Niesprawiedliwe Jowood

Status
Zamknięty.

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
CYTAT(Anioł Stróż @ 12-02-2008, 16:01) index.php?act=findpost&pid=169929
Btw. Na GS (phx) i GW nie za bardzo popierają naszą akcję. No ale cóż.. Skoro już wpadliśmy na taki pomysł, to wypada go dokończyć...

Nie za bardzo popierają?? Większość olewa lub ignoruje te starania. A czemu?? Bo są głupi :wacko:
Mało osób nas popiera i mam coraz większe wątpliwości, czy to w ogóle wypali :/
A tak poza tym, to co nam da ta cała akcja??
Na co liczymy??
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Popieram was... Napiszmy podobny topic na oficjalnym forum PB... Nie chodzi mi tutaj o twórców, ale o prawdziwych fanów Gothica i Piranhy, a nie jakiś "fanów" gothicowskich którzy myślą że nic się nam nie uda... Może i tak ale trzeba wierzyć, bez wiary nic by nie było na tym świecie... Załatwię kolegów popiorą nas (jest ich jakoś tak z 4 - wiem że mało ale zawsze)

P.S. Na niektórych forach piszą "zostaniemy pośmiewiskiem całego świata" (czy coś takiego)... I co z tego że się będą z nas śmiać? Mnie to nie obchodzi! Mamy prawo protestować! Jak nas wyśmieją to co? Mnie to jeszcze bardziej zachęci do działania (dziwny jestem człowiek :p )...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm a czy akcja nie została czasami przerwana z powodu słabego odzewu na innych stronach ??
Widać nie wszyscy rozumieli jej cel :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No raczej została. w góra 100 osób mało możemy zdziałać. No cóż. Pomysł fajny ale nie wypalił. Możemy jednak być dumni, że przynajmniej próbowaliśmy.
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Myślę, że przez JoWood, tą chorą na kasę firmę, Gothic III został tak zbeszczeszczony. Połowa projektów PB poszła poprostu topić się w rzece, 1/4 została spartolona przez pośpiech i mamy kontynaucje G II NK ... Ale wierzę w IV !
A jak można to tak nakopać po tym pustym łbie i mózgu co z go w W-C wytrząsneli do reszty do jak najbardziej TAK i na wszystkich forach włamać się i dać napis "J**** JoWood" Albo może tylko "Deb*** z JoWood zrąbali Gothica" Choć to drugie jest za długie a pierwsze zbyt szczere.
Języki ... no cóż to nie problem. Ale czego my tak naprawdęchcemy ?
Powrotu do projektu PB.
Większego nakładu pieniężnego... no i tu jest problem! Bo to musiałyby być tysiące ludzi! Mogęzorganizować na swoim forum ok. 30-40 osób + kilku znajomych z podwórka. Ale to wszystko. Niech każdy zaprosi o akcji kilka osób. "Cała Polska vs JoWood".
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom