No Jest Problem ...

Status
Zamknięty.

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Witam

Po latach nieobecności postanowiłem zobaczyć na stare śmieci(czyt. forum),zmusił mnie do tego pewien problem. Nie znalazłem rozwiązania nigdzie mojego problemu, wujek google też zawiódł, więc pozostaje jedynie nadzieja w użytkownikach gothic.org.pl :) Przejde do sedna sprawy .


Podczas gry, gdy chce zobaczyc aktualne zadanie ukazuje mi sie ... no raczej nic mi sie nie ukazuje jedynie puste pole. Kiedyś tam była lista nauczycieli, zadan itp., a teraz nic ! To jest dość uciążliwe
Jest jeszcze jeden problemik. Kilka razy spotkałem się ze NPC mówi że zaznacza mi na mapie jakąś lokalizacje, której nie ma ... zwykla mapa, bez żadnych oznaczeń. Powinno tak byc ?

Będe wdzięczny jeśli ktos pomoże :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
czyli postępujesz tak?:
-wchodzisz w dziennik
-klikasz na nazwę zadania
-aby ci pokazało na mapie klikasz (gdy masz otwarte zadanie w dzienniku) pokaż zadanie/osoby/rzeczy na mapie (bynajmniej u mnie tak jest)

a można by było dać screen ponieważ ze screenem szybciej można rozwiązać problem

najlepiej jak zobaczysz jeszcze ten temat (tak masz wszystko wyjaśnione chyba)
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/25844-dziennik/
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Screen już jest zbędny, problem rozwiązany. Motyw z mapa też już działa więc git ;)

Poszperałem w temacie, do którego mnie odesłałeś i tam przeczytałem że zmiana rozdzielczości pomogła. Tak też zrobiłem i wszystko działa jak należny :D Wszystkie zadania się pojawiły, wykonane, bieżące, lista nauczycieli handlarzy, więc jest tak jak chciałem.

Wielkie dzięki, temat do zamknięcia.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom