Niewolnicy Dla Lago

Status
Zamknięty.

radek_rut

New Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
29
Problem jest taki.Mam zadanie żeby doprowadzić niewolników z Ben Arai do Lago. Po wybiciu trzech pokaźnych stad szakali docieram do tej kopalni i nic się nie dzieje :angry: nie mogę się pozbyć tego mojego wychudzonego towarzysza i nie zalicza mi questa wogóle...

Acha i jeszcze taka mała prośba o radę: z kim lepiej sie skumplować z asasynami czy koczownikami??

Z góry dzięki
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Musisz poczekac aż wszyscy wejdą do kopalni, potem pogadaj z niewolnikiem, powinno ci zaliczyć questa. Jak już to zrobisz, idź porozmawiać z przywódcą Lago. Co do twojego 2 pytania, to zależy. Jeżeli przechodzisz grę uwalniając miasta itp. to raczej powinieneś współpracować z Koczownikami, jeśli rozbijałeś buntowników współpracuj z Asasynami.
 

radek_rut

New Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
29
Ok dzięki,a czy droga koczowników jest związana z Adanosem??Bo zauważyłem że kumplują się z magami adanosa.To by nawet pasowało
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Cóż, w zasadzie można tak powiedzieć. Fakt, że kumplują się z Magami Wody, poza tym obie frakcje "podążają drogą wiecznego wędrowca" (czy coś w tym stylu). Jest tak w każdym razie powiedziane w zakończeniu gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom