Nowa Szata Graficzna!

Status
Zamknięty.

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jak widać na stronie pojawiła się nowa szata graficzna. Teraz będzie to jedyna szata stare poszły do kosza. Jest dużo badrziej czytelna i może wreście w tym kierunku nikt nie będzie sie skrżył. Na forum także nie długo sie to zmeini.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
No tak, trudno zauważyć zmiany
tongue.gif
! cLoNe_xx tylko po patrz sobie na dział cheats! Nic tam nie widać, żadnego kodu, NIC! Trzeba zaznaczać, za co stronka może być krytykowana przez nie których cheaterów
tongue.gif
! Zmień kolor napisu kodów, bo jak przyjdzie jakiś nowy to nie będzie wiedział jak kod sobie przepisać
tongue.gif
!
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
No według mnie nowy lay jest całkiem ładny, chociaż fajna była opcja wyboru najbardziej odpowiadającej skóry. Mogłeś to zostawić... mało jest stron mających taki bajer. Bardzo podobała mi się szczegolnie ta jasna skórka, przynajmniej w nocy było dobrze widać. A co do skóry forum... oh ten pomysł zupełnie mi się nie podoba... niektórzy nie lubią zmian, no chyba, że na lepsze.

Oj Clone... robisz masę błędów ortograficznych... ale to się wytnie...

PS. Jeszcze raz rozważ pozostawienie opcji wyboru skina...

In nomine Patri et Fili et Spiritus Sancti †
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Z tymi błedami to wiem ale chyba nie chodziło o strone tylko forum. A szata będzie tylko jedna. Jeszcze nad niektórymi elementami pracuje więc mogą być jakieś nie dociągniecia.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
^^

Wow - pierwsze słowa jakie wypowiedziałem widząc tą stronke. Koleś który to robi jest naprawde niezły chociaż ten paladyn jak dla mnie jest zbędny. Napdawde good 2 kciuki w góre.

PS Rumpel ty też walisz błędy. Pani od polaka wyczuliła nas na piscanie PS i nie stawia się po nich i między nimi żadnych znaków :wink:
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
co tu dużo gadac Szata WYPAS
biggrin.gif
Gosciu ma niezły talent
smile.gif
tak jak RaVeN 2 kciuki w Górę
biggrin.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No nowa szata jest naprawdę SUPER!!! Zrobiłbym kilka zmian, ale ja nie jestem od tego. Sam bym lepiej nie zrobił więc... GRATULACJE!!!!!!
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Obrazki

Mnie najbardziej podobają się ciemne obrazki. Gdy na nienajedziemy to sie podświetlają. Poprostu super 8) Taktrzymać!!!
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Szata

Nowa szata Gothic Up jest wypasiasta. Wreszcie można poczuć ten mroczny nastrój który panuje w Gothicu po zmierzchu. Jeżeli jednak ktoś uważa że szata jest beznadziejna to znaczy że jest głupi.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
O qrcze! Ten Xeon odwalil kawal dobrej roboty. Nowa szata wymiata. Chodz wczesniejsza tez byla niczego sobie, ale ta jest bardziej Gothic'owa
biggrin.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
No tak to arcydzieło. Jest o wiele lepsza niż stara.Szkoda że musimy jeszcze czekać na zmianę skórki forum, ale mam nadzieję, że już nie długo to nastąpi.
 

Kel

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
135
A ja mam do tego layera kilka "ALE"
Prawde mówiąc poprzedni był, jak dla mnie, lepszy
Między innymi w dziale Klan Gothica i Potwory w tabelce text jest czarnym kolorem przez co nic nie widać, po drugie, skoro lista na stronie nie jest aktualizowana to po co mieszczą się w tej tabelce członkowie, skoro nie tylko oni należą :??
W górnym menu nieatywne linki to FAQ i download, nic dziwnego, skoro nie ma czegoś takiego na stronie, w menu bocznym.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Odpowiedzi na powyższe uwagi.

1. Każdy ma swój gust.
2. To fakt ale jak mówiłem cały czas robie dokończenia wystarczy wejśc w dział Cheats do G1 a można zobaczyć, że tam już jest poprawione. Klan Gothic'a jak będe poprawiał to od razu wykazuje liste członków całkowicie dam link na forum do grup.
3. To fakt nie ma takich działów, ale będą więc szata była przygotowana z wyprzedzeniem na taką ewentualność.
 

Pawllo

New Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
11
1) Bardzo mi sie podoba ta szata graficzna!!!
2)
mało jest stron mających taki bajer
Widać, że odwiedzasz tylko tą strone
biggrin.gif
bo jakbyś odwiedzał inne strony www w sieci to byś tego nie powiedział
biggrin.gif


3) W dziale gothic, w broniach w toporach jest czarny text i widać go jedynie po zaznaczeniu.

4) Gratuluje tej szaty graficznej!!
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
.

Bardzo ładnie.Wg mnie lepsza od swej poprzedniczki-pasuje do klimatku giery
smile.gif

. Forum na razie zostanie z tom samą szatą lecz niedługo także się zmieni. :roll: -hmmmmmmm
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Sądze, że Clone czekał na wypowiedz Moderatora lub Redaktora, albo tego i tego, czego uosobieniem jestem JA
tongue.gif
(pierwszy w historii strony). Powiem krótko i na temat, moje ALE też się pojawi, w każdym razie, krytyki tu za dużo nie znajdziesz, a więc...

Szata jest mroczna, łączy wiele barw, dzięki czemu uzyskaliśmy...mieszankę bardzo ciekawą, a i również interesującą. Jak widać u góry znajdują się w niej (szacie) elementy z NK ,oraz z Gothic II przeważnie większość ludzi robiących szaty dla stron o Gothicu, pomija elementy Gothic I dlatego nie będę się tego czepiał, ale uznam to jako błąd. Pomijając drobne błędy w odczytaniu druku (czyt.kolor czcionki), nowy layout jest zrobiony profeslonalnie, zresztą nie dziwie się ,bo stronę Xeona znami wiem ,że profesjonalistą jest (aczkolwiek zaczynającym).
Layout oglądałem jako jeden z pierwszych, a zawsze pierwsze wrażenie jest najlepsze, bo jak to sie mówi nie ma nic doskonałego.

Plusy:

-Mroczny klimat szaty
-Wykorzystanie screenów z Nocy Kruka oraz miniatur z Gothica II
-Profesjonalnie wykonanie


Minusy:

-Czcionka o ciemniejszym odcieniu jest nie widoczna
-Nie wykorzystanie elementów Gothic I

Ocena: 4+
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Przesadzasz teoche z tą nieczytelnością. Już na atamtej były mniej widoczne.
biggrin.gif
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Ja nie patrze na to pod względem wizualnym, tylko czy bym takie coś dał rade zrobić. I tutaj pojawiają się wątpliowści, dlatego jestem pełen podziwu i uznania dla autora. Najnowsza szata nie jest może największym osiągnięcem grafika ( przypominam, że www.diablo.g4ce.pl jest jego dziełem ) i stwierdzam pomimo to, że pokazał klase.
 

Lord Wolfenstein

New Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
29
Ta szata

Ta szata jest calkiem fajna
smile.gif
Ale mogles zostawic opcje wyboru choc i tak jej nie uzywalem
smile.gif
Ta nowa jest calkiem calkiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom