Niema Kurta Palladyna

Status
Zamknięty.

brozmi

New Member
Dołączył
7.6.2007
Posty
3
Tak jak koledzyw poprzednich temetach tez nie moge znalesc tej fujary kurta bo go nie ma ide z karlenem i nie ma dziada wszystko przeszukalem jest moze jakis kod aby go w danym punkcie przywolac czy co albo jak sobie pporadzic z takim bugiem Pomocy ludzie bo nie chce wpisywac kodu na puchar.
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Zobacz czy gdzies nie lezy po walce, niekiedy jest tak ze na ciebie leci lub walczy z karlenem a jak robisz tych ludzi dla okary to karlen cie tam do niego zaprowadzi a i porozmawiaj tez z nim dobrze bo ma cie tez do varantu zaprowadzic tan gdzie sie zaczyna ok...
daj znac jakby co nra
 

brozmi

New Member
Dołączył
7.6.2007
Posty
3
Nie mam go wogole przechodzilem ta misje na patchu 1.12 i jak wgrywam od nowa gothcia to nie dzilalaja te sywy z tego patcha. Szedlem z Karlenem i doszlismy misja nie zostala ukonczona ze zabilismy Kurta przeszedlem cay warant po gorach i tak dlaej zaczynalem ta misje w roznych dniacvh ze 1000 razy
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Nie wiem co na to poradzic, ja gralem bez patcha 1.12 bo jak go zainstalowalem i chcialem np: kuszy uzywac to kijowo sie nia strzelalo jakos ciezko daj sobie z patchem spokoj ja droga innosa gralem bez niego i przeszedlem. A jak bedziesz gral od nowa to zrob okare poprostu odnowa i tyle i dokladnie porozmawiaj z tym karlenem on napewno cie do niego zaprowadzi bo mnie zaprowadzil. Ciezko cos ci tu wymyslic ja tak niemialem nra...
 

brozmi

New Member
Dołączył
7.6.2007
Posty
3
znalazlem wyjscie:D trzeba wpisac w konsoli "goto Kurt" pamietajac o duzej liteze w imionie najpierw nas przeniesie miedzy testury i potem jeszcze raz wpisujemy ten kod. I mamy kurta do rozwalenia pozdrawiam:D:D::D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom