Nie ma jak w domu

Status
Zamknięty.

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Mam pytanko gdzie osiedliliście sie na stałe i jak sie urzadziliscie?????? Ja np zamieszkałem w gospodzie orlana bo jest tam fajnie wszędzie blisko no i można u niego napić sie z wieśniakmi. muj pokuj wygladal tak(ostatni po prawej) ma meblach miałem poustawiane zlote puchary no i rużne pamiątki a na środku pokoju leżał muj najwiekszy skarb skura z czarnego trola zrobiłem sobie z niej dywan
biggrin.gif
mialem tez pochowane tam troche żarcia no i oczywiście troche bagiennego ziela :mrgreen: czekam na wasze opisy i WIELKIE SORRY ZA SPAMA Z CZRNĄ RUDĄ pozdro all.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No wiesz ja nigdzie nie jestem osiedlony na stałe , po prostu idę tam gdzie mam najbliżej jak zapada zmrok , ale jeżeli mam już napisać gdzie najbardziej mi się podoba to właśnie w gospodzie Orlana, no i jeszcze spoko jest w wieży deztera u Jacka też może być.
tongue.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ten temat jest już lepszy od pozostałych które założyłeś
tongue.gif
Tak więc ja tak samo jak ty zadomowiłem się w gospodzie Orlana. Również jako dywan miałem skóre z Czrnego Trolla. Oczywiście w skrzyniach pochowane mnóstwo rzzy. W jednej Broń a w drugiej jedzenia. W GI w chacie Krzykacza zawsze się tak bawiłem w urządzanie domu. Dość fajna zabawa 8) Pozdro All
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
hmm...
tak lubicie uzadzac te domki to moze zagarmy w simsy haha.
 

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
mam takie pytanie offtopicowe żeby nie zakładać tematu (bo w sumie się troche z tym wiąże) a więc jak się da kłaść np skóry zwierząt na podłodze albo puchary na szafkach ?
a tak wogóle to najfajniejsze miejsce do kimy jest w łużku onara ;]
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
wchodzisz w menu ekwipunku zaznaczasz przedmiot który chcesz wyżucić i naciskasz ctrl. A co do tego tematu ja nie mam swojego domu jestem. Jak chce spać to wchodze do czyjes chaty i ide spać i tyle.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Zazwyczaj mieszkam gdzie popadnie (jestem bezdomny :cry: ) wybieram zazyczaj różne gospody (miłe i przytulne
smile.gif
) zato nielubie sypiać w różnych obozowiskach bez żywej (ludzkiej) dzuszy, niędzy innymi po sytuzcji kiedy poszłem spać a rano przy moim łóżku stał i czekał ścierwojad :?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No ja nie mam swojego mieszkanka mieszkam gdzie popadnie jak jest ciemno to kładę się tam gdzie jest miejsce zazwyczaj wyglada to tak że wszyscy się budzą a ja im się wtedy podkładam na łóżko. Raz sobie urządziłem pokój u orlana ale niezabawiałem tam długo!! Fajnie jest w wierzy Xardasa!
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ech najlepiej urządzało się swoją wile w Morrowind to były czasy o kurcze ile ja tam artefaktów miałem a w Gothicu to lubie nocowac u Lee na farmie oraz w mieście u Hanny
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Tak to robiłem w G1 w tym domku dla kopaczy który został opuszczony :arrow: ten z baldachimem a w G2 to fajny domek miał Dragomir w jego obozowisku są dwa namioty on wybrał ten do którego nie ma wejścia ja ten drugi
tongue.gif
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
ja prawie wogóle nie sypiam bo nie widze sensu w tym jesli juz to we wlasnym apartamencie w klasztorze

Blizna widze niezły typ dołaczył przed wczoraj a juz 34 posty....
 

nemes--igor

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
14
ja w goticu mam home w górnym mieście tam zabiłem kolesi:p:pkara pieniężna oczywićsie ale dom duży 2 piętrowy wszędzie mam skóry jako wycieraszczki i lodówke mam pokoje podzielone do rozwalanie--ćwiczenia ,jadalnie,3 do spania,no tak można nazwać łazienoko alechemiczny pokój i tyle.w morrowindzie było coś 8)
 

..::Filip3k::..

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
29
Nie wiem czemu ale jakoś nigdy nie wpadłem na pomysł żeby osiedlić się na stałe
biggrin.gif
. Jak juz zapadała ciemna noc to szedłem do pierwszego lepszego łoża i spałem do rana.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Mam pytanko do tego QUOTE wchodzisz w menu ekwipunku zaznaczasz przedmiot który chcesz wyżucić i naciskasz ctrl. Ja podchodze do jakiegoś stołu robie to co jest napisane powyżej i nie daje się położyć tego przedniotu na stole, Jedyny sposób to stanąć na stole i wyżucić coś z ekwipunku, no i czy jest jakiś sposób aby wykładać pojedyńczo przedmioty których jest np. dwie sztuki bo mi odrazu wywala wszystkie :?
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
tak jest , daj wszystkie te przedmioty prócz jednego do skrzyni i teraz rzuć i weź nstępny ze skrzyni itd. ....

a na temat
to ja rzadko sypiam ale jak już sypiam to :
jak gram magiem to w swoim pokoiku , tam zostawiam przedmioty te mniej ważne żeby m,i neizabierały miejsca w ekwipunku
tongue.gif


a jak gram bylekim to :
ide do górnego miasta , w tym domku co jest pod mieskaniem paladynów . Biore ide spać do ranka , zabijam wszystkich którzy tam są (ijeżeli są
biggrin.gif
) , śpie do południa i to samo zabijam .... , śpei do wieczora i to samo ,,, śpie do północy i to samo ,,...,.,.
noi już nan pustą chate
tongue.gif
i tam do skrzyni daje kilka przedmiotów takich jak nie moja najlepsza broń oczywiście
biggrin.gif
a reszte biore
 

Młody Mimi

Member
Dołączył
8.3.2005
Posty
38
U Paladynów, wszędzie dobrze ale w łożu najlepiej się śpi i dlatego tam niby zamieszkałem. 8)
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

QUOTE tak jest , daj wszystkie te przedmioty prócz jednego do skrzyni i teraz rzuć i weź nstępny ze skrzyni itd. ....
No tak, już sobie tak kombinowałem, ale to troche uciążliwe zaglądać cały czas do skrzyni i zabierac po jednej żeczy, wolałbym aby był jekiś klawisz aby wyżucac po jednej żeczy :? , A jeśli chodzi o temat to postanowiłem zamieszkać sobie w górnym mieście pod kwaterą paladynów. Naustawiałen z setke różnych żeczy, złote kielichy, bryłki ródy, złota, różne butelki z napojami i jeszcze zastawiłem cały stół jadłem.
Przyznam że fajnie sobie użądziłem te mieszkanko ale na moje nieszczęście wieczorami wwalają się tam paladyni :evil: . Ostro mnie to drażni więć wyprowadze się chyba do dawnej siedziby Dextera
smile.gif
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
ja osiedliłem sie w dwóch miejscach w jakendarze w obozie bandytów (co dziwne nie musze nosic ich pancerza giedy wchodze ) a drugie miejsce to Górne miasto fajnie tam i milutko a i no jeszcze jest na farmie onar tam spie sobie w jego łóżku też milutko
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom