Niepotrzebni bohaterowie

Status
Zamknięty.

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Tu możecie zamieszczać pytania dotyczące NPC z którymi nie wiemy po co są może dowiemy się wszystkiego wspólnymi siłami :
-Przy okazji może ktoś powie mi czy Siekacz (typ w zamku)ma jakąś rolę do spełnienia?
-Kosa koleś z nowego obozu coś robi?
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
O ile pamietam to jak pierwszy raz włazimy to nam mówi dwa zdanka o zamku i tyle... Potem juz tylko stoi i przyciąga wzrok swą zbroją
biggrin.gif
! A Kosa? On po prostu egzystuje zeby było wiecej postaci z imionami!
 

Innos

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
58
Taki gostek co siedzi w starej kopalni Grim...czy cos takiego .....to on tez taki niepotrzebny jest!!!!
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Jeszcze taki mag ognia z jedynki Damarog czy coś takiego z zamku co on robi wogule nie da sie z nim gadać :?
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
W Starej Kopalni jest nie Grim tylko Grimes. No a co do tego maga nawet jeśli nie ma żadnego zadania to musi się jakoś nazywać. Co by było gdy by nazywał się "Mag Ognia", nie uważacie że to śmieszne??
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
nie mogą w grze być sami kopacze, najemnice, sekciarze( nie sexiarze )...urozmaicili poprostu
biggrin.gif
 

Innos

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
58
Najbardziej niepotrzebnym NPC jest Wrzód!!!!!!!chyba że ktoś znalazł dlaniego zastosowanie
biggrin.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Raczej kto nie znalazł? Przydaje sie bo jak pierwszy raz grasz to sekwence ciosuw ćwiczysz
biggrin.gif
szkoda tylko że tak dużo doświadczenia daje :roll:
tongue.gif
:roll:
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Niepotrzebni NPC..??
Hmm..

Moim zdaniem wszyscy są potrzebni tylko niektórzy gracze nie odkryli ich zastasowań.
 

Król Robar II

New Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
27
Heheh Gamez
smile.gif
ale spox bohaterowie wszyscy nie są ale poprrostu mają nazwy nieraz sie przydają w rozpoznawaniu zadań albo itaop np. jak by ci diego zadal isc do jednego z kopaczy ktory robi mapki to by ci sie chcialo do wszytkich tak lazic i szukac??
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
miom zdaniem twórcy gry powinni powymyślac imiona dla wszystkich osób:D było by bardziej realistycznie i jeszcze zeby z kazdym mozna było pogadac na jakiś temat a nie tylko co nowego słychać itp.
 

HORN

Member
Dołączył
14.9.2004
Posty
32
Dla mnie wszyskie NPC są potrzebne - powód: doświadczenie 8) .
 

mardar

Member
Dołączył
22.9.2004
Posty
30
jakt bez bohaterów

Wszyskie gry rpg tworzą pewien klimat a na to składa się fabuła i otoczenie. Nie wiem czy któś z was chciałby gadać z bandą kopaczy rectujących formułki skryptów autorów. przetancie kaleczyć gothic'a i wymyślać że można się obyć bez bohaterów samodzielnych.

INNOS wam wybacza.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
t

moim terz wszyscy powinni mieć imiona
w G2 jest troche głupio bo bardzoooo dużo jest takich co maja na imie Rycerz ITP.
a jak jakąś postać jest neipotrzeban to powinna mieć przy imieniu "*"
ja tak uważąm niewiem czy wy podzielacie moje poglądy ...... ____
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Moim zdaniem NPC z imionami po prostu albo nam pomagają,albo są ważni w fabule albo po prostu mają coś do powiedzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom