Nowe Forum Młodzieżowe

Status
Zamknięty.

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
Witam wszytkich! Chciałbym zaprosic was moi drodzy userzy do rozwijającego sie forum o tematyce młodzieżowej. Uzyskaliśmy W JEDEN DZIEŃ 30 userów i ponad 80 wiadomości. Tak sie spodobało im. Wiec zapraszam też was do rejestracji
smile.gif

Oto link http://www.wordall.fora.pl/index.php
Zycze udanej zabawy
Zespół Wordall
P.s Prosze o oceny naszego forum.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No, zarejestrowałem się na tym forum i całkiem fajne, podoba mi się szata graficzna, chociaż trochę za jasna,a to dlatego, ze za bardzo się przyzwyczaiłem do tego forum
tongue.gif
.
Trochę mało działów i jest jeden o gothicu
tongue.gif
.
Oczywiście sie zarejestrowałem jako EdGaR
biggrin.gif
.
Moja nota forum 8/10.

Pozdro all
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
No musze powiedzieć że forum nie jest złe. Nareszcie nie o Gothicu, choć jak zauważył przedmówca jest jeden dział o nim. Szata graficzna mi odpowiada i nie jest moim zdaniem za jasna. Jakieś fajne logo by się przydało. Userów narazie 30 ale jak dobrze pójdzie to będzie więcej. Popracuj jeszcze trochę nad forum, a będzie dobrze, narazie daję ci 7/10. I powodzenia.....
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
no, muszę powiedzieć, że forum baaardzo mi się podobało... Fajna szata graficzna, ciekawe tematy, fajnie moderatorzy
biggrin.gif
. Wszystko co najlepsze... Warto wejść tam moim zdaniem, zarejestrować się, bo forum idzie w bardzo dobrym kiedrunku...
Pozdrawiam!
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (viqux @ 26-06-2005, 12:32) no, muszę powiedzieć, że forum baaardzo mi się podobało... Fajna szata graficzna, ciekawe tematy, fajnie moderatorzy
biggrin.gif
. Wszystko co najlepsze... Warto wejść tam moim zdaniem, zarejestrować się, bo forum idzie w bardzo dobrym kiedrunku...
Pozdrawiam!
Taaa, fajni moderatorzy bo sam nim jesteś
biggrin.gif
Ale według mnie forum wyszło całkiem fajne, a co do loga to jest narazie w produkcji, więc nie długo powinno się znaleźdź na stronce
biggrin.gif
. Tak jak vigux zachęcam do rejestracji bo narzie forum się rozwija, ale zapewniam że warto. Narazie oceniam forum na 8/10, ale jeszcze doda się logo i coś poproawi i będzie na spokojnie 10/10.


Pozdrawiam
 

Fortuno

Debile
Dołączył
26.6.2005
Posty
27
fajne forum podoba mi sie w skali na 10 pkt dam mu 9,5 ale i tak nie może sie równać z g4ce.
laugh.gif
( żart ) jeszcze sie nie zarejestrowałem ale zarejestruje sie pod nikiem FORTUNO tak jak na forum gothica
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif

POZDRO!!!!
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
No, ja też sie tam zarejstrowałem, bo fajnie, ze w koncu zaczynacie tworzyć takie o innej tematyce
cool.gif
. Szata może nawet być, userzy też powinni przyjść. Na razie w działach prawie pustki, ale wierzę, że forum sie jecszse rozwinie
biggrin.gif
.

Pozdrawiam...
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
Forum zostało zmodernizowane-to znaczy wiecej doszło userów,działów i postów.
Jutro bedzie zrobione logo
smile.gif

Pozdro
biggrin.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
LoL sorki, ale mi się nie podoba. Za bardzo zalatuje takimi gazetami jak BRAVo itp. To moje prywatne odczucie. A co do strony technicznej to calkiem całkiem. Z wyglądu mi sie podoba, "ale" mam tylko do tych działów bravopodobnych. Heh no to tyle, ale nie jest najgorzej.
pzdr
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
mam właśnie teraz problem z logiem. Zrobione logo jest-ale niewiem jak je dodać. W panelu Administracyjnym nie ma opcji ADMIN BANNER. HEELPPP!!!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Lord Sandro @ 27-06-2005, 08:07) mam właśnie teraz problem z logiem. Zrobione logo jest-ale niewiem jak je dodać. W panelu Administracyjnym nie ma opcji ADMIN BANNER. HEELPPP!!!
Bo musisz ja sobie wgrać
tongue.gif
Znajdziesz moda na stronie phpBB ale już teraz jest tylko forum po włamie
tongue.gif
Wiec nie wiem poszukaj w goglach a może ma ktoś na forum
tongue.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Na fora.pl i inne scierwa nie wergra żadnuych modów. W ogólniej konfiguracji masz takie okienko żeby podac URL loga i ładujeszlogosa na serwer podajesz do niego linka zatwierdzasz i juz...
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
problem rozwiązany ziomy!! jest logo i jest dobre LOGO!
biggrin.gif
Ogłaszam ze nasze forum ruszyło pełną parą i zapraszam do rejestracji!!!!
Narka!!!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Thorbjorn @ 27-06-2005, 09:06) Na fora.pl i inne scierwa nie wergra żadnuych modów. W ogólniej konfiguracji masz takie okienko żeby podac URL loga i ładujeszlogosa na serwer podajesz do niego linka zatwierdzasz i juz...
Tak sorki bo ja zapomniałem o jednym drobnym fakcie
sad.gif
Że jest to forum na Fora.pl
tongue.gif
Tam nic Ci nie dograja !!!
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
No nie o gothicu ale oczewiscied nie mogło zabraknąc działu o nim, powinien byc dział ogólnie o grach wogle wieje tam gothicem a logo kiepskie leprze robie w 5 min przy czym 3 min spędzam na latanie po domu i narzekanie na internet w nim terz wieje gothicem czy czcionka jakas tam gotycka kojarzy Ci się z młodzierzą i lódznymi rozmowami, lódki z the sims mi tu bardzij się nasówa forum o the sims a nie ogólne forum i jeszcze te forka.pl myslisz że zyskasz wielu userów potem zaplanujesz przeniesienie na inny serwer wgrasz forum na serwer zaczniecie od zerowego licznika postów i userów i nikomu nie będzie się chciało juz restrowac i pisac tematów więc radze (jezeli wogle chcesz takie kroki podjąc) załozyc forum na mniej scierwiastym serwie wgrac normalne phpBB (polecam by przemo dobre dla początkujących dla mnie to shit) bądz jakis inny skrypt fora i robic porządne forum i niektóre kategorje i działy terz radził bym pozmieniac bo niektóre shitowe. For takich tupu jest bardzo dórzo wiec raczej nie ma sensu robic nowych a na tym admoswera jest jakas taka sztywna.

Ps: ja juz wole freebb.com przynajmnij mają bardziej kąkretne layouty i większy wybór.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
QUOTE (Thorbjorn @ 30-06-2005, 16:39) Ps: ja juz wole freebb.com przynajmnij mają bardziej kąkretne layouty i większy wybór.
oj i tu sie drogi kolego mylisz
tongue.gif
. Właśnie że na fora.pl jest wiecej możliwośći. Niedługo zostanie dodane nawet sporo nowośći. Zapraszam na lekture na www.forum.fora.pl
Pozdro
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Lord Sandro @ 30-06-2005, 22:04) QUOTE (Thorbjorn @ 30-06-2005, 16:39) Ps: ja juz wole freebb.com przynajmnij mają bardziej kąkretne layouty i większy wybór.
oj i tu sie drogi kolego mylisz
tongue.gif
. Właśnie że na fora.pl jest wiecej możliwośći. Niedługo zostanie dodane nawet sporo nowośći. Zapraszam na lekture na www.forum.fora.pl
Pozdro
Ostatnio z ciekawosci załozyłem se forum na fora.pl zobaczyłem, sprawdziłem, wyłączyłem i stwierdziłem że freebb jest leprzy, na fora.pl mają ze 14 layoutów i na dokdatek wszystkie brzydkie na freebb jest troche lepiej bo mają wiecej layów ale oba te serwery są scierwiaste i do kitu więc nie polecam żadnego z nich.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
E tam. Forum twoje jest fajne mimo że serwer jego serwer jest słaby. Fajna tematyka szata graficzna fajna, logo pasuje do niej. Tematyka bardzo fajna lecze jeszcze jest mało postów na forum. Fajny klimat,mili ludzie 8/10
Zarejestruje się.
Pozdro:Rod_
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
fajnie...zalogowalem sie.......ale teraz cos niechodzi...czemu??????
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Jestem na tym forum pierwszy dzień i już mnie wciągnęło.
biggrin.gif
Dla mnie ocena 9/10. Jedno z lepszych for i bardzo często odpowiadają na nim, co idzie z tym, że się już nie nudzę. Szybko przybywa userów, postów i tematów. Działów też jest nawet dużo. Baaaardzo zachęcam do rejestracji i CZYNNEGO na nim pisania.
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom