Nowiuśki Lay

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
[quote name-'Rangiz']Przejrzystość, prosta eksploracja zasobów i przyjemny widok dla oka - to główne zalety nowego lay'a, który od dziś zdobi naszą stronę główną.

Wyszliśmy na przeciw waszym oczekiwaniom. Kolorystyka, układ poszczególnych elementów jak i inne detale tworzą swoisty klimat, który umili czytanie artykułów. Odnośniki do forum, galerii i innych ważnych części portalu są dobrze widoczne, dzięki czemu przeglądanie zasobów stanie się jeszcze szybsze. Tło idealnie współgra z tekstem, nie utrudniając czytania.

To tylko niektóre z wielu zalet nowego lay'a. Mamy nadzieję, że nowy wygląd strony zostanie z entuzjazmem przyjęty przez naszych stałych jak i nowych czytelników, co będzie nagrodą dla redakcji za ciężką pracę na rzecz Gothic Up. [/quote]

Jak się podoba lay? dla mnie bomba. Wymiata. Nie dość, że wygląd jest miodny, to nie koliduje to z przejrzystością. Teraz czytanie wypocin redaktorów jest czystą przyjemnością. Brawo dla barona i dla nas, bo ojcami sukcesów jest kilku userów ;).
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Jest bardzo dobrze, w końcu wygląda to w pełni profesjonalnie. Można by się przyczepić do kilku rzeczy, jak za mała czcionka w niektórych miejscach, albo wystające literki, ale są to szczegóły i nie wpływają one zbytnio na komfort przeglądania strony, który jest teraz o wiele większy ;)
Ogólnie wyszło na plus, widać, że pieniądze ze zrzuty nie zostały zmarnowane :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Niezły, rzekłbym bardzo dobry, ale, newsy mogłyby sięgać dalej (do ostatniego artykułu). Dużo lepiej by się prezentował. I wybór strony pod niusami jest niechlujny.

Poza tym jest bardzo "klimatycznie" :)
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
No więc, Lay jest good nie widzę z nim problemów jest wporządku :) taki jaki pasuje ale może z sentymentu do pirani dodamy bohatera Risena do loga na stronie ? ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jest śliczniutki
jest tam jeszcze parę niedociągnięć, np zachądzący tekst na kropki, czy obramowania kolumy, ale podono zostanie poprawione.
klimacik niesamowity
i nawet ja największa zrzęda jestem bardzo zadowolona :)
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
bardzo fajny lay
przejrzysty i klimacikiem zajeżdża
magiczne poczucie swobody mnie ogarnia jak tu wbijam
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Teraz jest świetnie... ;)) Wszystko przejrzyście.
Tak jak już abi wspomniała, w niektórych miejscach tekst zachodzi na kolumny, ale to nie przeszkadza.
Cieszy mnie to, że ciągle dążymy do innowacji, ciągle się rozwijamy. Widać, że to porządne forum.
Lay świetny, teraz tylko usunąć te malutkie usterki i będzie idealnie.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wiadomo, że niedociągnięcia będą sukcesywnie usuwane, także nie martwcie się:).
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ok.
Widać, ze zbiórka kasy się przydała.
Lay jest bardzo estetyczny, przejrzysty no i ładny jak cholera.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ukamieniujcie mnie, ale jak cholera mi się ten lay nie podoba.
Nie wiem dlaczego, po prostu nie zrobił na mnie wrażenia, sam nie wiem co dokładnie mi się w nim nie podoba, lecz jest on słaby, poprzedni o wiele bardziej mi się podobał. Przejrzystość może i jest ok, ale reszta nie wygląda zbyt profesjonalnie ja to ktoś wyżej ujął.

Dobra teraz możecie mnie nagrodzić bluzgami.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Może być.
Napisze to tu to może przeczytasz Kacapie xD
Nie myślałeś może o tym żeby zwiększyć ilość wyświetlanych na stronę newsów ??
Teraz pokazywane są 4, a mamy tyle działów że bardzo duża część środka strony podczas przewijania w dół jest pusta.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Bardzo mnie się podoba :) Przejrzyste,ładne dla oka,estetyczny jak Dudekkss powiedział ;) Bardzo fajny.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Wczoraj jak go zobaczyłem byłem zaskoczony, pozytywnie zaskoczony.
Dla mnie bomba.!!!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
I wybór strony pod niusami jest niechlujny.


Nie myślałeś może o tym żeby zwiększyć ilość wyświetlanych na stronę newsów ??
Teraz pokazywane są 4, a mamy tyle działów że bardzo duża część środka strony podczas przewijania w dół jest pusta.

W pełni się zgadzam z postulatami tych panów.


Co do Feo to tez go rozumiem.
Nie do końca podchodzi mi taki lay, aczkolwiek to wynika z przyzwyczajenia do poprzedniego.
Minie trochę czasu i się oswoję, bo obecny jest przecież niczego sobie.
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Bardzo fajny lay, aczkolwiek nie jestem przyzwyczajony do napisów w png (starszy wyglądał na bardziej profesjonalny). Jego wadą jest to że długo się ładuje (na wolniejszych połączeniach).
Jeszcze tylko jakiś profesjonalny skin na forum i git majonez ;).
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Lay boski tylko ciągle jest mały bałagan. Trzeba bardziej to uporządkować np.

Gothic 4

Informacje:
Data premiery
Filmy
G4 na czymśtam
Pomoc:
Solucja
Kody
Ekwipunek
Bronie
Tarcze

Rozumiecie o co mi chodzi? Bo inaczej to jest małe zamieszanie
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Co tu dużo pisać, odświeżenie strony wyszło jej na dobre. Nawet mi się podoba. Ładnie tylko w stopce strony moim zdaniem jeszcze powinno być logo Piranha Bytes. W końcu to studio stworzyło sagę, a JoWood to tylko dystrybutor.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
czy mógłby mi ktoś przesłać screena nowego lay'a? bo strona i forum działają mi tylko na operze i na niej strona ma tylko napisy bez obrazków itp :p.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Znaj mą dobroć :).
http://img245.imageshack.us/img245/687/beztytuulu.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom