Nie Chce Się Uruchomić !

Status
Zamknięty.

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Mój proble jest tego typu , że chciałem uruchomić Gothica 2 i nic ani żadnego okna ani nic!! Poprostu niechce sie uruchomić . Może mi ktoś powiedzieć co trzeba zrobić by G2 sie uruchomiło ????
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Najpierw powinieneś sprawdzić wymagania ... jeżeli się zgadzają to przeskanuj kompa dobrym Anry-wirusem ... jeśli ciągle nic to sprawdź czy napewno jest zainstalowany dobrze , a jeśli nie to reinstaluj ... jak problem wciąż się będzie powtarzał to znaczy , że może Ci się coś z tym gryźć (Jak mój antywirus ze Spellforce'm) więc pozamykaj wszystkie programy przed próbą urochomienia..

o i zapomniałem ... na początku restart i jeszcze raz spróbuj
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Też miałem taki problem ale po 20 minutach czekania właśnie mi weszło. W tym
czasie jak ci nie wejdzie poczekaj dłużej np. 30 góra. Wdedy ustawienia zostaną
dopasowane do kompa(oprucz rozdzielczości czasami). Na następne bedzie potrzebował nie mniej niż 5 minut nawed jeżeli masz słabego kompa.



Pozdro BeZi
cool.gif
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Przeczytaj dokładnie plik readme.txt w katalogu z grą. Są tam wyjaśnone przyczyny niektórych problemów z grą (łącznie z nowymy kartami graficznymi, które nie są kompatybilne z GII)
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
smile.gif
Ktoś napisał że ma podobny problem z instalacją GothiC NK. Powiedział że pomogło zainstalowanie obrazu płyty na dysku. Tak tylko sugeruję, bo nie wiem co to może jeszcze być.

Pozdrawiam
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Może twój komp niespełnia wymagań gry? Sprawdź!!! Jak spełnia to niewiem!!! Spytaj kolegów, napewno masz znajomego który zna się na komputerach!!! A jeżeli niemasz to szukaj pomocy w necie!!!


Powodzenia
wink.gif
dry.gif
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
1. A czy wcześniej gra się uruchamiała?
2. A czy aby na pewno to jest oryginał?
Najpierw odpowiedz sobie na te pytania.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
To na pewno directX. zainstaluj directx 9.0c.
jesli to nie pomoze...
1. jesli grales wczesniej w GII i masz jeszcze saves to usun plik konfiguracji.kiedy bedziesz chcial wlaczyc gre, zrobi on nowy plik konfiguracji, kompatybilny z twoim kompem.
2.jesli to wszystko nie pomaga, to przeinstaluj GII.
3.a jesli to wszystko nie pomaga, to ide reke uciac ze masz pirata a do tego okropnej, smieciowatej jakosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom