Noc Kruka Ceny Umiejętności

Status
Zamknięty.

Bambino

New Member
Dołączył
28.11.2012
Posty
3
Cześć, gram w Gothic'i od dawna około 10 lat, wszystkie części przeszedłem conajmniej 10 razy (poza ostatnią przy niej wysiadłem gdzieś w połowie).
Przed świętami mam ochote odświeżyć sobie część drugą z dodatkiem, i tu pojawia się problem ogólnie dodatek do G2 bardzo mi się podobał fabuła, nowa część wyspy, uzbrojenie. Ale to co mi się nie podobało to ceny umiejętności chodzi o wzrastającą cene w PN. Dla przykładu gdy mamy 10 many to 5 pkt. many u nauczyciela kosztuje 5 PN ale gdy mamy 30 to 5 pkt. many kosztuje już 10 PN. I tu pojawia się moje pytanie czy jest jakiś mod usuwający ten wzrost wymaganych ilości PN w stosunku do naszych atrybutów ?. Ewentualnie czy ciężko było by zrobić takiego moda, i czy wymagało by to wielkiego obeznania w moddingu tej że gry? z góry dziękuje za odpowiedzi.
 

Bambino

New Member
Dołączył
28.11.2012
Posty
3
Dobra wiemy że takiego modu nie ma, ale czy da rade zrobić sobie taki mod ? i jaki program był by potrzebny do takiego zabiegu?.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
No... najprościej mówiąc musisz znaleść skrypt a pro pos cen umiejętności i je pozmieniać chyba. Ced się chyba moddingiem zajmował to on to chyba najlepiej wie.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Co do zmian punktów za umiejętności naprawdę trudno zrobić takiego moda. Trzebałoby kopać w skryptach itd. co jest naprawdę czasochłonne i dla większości nie chce się tego czegoś robić. Najprostszym sposobem wydają się kody na te PN. Jak nie idzie zmniejszyć wydatków, możesz sobie zwiększyć ilość punktów.

No... najprościej mówiąc musisz znaleść skrypt a pro pos cen umiejętności i je pozmieniać chyba
O ile dobrze kojarzę każdy skrypt mógł mieć zastosowanie do każdej postaci, więc trzebałoby szukać skryptów odpowiednich postaci i tam pozmieniać przy tym szukając pół godziny jedną linijkę.
 

Bambino

New Member
Dołączył
28.11.2012
Posty
3
No nic szkoda że takiego moda nie ma, a z modowaniem Gothica jestem zielony, jak się troche podszkole to zrobie tego moda i udostępnie.
Teraz pytanie z innej beczki, czy istnieje mod na runy przemian w bestie ? Tego mi trochę brakowało w G2 bo niby są zwoje ale one się kończą a lootować przeciwników trzeba.

UP. Czity nie wchodzą w grę, gdy tylko wpisze marvin to odrazu odechciewa mi się grać ;/.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ogólnie scena moddingu Gothica chyba nie zajmuje się takimi rzeczami jak mody na runy, mody na mniejsze PN itd, ponieważ są to takie legalne czity, ułatwianie gry. Najlepiej jakbyś napisał na jakimś forum modderskim w tej sprawie np. na The Modders.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom