Nicki Nad Npc I Itp.

Status
Zamknięty.

Fullsa

New Member
Dołączył
6.11.2009
Posty
4
Witam, mój problem jest następujący : Po zaczęciu gry nie ma żadnych imion nad przedmiotami, NPC i potworami np: Anog, Kufer, Miecz. Pytam się jak temu zaradzić, ponieważ to mi uniemożliwia dalszą rozgrywkę i muszę grać na oślep. Na googlach szukałem i nic nie znalazłem. Na forum takowego problemu nie było.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Prawdopodobnie w ustawieniach wyłączona jest opcja "Podpisy". Poszukaj takiej opcji i włącz podpisy ;) Jesli nie znajdziesz nic takiego to możliwe że plik jest uszkodzony.
 

Fullsa

New Member
Dołączył
6.11.2009
Posty
4
Prawdopodobnie w ustawieniach wyłączona jest opcja "Podpisy". Poszukaj takiej opcji i włącz podpisy ;) Jesli nie znajdziesz nic takiego to możliwe że plik jest uszkodzony.


Podpisy są włączone, patrzyłem wszystko w opcjach i nie udało się ustawić, nadal potrzebuję pomocy. Patch 1.07 nic nie dał.
 

pendrakam

New Member
Dołączył
7.3.2010
Posty
5
hmm a jak nie widać podpisów to możesz zagadać do innych npc ? albo podnosić itemy ? jak możesz to może patch 1.73 ci coś da a jeśli nie to wejdź w folder z save em i edytuj plik user options i znajdź linijkę odpowiadającą za podpisy ( nie jestem pewien która to ale myślę ze subtile ) i zobacz czy tam pisze true czy false czasem zdarza się że pisze false nawet jak w opcjach jest włączone.

jeśli to nic nie da to ten wyżej wymieniony patch 1.73 może podziała ale pewien nie jestem
 

Fullsa

New Member
Dołączył
6.11.2009
Posty
4
Problem się naprawił sam, poprzez resetowanie komputera. Lol....
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom