NocturN[e]

Status
Zamknięty.

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Dawno dawnoe temu w odległej galaktyce, za górami za lasami za 7 dolinami, żyła sobie odważna grupa Komando Much :] która przez głównego wodza zostałą nazwana MSN. Team zajmował się arcy trudnymi zadaniami, np. czyszczenie klozetów, znalezienia okularów pana Hilarrego czy pomoc w wyborze pigułki neo 8) . Pewnego zwykłego popołudnia do sekretarza grupy Vampka wplynęła następująca prośba o pomoc :

Droga grupo MSN niesteny medluje że mój synek NocturN gra za dużo w gre Gothick, prosze o pomoc, on nabawi się fobi.

Vampek przekazał to na wyższy szczepel Reven dorwał sie do listu i krótko to skomentował : Chyba powinismy zrobic coś z tą matką :lol:

Następnego dnia wpłynął nowy wniosek o pomoc tym razem odbiorcą okazał się mr. Gandi treśc była następująca :

Prosze o pomoc mój synek NocturN zaczął wyobrażać sobie wszystko jak w jakiejś badziewnej grze gothick.... wziął strzały i zaczął walić do kota wykrzykując coś o jakimś ścierwojadzie :]

Borys po przeczytaniu listu i przyjżeniu się z niedowierzaniem słowu "badziewna" mało nie wyrwał sobie wszystkich włosów z nerwów. Postanowił się udać z tym do cloNa i poprosić o ekstradycje dla matki :wink: CloNe_xx uniósł sie powoli zmarszczył brew i rzekł : zwwwarriooowwałeśśśś ... co pomyśla o nas inni. Wtem to pokoju wpada Tribion który jako tajny agent donosi że matka owego chłopca biega po mieści i roswiesza ulotki z następującą treścią :

SIabada siabada siabada Gothicki 2 siabada siabad ty i ja gothicki 2 . Chciałbym w ciebie codzienie grac siabiada było by wajnie ahahahha. Jeśli sie zgodzisz na to granie pomachaj ręką mi na ekranie siabiadia isaibia ahahaha Gothicki 2 :] ....

Arcane : załozył lupe powiększającą i jako bardzo wykształcony człowiem rzekł : no tak to przeróba mydełka FA :]

Reven postanowił się udac do Nocturna i zapytac co stało się z jego matką.

NocturN : dałem jej zagrac w gothicka i spędzić uroczy wieczór z Borysem .

Wszyscy krzywym zwrokiem spojrzli na Borysa a on na to :

Bez kudłatych myśli prosze

Całośc ; ahahahahha

CDN [ ciag dalszy nastąpi ]
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Ekhm... w skali 1 na 10 dałbym temu opowiadaniu 6. Niezłe, chociaż można by to rozwinąć co nieco. I na boga, nie używaj tylu buziek! Opowiadania mają to do siebie, że pisze się je z kamienną miną, choćby nie wiem jakie kosmiczne brednie były opowiadane. Ale- dział się rozwija, i to w dobrym kierunku.
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
hehehe:p Końcowke skas znam:p:p
Mi sie podobało :)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

Pisałęm to 5 minut ;) A co do końcówki to ... tajemnica ;) Wiadomo że dział się rozwija bo to był mój pomysł :D A co do rozwiniecia nie wiem czy zauważyłeś CDN [ ciąg dalszy nastapi]
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
cdn

A oto dalszy ciąg niezwykle przerażającego opowiadania o Nocturnie:]

Czas : 14.05 położenie : Baza MSN w północno - południowej części Europy

Grupa popijajac sobie drinki [ skad : mineralna i cytryna] i świętując ostani sukces robi to co robić powina czyli gra w Gothcika.
Wtem na ich londowisku wylądował helikopter z naczelnikiem Komando Much na całym świecie, nosił on imię Muchozor. Wbiega pada na dwa łokcie, noc jak haczyk i krogulcze ma paznokcie, wraz z nim wpada jego tłumacz.

Muchozor : What are you fack you doing here ?
Tłumacz : CO się lenicie

Zdenerwowany BoRyS [ był po paru drinkach ] odpowiada

To nie twój zassmarkany innteres

Tłumacz : It'isn your facking biznes

Muchozor : fack you

Tłumacz : tere fere

Borys : ty też tere fere

TŁumacz : fack you too

Po krótkiej wymianie zdań do głosu doszedł Kaczor. Muchozorze czy coś się stało ?

Muchozor & Tłmuacz : WY MIEĆ ZADANIE< ONO BYĆ ARCY TRUDNE< WY MUSIEĆ JE WYKONAĆ

Reven : tak tak tylko o co chodzi ?

Muchozor & Tłmuacz : O JAJCO CHODZI SIE MA ROZUMIĘC [ wredny uśmieszek] < WY MUSIEĆ POWSTRZYMAĆ NOCURNE ON CHCIEĆ ZABIĆ SWOJA MATKA< BO ONA NIE DAĆ MU POGRAĆ W GOTHICKA < BO ONA SAMA CAŁY CZAS GRAĆ.

CloNe_xx : Znowu ... tym razem zapoznam ich obydwu z moją tajną bronią. Moja ultra śmierdzące skarpetki pokonają wszystko. Na potęge śmierdzącego skarpetu. Skarpet skarpet tututut Skarpet.

Arcane : tak tak bardzo fajnie ale biorac pod uwage niewyjaśnione zjawiska czy to jest możlwie aby tak iteligenta istona jak NocturN wiedząca że Gothick to maximum dobrze zrobiona gra może chcieć zabić swoją matke jednek jego niesubordynacja budzi we mnie mieszane uczyucia.

Gandi : co ? co to niesub cos tam ?

Arcane : ......................................

Wilk : HEYAh wszystkim wróciłem już w wakacji co się dzieje, wszyto wporzo ? bo po ulici biega jakieś dziecko z tasakiem ze matką z laptopem.

Reven : o boże za dużo kreskówek ...

Gandi & Vampek : My mamy pomysł zamrozić ziomków, jak awansujemy i już nie będziemy mieli takich zadań to ich odmrozimy.

BoRyS : I to moze jest pomysł ahahahaha

cloNe_xx z szyderczym uśmiechem na twarzy i skarpetą wręce udał się po ofiary.

Za chwile wrócił ale bez jednej reki ...

aa mały biega już z 2 tasakami i zabija wszystko ci sie rusza ...

Baton : co się ruch* chyba [ hahaa]

Baton : ja wesme i urzyje siły woli :]

Za chwile wraca Baton z 2 ofiarami [ wziąl wyciag z tektury pudełko do nocy kruka i złowił gołąbki ]

Reven wypowiada zaklęcie zamrożenia !! :

DoDaJ SzCzyPtE ArszEnIkU I WyMIeSzAJ Ją w NoCnIkU , ablblblblbl zamrożenie .....

I już mielismy 2 bryły lodu, ale czy chęć grania w gothicka nie rozmrozi Nocurna. Przekonamy się o tym w następnym odicnku pasjonujących przygód tego niezwykłego chłopca
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
...drugą część oceniam na 6+/10. Następnym razem pliz, bez nocników i takich rzeczy. A to "tere fere"- tłumaczenie.mp3. I proszę, bez takich ogranych kawałko, jak "ty być, ja mieć" itd. Ale ogólnie idzie w dobrym kierunku to wszystko.
 

Ur - Shak

Member
Dołączył
17.6.2004
Posty
143
Śmieszne nieco :lol: :lol: :lol: (niema buźki która się śmieje, więc wybrałem tę)
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Druga czesc leprza ale posta pisze z innego powodu a mianowicie wyzej zlamales punkt regulaminu i napisales dwa posty podrzad. Nie dobrze jako moderator powinienes dawac leprzy przyklad.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
oo

No tak tylko cloNe_xx to nie jest tak jakby post tylko część 2 równie dobrze mogłem stworzyc 2 temat i napisac go NocturN2 ale czy był sens :D ? a rano miałem wene twórczą to napisałem ;)
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Jak już Vampek napisał przy cz1- "z kamienną miną". Może i trudno ale sie postaraj. Powiem ci szczerze, że druga część straciła dla nie trochę na ogólnym sensie. Pierwsza jest lepsza...
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ja myśle że bez takichg żeczy jak "tere fere" czy innych ten tekst straci na wartości - jak dla mnieon jest typem amerykańskich komedii - które lubie swoją drogą - i one składają się właśnei z takich gagów - rób tak dalej i powinno być dobrze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom