Nieśmiertelni

Status
Zamknięty.

Ami100

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
10
Witam otóż mam taki problem w gothic 1 ... wszyscy są nieśmiertelni między innymi wchodze na arene walcze z najemnikiem wale toporem i nic hp nie zabieram ;/// tak samo jak chce zabrać kamien ogniskujący Nyrasowi też mu nic nie biore oco chodzi czy to jakiś błąd ??
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
A jakie masz statystyki ? Może po prostu jesteś za słaby ?

Korzystałeś z kodów w grze ?
 

Ami100

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
10
Nie korzystałem z kodów i chodze z toporkiem xDD nie dodaje w siłę ani zręczność bo chce zostać magiem.. wale w niego i nic ;/ ani drgnie
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No jak nie pakujesz w umiejętności walki, ani siłę to nie licz, że go pokonasz toporkiem. Jesteś za słaby w walce bronią tego typu, a on ma duży poziom zdrowia stąd tez po ciosie od słabiaka nie schodzi mu nic życia. Skoro pakujesz w magie to pokonaj go magią.
 

Ami100

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
10
Problem rozwiązany THX :} mam jeszcze jedno pytanie w którym momęcie i w jakim rozdziale moge wybrać ścieżke Maga Ognia lub Strażnika bo zapomniałem po jakiej to misji bedzie? czy to będzie przed próbą przywołania śniacego czy po próbie?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To będzie po misji z gniazdem królowej pełzaczy w starej kopalni, przed przywołaniem śniącego. Jak ją zabijesz i zaniesiesz jaja Cor Kalomowi udaj się do Starego obozu i pogadaj z Thorusem. da ci wybór. Za zasługi może cie awansować na strażnika lub pozwoli zostać magiem u Corristo. To będzie bodajże już 2 rozdział.

Taki mały bug. Jak zechcesz skorzystasz jak nie to nie :)
a potem porozmawiaj z Corristo że chcesz być magiem i odpowiedz dobrze na jego pytania a ten zwoła wszystkich ale ty nie idź z nimi tylko id do thorusa i powiedz że zmieniłeś zdanie i chcesz być strażnikiem ten wyśle cię do stone odebrać miecz i zbroje gdy już to zrobisz idź do magów ognia a Ci dalej będą na ciebie czekać i w ten sposób będziesz magiem ognia (lecz okazja na strażnika przepadnie lecz zato masz miecz strażnika i lekką zbroje strażnika)
 

Ami100

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
10
Mam jeszcze jedno pytanie zabicie królowej jest obowiązkowe czy wystarczy tylko jaja zebrać?
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Ona nie może się ruszać. Tylko zabierasz jaja i uciekasz. Możesz ją zabić jak chcesz.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
to jest bodajże 4000 expa....Nie ma co jej odpuszczać
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
to jest bodajże 4000 expa....Nie ma co jej odpuszczać

Popieram! Ma problemy z przemieszczaniem sie - wykorzystaj to! Nawet jesli bedziesz bil slaba bronia! Trud sie oplaca! : )
A magia bedzie zbyt dlugo i drogo.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom