Nowe For00m ...

O czym chcielibyście Forum ???


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Tak wiec mam do was pytanie . Jakie byscie chcieli forum tzn. o czym ... fora o Gothicu juz są wkurzające ... więc pytam sie was o czym moglibysmy zrobic forum ?? Takie zeby było duzo użyszkodników tzn. z g.up i for00 o ciekawej tematyce .
Niewiedziałem w jakim dziale to umieścic wiec Hobby . A jeszcze cos : Modzi nie zamykajcie topicu .
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
no niewiem może o jakiś nowych grach które wychądzą. Zrób do tego tematu sonde żeby było fajnie
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Ja myśle, że dobre by było nowe forum o sporcie. wnioski i opinie na temat różnych spraw np,: ostatnich relacji Piotra Dziurowicz, człowieka który zniszcył kochany GKS, ale nie wątpie, że mówi prawdę.
takie forum by było dobre.

NaRka
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Tak o sporicei i o hokeju. Co w NHL, jak sprawa z Lokkautem itp.
Albo ewentualnie o jakiś gierkach, ale musialo by byc ciekawe.
pzdr
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja zaznaczyłem muzyke ale to dlatego ze nie dałeś filmów...

Muzyka- Jest wiele rodzajów muzyki i naprawde można w wielu sprawach powymieniać się swoimi opiniami. Bardzo często powstają nowe piosenki wydawane są płyty i tworzone są teledyski które można komentować, oceniać i na różne sposoby interpretować.

Filmy- Z tego co pamiętam co 7 minut powstaje nowy film... większość z nich nie jest specjanymi superprodukcjami ale temat ten daje olbrzymie możliwosci dyskutowania, interpretowania i opiniowania. Mozna gadać o nowych prosukcja ale równiez o klasykach takich jak seria "Omen", "Obcy", "Star Wars" itd. itp.

Sport- Temat te również daje duże pole do popisu... Mnóstwo radzajów sportów cieszy się dużym zainteresowaniem. Piłka nożna, Hokej, Koszykówka, siatkówka czy lekoatletyka. Naprawde jest o czym gadać...
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ja zaznaczyłem muzykę, bo większość for o muzyce jest poświęconych tylko jednemu/kilku rodzajom muzyki. Przydałoby się forum o muzyce jako o całości. Chciałem zaznaczyć motoryzację (jako moją największą pasję), ale wiem ,że nizbyt wiele osób się tym interesuje i takie forum nie miałoby popularności...
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Zrób o Guild Wars, bo to dosyć nowa gra, a do tego świetna. To moja propozycja
wink.gif
biggrin.gif
.

Pozdro all
 
S

Storm_

Guest
Ja również zaznaczyłem o Sporcie. Np relacje z meczów oraz różne nowinki, przekręty w PZPN, jak całym polskim Sporcie
biggrin.gif
Teraz pozostaje tylko wybór serwisu.....
huh.gif

Pozdrawiam wszytkich fanów Sportu!!!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
heh a ja nic nie zaznaczyłem ... bo myśle że powinno być o bukmacherce ... czyli obstawianie w sporcie.. głównie piłk,a nożna
biggrin.gif

mogli byśmy tam wymyślić gre taką z obstawianiem .. a co będe pisa jak ten pomysł przejdzie to wymyslił bym wsyztko jak miało by być.. ale terz moglibyśmy tekże bez żadnej gry ....
ale warunek .... nie na www.fora.pl anie na lycosie [heh sam mam na nim strone
biggrin.gif
]
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nowe forum jest zbędne, gdyż na każdy temat znajdziesz coś w sieci
smile.gif

Zrób o jakies grze o jakiej jeszcze nikt nie ma. O muzyce forum, też fajna sprawa. Młodzieżowego nie rób, bo ich też jest nawał.
Zrób coś orginalnego tak abyśmy mogli popisac o czymś innym, niż only Gothic itp
laugh.gif
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Mam jeszcze jeden pomysł : zrobić forum o nowej gierce która dopiero wyjdzie FIFA 2006 - wypowiadajcie sie na ten temat
smile.gif


No dobra no to teraz tylko czekam na głosy czy to będzie muzyka cz seria sportówek ea ...
tongue.gif
Nie głosujcie w sondzie tylko wypowiadajcie sie w postach o czym lepiej zrobić forum
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Mam jeszcze jeden pomysł : zrobić forum o nowej gierce która dopiero wyjdzie FIFA 2006 - wypowiadajcie sie na ten temat

Jak dla mnie zbyt wąski temat jak na forum... Fifa nie jest grą fabularną i nie ma wiele zagdanień które można poruszyć... Jesli chcesz robić forum o Fifie to niech ona będzie tylko jedną z gier którym poświecisz uwagą... Lepiej zrób forum ogólnie o grach sportopwch czyli Fifa 2006, NHL 2006, NBA 2006 i chyba jest jeszce NFL 2006 to już dałoby dość duże pole do popisu
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Harves @ 09-08-2005, 20:48) Mam jeszcze jeden pomysł : zrobić forum o nowej gierce która dopiero wyjdzie FIFA 2006 - wypowiadajcie sie na ten temat
smile.gif

Tylko, że o tym widziałem, juz kilka for
tongue.gif
Nistety ta gra jest już dostepna bardzo długo i w sumie nie ma tez za bardzo co o niej pisac
smile.gif

Lepiej tak jak napisał Seba , zrób forum o całej serii sportowej EA
smile.gif
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Zrób o Gothicu III(TAKIE JEST MOJE ZDANIE!!!)Napewno nie rób forum młodzieżowego,ponieważ po co komu takie forum(mi nie jest potrzebne,a wam???)


Pozdro dla fanów Gothica III,I,II(od najlepszego,do najgorszego,takie jest moje zdanie)
 

Jakób

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
13
Jako że kocham gry RPG, to uważam że właśnie powinno powstać forum o takich grach
tongue.gif


A jak nie o grach RPG to o muzyce, to moje drugie zamiłowanie
tongue.gif


Pozdrawiam.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
eeee ja tam siedze tylko na g.up jak mi ktos wysyla reklamy innego forum to jakos mi sie nigdy nie chce wchodzic
tongue.gif
:p

no ale oddalem glos na "Gothic 3"
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Panowie , Ogłaszam Werdykt :

Zaczynam(y) projekt MSG tzn. MUZYKA , SPORT , GRY - forum bedzie własnie o muzyce , sporcie i grach (nowych , rpg , G3) -- ADRES FORUM PODAM JAK SKONCZE -- A jeszcze jedno pytanie -- nie zaczne dopóki nie dostane odpowiedzi : na jakim serwerze ma być forum -- Fora.pl lub Webplus.xp.pl -- to samo tylko ze na webplusie więcej reklam (tak jak na fora.pl kazdy głupek moze zrobic forum)
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom