Nie Zalicza Mi Zad. Wilcze Skóry Dla Gnaara W Faring

Status
Zamknięty.

ceglastopory

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
40
dałem już mu 2 razy i nic-chyba że chodzi o zwykłe skóry a nie np. wilków śnieżnych a jeśli :rolleyes: tak to ile ma ich być
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
Trzeba dać 20 skór zwykłych wilków ( ew. wargów - takie same skóry )
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
ceglastopory jeżeli masz już medalion alego to niepotrzeba nosić skór . A jak nie to idzi do flipa czy pflipa tego gościa co sprząta schody on ci powie gdzie możesz mieszkać idzi iszukaj skrzyni alego obrabuj ją idzi do Toma daj mu naszyjnik i będzie cie lubiał idzi do Wilsona mów mu o przęłenczy . On ci ta skóre cieniostwora idziesz do gnara powiedz mu prawde , że sprzedajesz ją dal Wilsona da ci 400 sztuk złota idziesz do Wilsona mowisz , że dal ci 400 , a nie 500 sztuk złota mowi ,że jesteś fajny ,a ty ,że chcesz być myśliwym on się puta czy tom jest za tobom mowisz ,że tak jesteś myśliwym B) tylko jeśli nie urzywasz kodow to se zapisz bo idziecie na polowania obfite polowania :rolleyes: albo wduś to ~ i wpisz : god : bez dwukropków zabij gady i de best tylko jeszcze pogadaj z tym cieniasem Wilsonem i THE END jesteś miśliwym bez skór tylko pamiętaj ,że wilson nie może umżeć chyba jak ja bendziesz miał 72% w Farningu i możesz wejść wszendzie bo tam gdzie jest Gnar poszukują miśliwych nie :D nara i dzienki ,że komuś pomogłem B)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom