Nie Spełniono Wymogów Nauki !

Status
Zamknięty.

mailo90

New Member
Dołączył
6.2.2007
Posty
10
troche mnie to denerwuje poniewaz juz skontaktowalem sie z Innosem i gadalem z Rhobarem i nic. Nie moge sie nauczyc regeneracji zycia itp, nie moge tez sie nauczyc walki 2 braniami co bym bardzo chcial umiec i silnego parowania ciosow tarcza... Kolejna rzecz jaka mnie martwi to reputacja u Rebeliantów bardzo ciezko ja zdobyc mam dopiero 43 a potrzeba 50 zeby miec zbroje paladyna z kasa nie ma problemu bo mam ponad 150000 jezeli mozecie to mi pomozcie

z gory dzieki i pozdrawiam fanow gothica ;)
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Po pierwsze powiedz mi ile masz siły i umiejętności łowieckich. Aby nauczyć się walki 2 broniami potrzebujesz 200 siły i 150 zdolności łowieckich (nie wilczają się amulety),a na regenareację chyba 300 siły. Lol, koleś ty już z Innosem rozmawiałeś a nie masz 50 rep. u Buntowników? Ja jeszcze do Xardasa nie doszedłem a już mam 49 (też mnie to wkurza, nie mogę tego jednego zdobyć). Pouwalniaj kilka miast spod okupacji orków, powykonuj zadania i już masz. Co do parowania ciosów tarczą (tego lepszgo) to nie wiem jakie sa wymagania.
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Ciezkiego parowania tarczą uczy koles w reddock ,aby sie tego nauczyc trzeba umiec parowanie tarczą!
Pozdro
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
A po 2 na nic ci sie zda silne parowanie tarcza esli chcesz zostac mistrzem panowania broni wdwurecznej
Chesz zdobyc jak najwiekzse doswiadczenie ja skonczylem gre na 70 poziomie ale wypelnialem zadania dla orkow i buntownikow nie zraz sie jak ci przekroczy 50 u buntownikow i tak Orkowie cie nie bede atakowac
 

mailo90

New Member
Dołączył
6.2.2007
Posty
10
dzieki stary dokladnie o to mi chodzilo :) pozdrawiam serdecznie bo zacząlem od poczatku grac bo przez przypadek save usunalem :p ale zdarza sie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom