Nowa Szata

Status
Zamknięty.

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Miałem chwile czasu i postanowiłem zrobić nową szate ale nie wiem czy ją umieścić na stronie. Więc umieściłem na stronie www.gothic.up.pl sonde gdzie może każdy zagłosować, którą szate wolałby. Nową szatke można zobaczyć pod linkiem http://klik.stargard.pl/~gothic/index2.htm
Za wszsytkie głosy dziękuje napewno pomogą mi w wyborze.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
nowa szata jest fajna - taka akurat zwiazana z swierzym dodatkiem -mi sie podoba w koncu trzeba odpoczac od tej szarej rzeczywistosci
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Mysle zeby stara zostala , a z nowa narazie trzeba poczekac
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Myślę, że szata powinna być do wyboru. Jeśli jedna komuś nie pasi, zawsze może wybrać link ładujący drugą.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ja chce nową szate nie jest tak smętna jak ta teras (bez urazy Clon)!
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Myślę, że szata powinna być do wyboru. Jeśli jedna komuś nie pasi, zawsze może wybrać link ładujący drugą.

Ja jestem za nową ale pomysł Vapka wydaje się być bardzo sensowny :]
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
"Arcane" napisał:
"Vampek" napisał:
Myślę, że szata powinna być do wyboru. Jeśli jedna komuś nie pasi, zawsze może wybrać link ładujący drugą.

Ja jestem za nową ale pomysł Vapka wydaje się być bardzo sensowny :]

mi sie tesh tak wydaje - ja jestem za
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Sonda zsotała zakończona a oto wyniki:
Stara - 15 Głosów
Nowa - 18 Głosów
Do jutra zadecyduje czy zmienić szate graficzną.

PS. Co do propozycji Vampka to jest najleprza ale nic mi nie wiadomo aby w html była opcja wwbory skórki. Więc jest raczej to nie wykonalne.
Pozdrawiem cLoNe_xx
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
PS. Co do propozycji Vampka to jest najleprza ale nic mi nie wiadomo aby w html była opcja wwbory skórki. Więc jest raczej to nie wykonalne.
Pozdrawiem cLoNe_xx

Nie? Jako przykład mogę dać jedno internetowe pisemko, w którym na początku dało się wybierać dwie szaty: ActionMag!

Można na początku dać dwa linki, z których wczytuje się któraś ze skórek, a text... pozostaje bez zmian.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ale musiałbym robić dwie strony z dwoma szatami czyli to sie równa dwa razy więcej roboty. W html nie można (przynajmniej mnie nie wiadomo) zrobić aby sama szata sie zmieniala a teksty pozostawały. Inaczej w php tam to bez problemu.

PS. Chyba, że Vampek znajdziesz mi strone gdzie to jest opisane jak to zrobić.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Myśle że ta nowa szata jest całkiem cool i mogła by zastąpic starą oczywiście nie twierdze że ta która jest jest zła
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
SZaata

Teras forum bardziej pasuje do www.revenpage.republika.pl i tak trzymać cloNe_xx
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Gratuluję również pomyslnie wykonanej zmiany wyglądu forum :) Teraz wygląda o niebo lepiej :]
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Może być mi sie podoba
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
To fajno, że sie podoba. We worek powinna być na stronie już także nowa szata.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Pewnie

Pewnie ze o niebo lepiej wygląda jednak minie chwilka zanim się przyzwyczaje przynajmniej ja :D FAjno że forum nareszcie nabrało barw ide teras poszukac info o nk na stronke
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Doodatkowo jak widać dodałem opcje nowe na forum. Teraz oprucz rangi zdobywa sie także levele tak jak w gothicu. Także jest status czy dany user jest online czy offline. W najbliższych dniach moze w necie wynajde coś ciekawego to zamieszcze. Oprócz tego wreszcie działa podgląd profilu, któego wcześniej jakoś nie mogłem naprawić.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Clon stronka rośnie jak na drożdżach! Nigdy nie widziłem żeby przy poście pojawiały sie dane!

PS: Super to wymyśliłeś!!
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Z tymi danymi to nawiet fajnie , nie widzialem tego chyba jeszcze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom