nie kumam tego...

Status
Zamknięty.

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
Dlaczego gra mi sie zacina? Jestem po formacie, przed wszystko dzialalo lux. Mam athlona 2,4 256 ddr 400; GeForce Fx 5200; jakby klatkuje.
pomozcie
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
kompa to masz wypaśnego ale jak ci sie scina to może masz max detale to je troche zmiejsz (mam taka samą karte graficzną) i możliwe ze grasz na kodach (chodzi mi o naciskanie F8) a jak nie to niewiem możliwe że coś z płytą
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
grigor, to nie od detali a poza tym nie gralem, nie gram i nie bede gral na kodach 8)
 

pago

Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
33
Dokup ramu i bedzie po problemie,tez mi sie ciela i nawet wychodzila do windowsa i dlatego sie zdecydowalem dokupic ramu 512 ddr Kingston teraz mam 768 i chodzi jak ta lala
smile.gif

Za malo ramu masz po prostu!
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
przed formatem bylo ok:) a teraz jest zle wiec moze byc dobrze bez dodatkowych ramow:)
 
A

Anonymous

Guest
ludzie myslcie -.- po co kupywac ram jak mozna zwiekszyc swap file?-__________________________________________-
 
A

Anonymous

Guest
Gothic w przeciwiejstwie np. do Morka niepotrzebuje tak potęrznego procesora. Najwarzniejsza jest panięć operacyjna, ja mam durona 800mhz. , 512 DDR gram na f3 i nawet w mieście mi się gra nie przycina
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
To napewno jest wina małej ilości ramu , bo ja mam prawie identycznego kompa jak ty z tym że procesor 2200 mhz , ale to przecież żadna różnica i jednak mi się bardzo przycina jak jestem w Khorinis czy na farmie Onara , a czasami nawet wyskakuje do windowsa .
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
QUOTE ludzie myslcie -.- po co kupywac ram jak mozna zwiekszyc swap file?-__________________________________________-

a co to jest?
 

Azrael

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
10
ze sprzetem jest różnie.Ja mam gf 5700 Athlona 2200+ 512 ramu a i tak gra czasem zacznie przycinac mimo ze nie doczytuje z dysku.Ale wydaje mie sie ze to juz wina silnika graficznego.
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
a ja ci powiem ze wgralo ci sie jakies swinstwo z netu w menadrzeze zadam masz procesy zobacz co zuzywa procesor najwiecej jesli to nie jest proces bezczynosci to go wylacz i bedzie lajcik
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
ja miałem podobnie...
tongue.gif
miałem win xp i gothic ładnie chodził. Format = win 2000 i gothic się ścinał i ikonka na pulpicie dziwnie jakoś mi wygląda:(


ale idzie jakoś przeżyć
tongue.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja mam 512 ddr i wmieście też mam czasem mały wisik ale mam wiruska na kąpie i to przez to bo zanim go złapałem to działało bosko. Sprawdź sobie kompa jakims pożądnym antyvirusem.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
512 ramu to nie duzo ! Moja karta obsluguje 3 GB a sam mam 1024
tongue.gif
. Moja rada:
Naciśnij Ctrl,Alt,Del. ( przy XP ) -> procest -> i sprawdz czy nie masz procesu pt. patchname ( to jakis czesty wirusek ) zakoncz go a powinno ci wszystko plynnie chodzic
 
A

Anonymous

Guest
ja mam 768 DDR RAM i mi sie tnie ze to poezja gram na detalach:
widoki : 80%
zanikanie obiektow: 100%
modele: maks
tekstury: maks

I dalej sie tnie
karte mam Ati Radeon 9250 no to co to ma byc? :|:| Acha procka mam 1.0 bo dokupywalem tamte rzeczy i dlatego tak... Ale skoro wiekszosc osob pisze ze to od RAM zalezy to doradzi mi cos co z tym zrobic? :|
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
QUOTE Gothic w przeciwiejstwie np. do Morka niepotrzebuje tak potęrznego procesora. Najwarzniejsza jest panięć operacyjna, ja mam durona 800mhz. , 512 DDR gram na f3 i nawet w mieście mi się gra nie przycina
Ta a mi przycina w miescie na F3 a mam athlon 2200 512 ddr ram i radeon 9200
 

Maniex

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
18
Ehh macie problemy
tongue.gif

Ja mam :
Pentium III 500
Ram : 256mb niewiem jaki
Grafika: Geforce mx400 64mb
i wogule cienizna ale chodza mi gry które wymagają wiecej np. Gothic ( 1, 2 i NK ) Max Payne 2, NFS Under Ground 1,2 i inne

W Gothica gram wszystko na najgorsze i tak mi sie tnie
biggrin.gif


A jak wczoraj u kumpla zobaczyłem na full detalach itp.
ohmy.gif
to ja niewiedziałem że taka grafa jest w grze !

Więc niemarudźcie
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom