Nie Działa Instalator

Status
Zamknięty.

norbi 783

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
6
Witam niedawno kupiłem Arcanie i gdy chciałem ją zainstalować i nacisnąłem w autorun przycisk install to nic się nie działo. Dlaczego?
Próbowałem już wiele sposobów min. tryb awaryjny i bootowania , kopię na dysk ale to nic nie dało instalator nie rusza a plik setup jest jakby wyłączony.
Mój antywirus to NOD , ale nie wiem co to jest AMON i jak go wyłączyć bo słyszałem że to pomaga.
A czasami pojawia się problem InstStub- i jest "nie wysyłąj" .
Co mogę jeszcze zrobić, bo bardzo mi zależy na tej grze. Nie po to wydałęm 130 zł aby męczyć się z instalacją.
Mój komp 3x 3,19GHz, GTS 250 512mb, 2GB DDR3


Proszę o pomoc i z góry dziękuje za nią.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Tu masz linka do pomocy wydawcy.
Nie tylko ty jeden miałeś ten problem.
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5458/Instalacja_gry_nie_uruchamia_sie_-_Wirus_w_pliku_InstStubexe
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A instalowałeś jakiegoś cracka? hotfixa? patcha? i jaką masz wersje Arcanii?

Może za mało pamięci wirtualnej? NOD ci cos pokazuje ze masz wirusa?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Szkele, jak miał instalować hotfixy, czy cracki, jak nawet instalatora nie uruchomił ;). Przede wszystkim wyłącz antywirus i wtedy spróbuj dopalić instalację.
 

norbi 783

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
6
Też nic nie daje, a czasami pojawia się problem InstStub - aplikacja zostanie zamknięta (ale tylko jak zgrałem na dysk).
Co mam zrobic?
Napiszcie mi kilak sposobów bo bardzo chce zagrać w Arcanię.
PS.A jak wyłączyć ten AMON w NODZIE?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Proponuję odinstalować antywirusa na czas zabawy z instalacją, gdyż ten błąd (InstStub) to ewidentny wynika działalności NOD'a, dodatkowo przeczyścić kompa tym - ccleaner

Looknij też tu - http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5458/Instalacja_gry_nie_uruchamia_sie_-_Wirus_w_pliku_InstStubexe
 

norbi 783

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
6
Usuwałem antywirus i robiłem to co w instrukcji ale nie czyściłem kompa.
Co dokłądnie wyczyścic?

Co jeszcze moge zrobic?

A jak wejde w temp i nacisnę tam -setup to gra się instaluje kilka sekund i zajmije 250kb, co zrobic?

Uups: Sorki że 2 posty.

za późno na przeprosiny - szkeleton


To co mogę zrobić jeszcze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom