Niezbadane Krainy

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Niezbadane krainy to miejsce obok varantu i myrtany według mapy, którą mam wraz z Gothic 3.
Interesuje mnie cel zamieszczenia właśnie tej lokacji.
Jak myślicie czy to jest miejsce na jakiś dodatek? Albo być może G4 jesli bedzie w planach.
CZy jest to zaplecze twórców na coś nowego?
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Ja uważam, że to po prostu te krainy, do których udajesz się wraz z Xardasem na końcu. Być może to plan na dodatek, co jest najbardziej możliwe (trzeba przyznać, że w GIII jaki jest teraz jest mało dość powiązań do poprzednich części i/lub nie ma niektórych starych kumpli vide Wilk). Osobiście mam nadzieję, że tam będzie kontynuacja fabuły, gdy wybierze się drogę Xardasa.
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
widać nie dokładnie słuchałeś tego co mówił Xardas a mówił on o tym że należy sie usunąć z tego świata i odejść do innego a to że są to nie zbadane krainy to nie oznacza że to jest inny świat tylko taki do którego nie odkrtył człowiek mi sie wydaje że to będzie miejsce rozegrania kolejnego dodatku cos tak jak Noc Kruka
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Kacperex @ 28-11-2006, 16:37) [snapback]128489[/snapback]

Niezbadane krainy to miejsce obok varantu i myrtany według mapy, którą mam wraz z Gothic 3.
Interesuje mnie cel zamieszczenia właśnie tej lokacji.
Jak myślicie czy to jest miejsce na jakiś dodatek? Albo być może G4 jesli bedzie w planach.
CZy jest to zaplecze twórców na coś nowego?



Jeśli chodzi o dodatek to wiadomo ( od jakiegoś czasu ), że będzie sie dział na Wyspach Południowych.
Czyli tam gdzie znajduje się ostatnia , w pełni działająca światynia Beliara.
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Dobra my tu sobie filozofujemy ale najlepiej było by pójść do Varantu i do granicy miedzy niezbadanymi krainami a Varantem. Tam zobaczymy moze ppoprostu są tam jakieś odludzia gdzie chasają tylko jakieś zwierzęta??? Choć byłem tam niedawno (nie mając takiego celu jaki tutaj opisuję) i zobaczyłem koniec mapy.

A wiec sądzę iż tam będzie poprostu dodatek. Jakieś prastare światynnie czy może wyspy...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
QUOTE
Jeśli chodzi o dodatek to wiadomo ( od jakiegoś czasu ), że będzie sie dział na Wyspach Południowych.
Czyli tam gdzie znajduje się ostatnia , w pełni działająca światynia Beliara.


Widać, że nie grałeś w Gothica 3. Już od dawna wiadomo, że ostatnia świątynia Beliara jest na pustyni Varant. Ludzie ile czasu minęło, od kiedy to wiadomo. :D

Co do tematu. To ja myślę, że to będzie materiał na dodatek. Pasuje to najbardziej głównie, dlatego, że tylko to jest na mapie Gothica 3 i tylko tam według mnie mogłoby się rozgrywać jakieś rozwiniecie. No i jeśli tak będzie faktycznie to już się nie mogę doczekać. Ten klimat niezbadanych krain, na pewno nowe potworki itp. :p

Pozdrawiam.

Ps: Co do tego, że razem z Xardasem sie odchodzi. A kto mówił, że oni giną? Przechodzą i za pewnie właśnie do Niezbadanych Krain.
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Dark Shadows @ 30-11-2006, 20:07) [snapback]128787[/snapback]

Widać, że nie grałeś w Gothica 3. Już od dawna wiadomo, że ostatnia świątynia Beliara jest na pustyni Varant. Ludzie ile czasu minęło, od kiedy to wiadomo. :D

Co do tematu. To ja myślę, że to będzie materiał na dodatek. Pasuje to najbardziej głównie, dlatego, że tylko to jest na mapie Gothica 3 i tylko tam według mnie mogłoby się rozgrywać jakieś rozwiniecie. No i jeśli tak będzie faktycznie to już się nie mogę doczekać. Ten klimat niezbadanych krain, na pewno nowe potworki itp. :p

Pozdrawiam.

Ps: Co do tego, że razem z Xardasem sie odchodzi. A kto mówił, że oni giną? Przechodzą i za pewnie właśnie do Niezbadanych Krain.



Jeśli chodzi ci o Bakaresh to właśnie tam jestem.
Miałem na myśli Wielką Świątynie ( była o tym mowa w G2 - były 3 Wielkie Świątynie Beliara, dwie zostały zniszczone, a tam jest ta 3 )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom