić poważne niedociągnięcie i wybrać się na Wanted:Ściagani.Film podobno fajny,trochę(nawet bardzo) przebajerzony ale z chęcią zobaczę jakąś nową Hollywoodzką mega produkcje która chwyta za jaja(bo podobo film trzyma w napięciu,świetne efekty specjalne,sekwencje strzelanin)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Chcialem wam oznajmic ze bylem na trzeciej czesci Mumi i powiem wam ze byla bardzo ciekawa. Fajne efekty specjalne, ciekawa historia. Myslalem ze bedzie kontynuacja 2 czesci i ze bedzie ta sama mumia grala ale sie pomylilem. Jesli byliscie na filmie wypowiadajcie sie ;)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Juz niedlugo ma sie pojawic druga seria bajki Madagaskar :) Widzialem w kinie fragmenty i mozna powiedziec ze sa smieszne. Juz sie napalilem. Pierwsza czesc byla spoko. Tez niezle jaja sa :D Ja napewno pojde! Radzil bym wam tez isc w moje slady bo to bedzie HIT ;)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
No to najlepsza wiadomość jaką słyszałem,oprócz objęcia urzędu premiera przez Tuska.No to napewno się wybiorę,nie ma bata,jak dla mnie Madagaskar to najlepszy film animowany na świecie,nawet Shrek się chowa.Pingwiny Rulez.Mam tylko nadzieję że nie spieprzą tego tak jak 3 części Shreka :p
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Podobno nie spi*****li. Dla mnie też: Madagaskar wymiata !
Mam prośbe. Nie mam aktualnie możliwości podjazdu do kina, a 10-letni kuzyn pytał mnie czy wpuszczą go na "Mrocznego Ryczerza". A skąd ja mam to wiedzieć ?! Mógłby ktoś napisać ? Pliiis.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Z tego co wiem to jest ograniczenie wiekowe od 15 roku życia,ale z bogiem powinni go wpuścić,raczej nikt tego nie przestrzega,bo to kasa dla kin.No chyba że trafi na jakiegoś wyjątkowo upierdliwego służbistę,pedanta,biletera w co wątpię.W jego wieku wpuścili mnie na Quo Vadis,gdzie były sceny rozrywania ludzi przez lwy itp.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Mroczny rycerz ma kategorię 12A (powyżej 12tu lat, lub młodsi, ale z opiekunami).
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
dzieki wielkie, kuzynek się ucieszył bo go starzy puścili ze mną (przy okazji też oglądne)
 
Do góry Bottom