Nowe Screeny!

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie no, w 4 zrobią chyba z Bezia jakiegoś psychopatycznego tyrana, który gwałci ptaki. Szkoda trochę, tej zmiany bohatera, chociaż jak się postarają to wstawienie Bezia jako NPC - ta może być ciekawym rozwiązaniem.
Po tych screenach mogę już chyba z 90% pewnością powiedzieć, że to już nie będzie Gothic, nawet pod względem nazwy. Obym się mylił, bo ja się zakochałem W klimatach G1 i G2 i coś podobnego chce dostać.
A Grafika jest mało ważna w dzisiejszych czasach, o czym przekonał nas G3...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie no... To już na pewno nie będzie Gothic. Screeny w ogóle mi się nie podobają. Tak jak kolega up - psychopatyczny tyran gwałcący orły :p .
P.S. Korona do dupy.
 

hydro

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
26
Ja przy podpisie do Screena nie widziałem Bezimienny tylko Rhobhar (ale wiem o co wam chodzi).
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Nawet fajne screeny :D Wogóle grafika bedzie wspaniała. Powiedzcie mi czy kiedykolwiek widzieliście takiego pełzacza w otoczeniu lasu lub tego fajnego Krwiopijce? Świetnie sie prezentuje xD
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Jak dla mnie wunderbar. Może i wy nie poczuliście klimatu, ale ja, i to z podwójną dawką standardowego podniecenia. Screen przedstawiający Noname'a/Rhobara wygląda tak obiecująco, że aż me potępione przez Nurgle'a (Viva le Nurgle! Vave le Warhammer!) ciało wibrować poczęło, jakby tysiące kobiecych dusz przeze mnie przeleciało niezliczone ilości razy. Twarz postaci na sreenie, i przedstawienie, wydziela fascynującą aurę, widzialną tylko w astralu lub dzięki wizualizacji podszkolonego Maga. Cthulhu, panie, ten obraz odsłania/odblokowuje nowe, wspaniałe i jakże ekscytujące możliwości. Nyarlathotepie! To będzie gra! :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nau dużo gadania...a pewności nie masz czy to będzie porządna gra......
screeny mają swój klimat ale boje się, że znowu wpadamy w motywy rycerskiego eposu....;/ a nie ciemnego mrocznego świata....
 

bartexx

Debile
Dołączył
20.8.2008
Posty
54
Szkoda mi starego beziego :( :( co jm dopadło do głowy zeby bazi był zły? coto?Szkodami a szkoda tesz ze nie mozna zostac tyranem :(
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(bartexx @ 08-09-2008, 19:50) index.php?act=findpost&pid=195806
Szkoda mi starego beziego :( :( co jm dopadło do głowy zeby bazi był zły? coto?Szkodami a szkoda tesz ze nie mozna zostac tyranem :(


A ile razy można ratować świat?
Takie rzeczy to tylko w erze.

Mi się wizja złego Beziego podoba i to bardzo, bo ja się nim przejadłem zasłużył w końcu na odpoczynek.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Grafika piekna dosyc..wymagania jeszcze piekniejsze beda ;X Ale ja chce bezimiennego bohatera bo bez niego to juz nie Gothic.

aa..korona mi sie nie podoba xD
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Tak moze tak byc ze w dodatku do g3 wyjasni sie dlaczego bezi stal sie zly.Moze pod konec Zapomnanych Bogow beziego obejma zle sily i zawladna jego umyslem...Ale ogolnie screen z Rhobarem 3 jest fajny ale te pozostale to tylko arty a nie z screeny z gry wiec nie ma co spekulowac o grafice itp...
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
jest już 6nowych dosyć ciekawie przedstawiające się krwiopijce,waż błotny,rhobar3 jako bezio,pełzacz na tle roślinnośći,jakieś pole na które pada deszcz,i logo gothica arcani
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom