Nowa Szata

Status
Zamknięty.

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Fajne te dane tylko niebardzo wiem od czego zależą.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Za każdy post otrzymujesz exp kiedy zbierzesz 100% podnosi ci sie poziom. Nad paskiem pisze ile trzeba postów zdobyć na następny poziom. Czy większy poziom tym, więcej postów trzeba napisać na następny poziom. Nie wiem tylko jeszcze jak jest liczone MP i HP.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
DAne

Kurde mozecie mi wyjaśnić jak się zdobywa levele itp. A tak wogóle to na jakiej zasadzie to dziła wilk coś mi mówił o gothicka online oswiecie mnie bardziej pls
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
o qred teraz forum jest zayebiste (sorrrki :D ) klimacik ma i wogule i ta opcja z exp jest wogule w kosmos :!: dowiedz sie jeszcze cLoNe_xx od czego zalezy hp i mp bo tego moznaby nabic tesh na maxa :D
ogulnie max full wypas teras jest :!: CONGRATULATIONS :!:
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Tylko ten link "Page hosted by Tripod LYCOS" psuje cały wystrj. Nie dałoby się tego jakoś usunąć? Np. dać forum na tym samym serverze, co strona (klik.stargard.pl), albo usunąć linka do LYCOSa?
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Tak średnio, linków sponsora nie da się usunąć :p W końcu jaki by mieli pożytek nie reklamując się stronach użytkowników? :)

Eee... post mi sie powtórzył A tak wogóle to czemu nie można uzuwać własnych postów?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
To, że nie możecie usuwać postów własnych to nie wiedziałem bo zawsze jestem zalogowany jako admin i moge wszsytkie usuwać. Ale teraz wiedząc postaram sie to zmienić.
Co do reklamy lycosa nie da sie jej usunąć a nie moge dać forum na serwer gdzie jest strona bo nie obsługuje php i MySQL. Chociaż admin serwa mówił, że kiedy ,mnie sprawdzą i nie będzie kłopotów to mi dadzą dostęp do php i MySQL ale jakoś kontakt mi sie znim urwał a na maile nie odpowidają.
Ale możliwe, że za niedługo już nie będzie tej reklamy Lycosa bo ma zamiar wykupić jakiś pożądny serwer, który obsługuje wszsytko.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
kurde

No to zajebiście z tym ja nie wiem dalczego mam zero MP i jak mam 22 level do to 23 mam 451 / 4000 coś czy to powariowało ;D ?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Na level liczy sie samo EXP a tego masz 24/59 czyli do 23 levelu brakuje ci 35 postów.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Niesamowite! Rekalma lycosa usunięta! I to w czasie mojego pobytu! Wow. Admini są wielcy:)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
WOw

cLoNe_xx naprawe :lol: jaki z ciebie dobry matematyk :D ;D :D

No teras wszystko zarąbicho wygląda :D Przydało by sięjakies intro ja robie włąsnie do NK
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ej ja tesh chcialbym miec usunieta reklame Lycosu - skoro inni maja to czemu ja nie mam :?: i jeszcze ras powtorzam ze forum am teras zupelnie inny klimat - o wiele lepszy :!:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
STronka

TYlko że teras gothic.up nie pasuje do forum ehh.... ras to dobrze a ras to źle
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
A u mnie jest ta reklama, ja jej niechce. Co mam zrobić?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Będzie pasował już powinien tylko przez testy nie miałęm czasy zrobić. Będzie ta szata, którą zrobiłem.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
No teraz przynajmniej na sronie głuwnej nie ma reklmy ale dalej jest na poszczegulnych tematach.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
TAAAAAAKK

NO to chyba że takl tylko cloNe_xx zawóważ że ta stronka chyba jest o wszystych gothickach a w szacie a tamtej stronce jest w lugu napis tylko Noc kruka o co z tym chodzi ?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Spokojnie od tamtej pory wprowadziłem kilka zmian i szata wygląda troche inaczej. Tak jak i tu na logu nie ma napisu NOC KRUKA to i tam też nie będzie.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom