Nie Działa :(

Status
Zamknięty.

szmita

New Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
4
Witam.. mam problem z grą. Kiedy ją instaluje pojawia mi sie na początku zainstaluj na dysku C i tam są wymagana ilosc miejsca na dysku c i dalej dostepna ilosc na dysku c. i wtedy tam sa podane liczby a jak zmieniam na dysk E to tam wymagana ilosc miejsca mam 0kb a dostepna ilosc miejsca to mam normalnie. ale jak biore dalej to jakos sie ona instaluje ale nie działa potem i skorzystałam z pomocy z tej strony bo problem do mojego byl podobny http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=968 lecz nadal sie nie chce uruchomic :( co robic ? pomożcie... :(
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To spróbuj zainstalować grę na tym ( C ) i na tym drugim dysku (E). Oczwiście po uprzednim usunięciu jej z poprzedniego dysku. Nie wiem, co w tym trudnego, by sprawdzić. A jak dalej nie chodzi to raczej jest to błąd całkiem innego typu.

Może w czasie włączania gry pojawia ci się jakiś błąd?

Pozdrawiam.
 

szmita

New Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
4
no własnie w tym problem ze na dysku C mam tlyko 10 gb a zajęte mam 8 gb i nie mam miejsca na tym C. nie pojawia sie żaden błąd
 

LucekPL

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
27
po 1. o ile się nie myle gothic 3 zajmuje 3.03 GB więc na c nie zainstalujesz :p chyba że coś usuniesz :D a jak przy właczaniu gry bedzie bład Where Is The Guru ? to wejdz do tematu tu na forum pt. Gdzie jest Guru ? tam jest moja odpowiedz jak to zlikwidować :D mam nadzieje że ci się uda
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Proste. :p Po prostu usuń kilka rzeczy by mieć więcej miejsca i tyle. Jak nadal ci nie działa to powiedź dokładnie i konkretnie, jaki masz błąd. Czy to w czasie instalacji, po instalacji, w czasie włączania gry itp.

Ale najpierw usuń kilka rzeczy z dysku C i zainstaluj od nowa.

Pozdrawiam.
 

Esgaroth

New Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
4
Miałem to samo, że na E pojawiało mi się 0 kb, ale sie zainstalowało i działa...
 

LucekPL

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
27
Często jest tak że pokazuje że zajmuje 0 kb ale wtedy dajemy ok i wracamy i już pokazuje ile zajmuje :p
 

szmita

New Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
4
ok, zainstalowałam gre na tym E :D ale teraz jak włanczam gre to wyskakuje komunikat: please insert the gothic 3 cd/dvd into your drive and start the game again. do not remove the disc while playing

dodam, ze płyta siedzi ciągle w napędzie a ponownie jej uruchomienie nic nie daje :( dodam ze mam orginalna wersje
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Spróbuj uruchomić grę przez pasek start, z folderu z grą, z pulpitu itp. itd. Spróbuj uruchomić autostart płyty, (czyli to menu, co się włącza jak się włoży płytę) z samej płyty. Czyli wejdź na płytę i tam znajdź ikonke z grą.

A jak dalej nie działa, to zresetuj kompa, włóż płytę i dopiero uruchom grę. Przeczyść płytę może się zabrudziło czy coś. Próbuj różnych kombinacji. Jak masz dwa napędy lub nagrywarkę i napęd to włóż płytę do innego napędu.

Pozdrawiam.
 

szmita

New Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
4
no niestety próbowałam ale te metody nie poskutkowały :( a może byc tak ze gra "gryźie sie" z jakimś programem i dlatego nie działa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom