Nowa Galeria

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak wiecie galeria na stronie głównej jest mało użytkowa, brzydka i ogólnie kiepska.
Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom postanowiłem zainstalować nową , ciekawą galerię na naszym forum.
Możecie dodawać obrazki do albumów.
Albumy można tworzyć dowolnie - na razie tylko ja :p Ale jak macie pomysły na nazwy albumów to walcie tutaj, a stworzę.

Jak się podoba? ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No na pewno bardzo miły i przydatny bajer. Jeszcze jeden powód by zachęcajacy nowych do przybycia i pozostania.
Im więcej zdjęć, tym więcej źródeł w wyszukiwarce google. Także tylko patrzeć i czekać na nowych użytkowników.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Jedno pytanie, czy w galerii mogą znaleźć się zdjęcia z modyfikacji ? jak tak to akurat mam The Returning zainstalowane i mogę porobić zdjęcia nowych lokacji z tejże modyfikacji ;)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Bardzo dobry pomysł :) Jakie mają być rozdzielczości zdjęć, żeby nie rozwalało strony?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Co do modyfikacji to jak najbardziej zaraz utworze dział.
Co do rozmiarów. To byle jakie skrypt sam dostosuje rozmiary ;)
Dodwać panowie i panie fotki - można tez wiele na raz w zipie
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
chętnie bym dodała ale mam mały problem :p
u mnie ta galeria wygląda dokładnie tak samo jak dawniej /czyli jak było po staremu/, nie widze żadnej różnicy i nie mam możliwości dodawania itp
może to wina mojej przeglądarki IE?
a może mówimy o dwóch różnych galeriach?
 
E

Electric_Dragon

Guest
Dobrze ta galeria wyszła, jak już napisałem w sb. Fakt, że osobiście muszę trochę nad nią posiedzieć, by pojąć niektóre systemy ;p
Jedyny minus jest taki, że sam przycisk jest mało widoczny. Albo tylko ja odnoszę takie wrażenie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nad przyciskiem od galerii postaram się popracować, tak by rzucał się w oczy bardziej.

Boja zagadaj na GG nie chce mi się pisać ;)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Bardzo dobry pomysł i dodatkowy "przyciągacz" nowych :). Wszystko proste, przejrzyste (co widać, bo nawet ja pojąłem :p). Wreszcie coś się dzieje :).

Ave

EDIT: Jednak nie takie proste. Jak dodawać komentarze ? ;p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wchodzisz do dasnej fotki i dasjesz Comment or fastreply ;)
I tyle. Działa to na zasadzie pisania postu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom