Nie Da Sie Grać!

Status
Zamknięty.

Revan_NR

New Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
15
Ludzie w tą gre nie da sie grać!! Wkurzają mnie bugi których jest pełno w tej grze!! Np. dostaje misje z zabiciem potworów w Reddock a tam ich nie ma !!Następnie ide zabic orkowy patrol a tu znowu bug, nie ma ich! Chce odzyskać skradzione towary tego orka a tu znowu ich nie ma! Wracam do Cape Dun mu powiedzieć że mu je wcieło a tu ZNOWU!! Wszyscy zniknęli!! Czy tę gre ktoś wogóle testował!!?? (mam patha 1.09 i to wg. mnie on to powoduje bo przedtem tak sie nie robiło!!)Piszcie co o tym sądzicie.;/;/;/
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja sądzę to, że to nie jest forum do wyżalania się, że wybuchł ci komputer, że gra nie działa czy coś. Mogłeś napisać jakiś sensowny temat, w którym byś opisał swój problem. Ale nie warto było się powkurzać niech wszyscy się dowiedzą. <_<

Skoro masz tak po patchu 1.09 to odinstaluj grę i zainstaluj bez patcha. Ludzie czy wy nie myślicie. Każdą drobnostkę musicie pisać na forum. Np. nie działa gra to od razu musicie lecieć tu z płaczem zamiast PRZEINSTALOWAĆ grę.

Lol no ja nie mogę. Zwaliła mu się gra po patchu to go nie odinstaluje. :lol:

Sorry za takie słowa, ale ludzie ile można. Pomagać pomagamy, ale czasami przeginają niektórzy.
 

mario671

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
9
Raven nie jestes sam mam ten sam problem nie wiem o co chodzi sprawdzalem sobie gre zaczynajac grac pare razy od nowa i tez mialem tzw BUGI odnosnie znikajacych mobow np. szedlem wykonac questa z agresywnymi dzikami ktory jest na poczatku reddock zapisalem gre i mnie zabili zrobilem load i juz tych mobow nie bylo.Ale ja nie mialem zainstalowanego patcha tak wiec nie wiem o co chodzi raz sa raz nie ma dziwne LOL!!!!!!
 

Revan_NR

New Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
15
Teraz gram od nowa i jestem juz w faring i narazie żadnych bugów :lol: :) pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom