Nordmarski Klub Literacki

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Zapewne nikt nie pamięta starego NKL założonego przez Reynevana. Bo i któż może to pamiętać, tylko osoby których już z nami tu nie ma :)

Mniejsza, Nordmarski Klub Literacki to jak sama nazwa wskazuje, strona o charakterze portalu pisarskiego. Wraz z Reyem chcielibyśmy zaprosic na stronę i forum każdego kto tylko nie brzydzi się pióra i chociaż od czasu do czasu para się pisarstwem. Początkowo planujemy by portal NKL był skierowany do użytkowników G Up, ot tak na początek, co będzie potem... zobaczymy potem :).

To tyle ode mnie. Rey zaraz doda coś od siebie ^^
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
A jak :) Ot, każdego chętnego zapraszamy, na stronie jest już troszkę, z czasem rozwiniemy ją jeszcze bardziej. Forum zaś jak na razie puste, aczkolwiek też was oczekuje :)

A tu linki:

Strona NKL
Forum NKL


Odnośnie członkostwa, prosimy kontaktować się via gg albo prywatne wiadomości na forum. Za jakiś czas stworzymy jakieś zasady, na razie każdy będzie rozpatrywany indywidualnie.

Zapraszam do i udziału w inicjatywie, i eksplorowania naszych zasobów :)

BooM I Rey :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Zapewne nikt nie pamięta starego NKL założonego przez Reynevana. Bo i któż może to pamiętać, tylko osoby których już z nami tu nie ma

Dobra dobra, nie rób z siebie takiego Vipa ;p. Pamiętam temat z dawnego działu 'Rozdroży' Tak czytając ten temat, mam czucie, że dawna ekipa pisarzy powraca :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ano powraca by siać zamęt swą twórczością ^^

Tym niemniej chętnie zobaczymy w naszych szeregach nową krew, zarówno tych co pisać zaczęli jak i tych którzy pisać dopiero zamierzają.

Zapraszamy :)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Dobra, parówki, zgodziłem się trochę z wami posiedzieć ;) Aczkolwiek nie liczcie na zbyt dużo, moja twórczość aktualnie jest równa zeru, mogę co najwyżej czasem skomentować opowiadanie czy posłużyć jakąś radą odnośnie technicznego poziomu ^^
Co do starej ekipy, to guffno wiem, bo zarejestrowałem się w roku 2007 ;) Ale pamiętam, że opka zamieszczał Kraver i chyba BooM. Gdyby ten klubik ruszył byłoby fajnie ^_^
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Wygląda na to, że jednak przeżyję choć drobinkę Złotych Czasów G.Up. Widzę, że wracają Weterani i stare pomysły. Do zobaczenia na NKL. ;]
 
Do góry Bottom